Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estii

Wyglad fizyczny

Polecane posty

Gość Estii

witam, mam pytanie do kobiet po 30stce: Czy normalne jest, że kobieta po 30stce jest nieustanne niezadowolona ze swojego wygladu a dokladniej wzrostu, że jest za niska, że wyglada zbyt mlodo, ma za male piersi...? Unika przez to ludzi, uwaza, że ludzie nie traktuja jej powaznie, unika szukania pracy przez to gdyz wydaje jej się, że przez wyglad w Ogole jej nie znajdzie albo będzie traktowana gorzej niz inni....; ma nieustanne hustawki humoru, jest ciagle przygnebiona, ma problem z wyjsciem do sklepu, z codziennymi obowiazkami; kobieta ma 35 lat, ma 2ke dzieci I jest w dlugoletnim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Powinna koniecznie znaleźć pracę. Wtedy poprawi swoją samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba chora psychicznie, jeśli to twoja żona to współczuję... poza tym niestety ale po dwójce dzieci to niemożliwe wyglądać młodo, więc kobitce w głowce się poprzewracalo, kup jej dobre lusterko albo niech zacznie nosić okulary; po 2 dzieci tak sie cialo zmienia, że ona juz na pewno jak nastolatka nie wygląda ale niektore kobiety lubią sie oszukiwac jakie to sa wiecznie mlode i piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×