Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reflector

Lepiej regularnie chodzić do prostytutki, niż być w związku z pasztetem

Polecane posty

Gość gość
Przeciez nawet badania mowia, ze ładnym jest lepiej w pracy, wiecej zarabiaja, awansuja. A u mnie w pracy jest tak, ze maja ci, kotrzy sa z rodziny władz, czy dyrekcji, potem ci, ktorzy sie licza, czyli bogaci, lub ostatecznie krzykacze. Uroda tu nie ma nic do tego. Zreszta modelek w mojej pracy nie widziałam. Modelki to chyba w vistoria secret pracuja, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
Nie mówię o modelkach, tylko takich, które są przeciętne - przyjemne z wyglądu i takie, których wygląd odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te odpychające są często wredne, ponieważ są sfrustrowane w wyniku reakcji społeczeństwa na swój wygląd (wyśmiewania w dzieciństwie, braku podrywów, itp.), tak myślę, nie potwierdzałam tego żadnymi badaniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
14:02 - Być może, ale te o których piszę, o dziwo często były sparowane. Pozdrawiam i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaniepokojona
Proszę Was o poradę, wiem że temat jest inny ale widzę że tutaj przynajmniej ktoś jest. Moja przyjaciółka pakuje się w c*****y układ, koleś ma żonę z którą nie mieszka od miesiąca i mówi że ją zostawi i weźmie rozwód, pracują razem (moja przyjaciółka i on), a on w pracy nosi obrączkę bo 'nie chce zbędnych dyskusji i plotek). Teraz na święta z tą żoną (która absolutnie nie akceptuje że on chce się rozstać) pojechali do jej rodziny na święta "udawać że wszystko jest dobrze żeby nie psuć świąt jej rodzinie"!!! On płaci za jej mieszkanie, jak ona dzwoni zaryczana że nie da sobie rady to on do niej jedzie, kupuje jej nawet leki w aptece! a w tym samym czasie mojej przyjaciółce mówi że będzie to robił jeszcze tylko 3 miesiące bo taki tamtej dał czas na ogarnięcie się. Jak dla mnie to jeżeli mu faktycznie zależy to powinien od razu odciąć się na wszelkie sposoby od żony i pokazać papiery rozwodowe a potem angażować się w nowy związek! boję się o przyjaciółkę że jest dla niego tylko chwilową odskocznią, że zrobił sobie urlop od żonki i jak się wyszaleje to wie że wystarczy jeden telefon a ona do niego na kolanach przyleci. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czemu regularnie nie chodzisz do prostytutki? czem nie chodzisz skoro lepiej? hahahahaha marzenia pasztaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole jechac na raczce
niz umawiac sie z kobietami, ktore mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badacz, niestety, nie masz talentu do prowadzenia badań. Pisać logicznie też nie potrafisz. Ale może będziesz miał talent do picia Napij się, to cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze zobie kogos znajdzie jaka by nie byla i co by posiadala a mezczyzna coz musi sobie jakos radzić. Dziewczyna narzeczona zona czy d***** to nie ma roznicy. Jeden pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz być z pasztetem. Dla ciebie jedna bedzie pasztetem a dla drugiego piekna. Takie tematy to sa z dooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce brzydkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
14:07 - Bo na razie rozpatruje różne opcje. W tym te lepsze opcje:) 14:47 - Wiem, ale mam prawo do refleksji, luźnej refleksji 16:12 - Tak się składa, że już parę propozycji miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refleksyjny, poćwicz pisanie ze zrozumieniem, to będziesz rwał laski na potęgę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
Ze zrozumieniem, to można czytać, a nie pisać. A wyrywać lasek nie mam zamiaru - zbyt leniwy jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, to było żartobliwe, ale nie załapałeś. Więcej polotu oraz logiki. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reflector nikogo nie wyrwałeś bo nikt cię nie chciał, nawet pasztety, true story :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
19:38 - Jestem na etapie pogłębiania trzech znajomości (niezależnie od siebie)... A od jednej baryłki dostałem kiedyś zaproszenie, które ukróciłem... Z resztą jakie to ma znaczenie, czy ktoś chciał, czy nie? Co chcesz ugrać,czy sobie udowodnić? Gdyby mnie nikt nie chciał, to byłby tym bardziej argument za tym,żebym do tej d***** poszedł... Ale póki co sprawa jest niewyjaśniona, być może poszukam szczęścia tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refleksyjny, Filozoficzne kawałki są ok. ale narcyzm jest niestety mało sexowny. Albo będziesz się narcyził, albo sexił. Możesz wybrać. Skup się zatem i wybierz dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reflector nono, trzy znajomości i cała kolejka chętnych, biegną mało nóg nie połamią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
20:14 - U ciebie łamie się nogi? Gdzie ty mieszkasz? W chlewie, kurniku, czy klatce z królikami? 20:02 - Ja narcyz?! Ja jestem człowiekiem bardzo skromnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bajkopisarstwo 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 rozbij lusterko, a nie pożałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
20:19 - Jakie niby bajkopisarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflector
Jak ja nie mam lustra, tylko pożyczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak następny frustrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet zarabia wiecej to kobieta powinna o niego zabiegac koniec kropka ew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet to pustaki szukajace bawidamka, nie zasługuja na uczciwego mezczyzne jak ja 🖐️ uy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×