Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość el camillo to pedal

postanowienie noworoczne el camillo

Polecane posty

Gość el camillo to pedal

Kolejny rok trollowac na kafe i robic z siebie błazna i to totalnie za darmo. Czy mozna byc wieksza ofiara losu niz el cretyllo ? Mysle ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. No dawaj el camillo, napisz cos madrego. Haha. Albo zwyzywaj, wiem ze to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to ty pokazałeś, że lubisz znęcać się nad klawiaturą. Ciesz się wolnym gimbusie, jeszcze do 6-tego będziemy cię tu oglądać a potem znowu znikniesz na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można być marketingowcem-pedałowcem, wielkim byznesmenem sprzedającym kosmetyki z mlm :) To dopiero upodlenie, robienie z siebie debila przed znajomymi udając biznesmena a zarabiając kieszonkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo leszczu placa ci za robienie z siebie idioty czy robisz to za darmo ? Mam pytanie. Ile hajsu zarobiles na tym trollowaniu w 2015 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie tępaku. Ale po twojej odpowiedzi wnioskuje ze robisz to za darmo. Czyli jestes frajerem. A ja z mlm mam srednio 500 zl netto miesiecznie. Oprocz tego tak jak c***isalem wczesniej, pracuje za granica za marne 5000 zl / mc. Dzis poniedzialek, nie zapomnij pojsc do urzedu pracy, moze znajdzesz jakas swietna, rozwojowa prace za duze pieniadze. Ale i tak mysle ze jestes za glupi na to, tak samo jak ci wszyscy ludzie w Polsce ktorzy pracuja za mniej niz 2 tys zl netto / mc. Zero ambicji i jeszcze sobie wmawiaja ze sa szczesliwi. Haha smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie pytasz tylko kwiczysz buraku. Frajerem jesteś ty durny akwizytorku jeśli myślisz że ktoś uwierzy w te baje ;) Już widzę jak za tą granicą ludzie nabierają się na te kosmetyki :D Nawet w Korei Północnej nie ma takich osłów ;) I proszę cię tak na przyszłość, nie nadużywaj słowa "netto" bo najwyraźniej nie wiesz co ono oznacza i tylko się ośmieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu nic ciekawego nie napisales . Nudny jestes. Hejtuj i trolluj dalej. A ja bede sie smial. Zalosny jestes. Wiele razy ci to pisalem i dalej nic nie dociera do twojego tepego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci idzie trollowanie el cretyllo ? Duzo juz na tym zarobiles w tym roku ? Kiedy odbierzesz mercedesa. W fm co miesiac ktos odbiera merca a ty? Kiedy odbierzesz swoje pierwsze auto ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co miesiąc mercedesa :D hahaha To dlaczego ty jeszcze nie dostałeś? Trollujesz tu od 5 lat. To jest właśnie łapka na takich frajerów jak ty, żeby uwierzyli w te bajeczki i przystąpili do tej sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ I znowu nic ciekawego nie napisales . Nudny jestes. Hejtuj i trolluj dalej. A ja bede sie smial. Zalosny jestes. Wiele razy ci to pisalem i dalej nic nie dociera do twojego tepego łba. @ @ @ Powtarzasz się mlm-owski pedałowcu. Jesteś już taki nudny z tym swoim spamem. Zmień płytę ogłupiony akwizytorku, bo robisz się coraz żałośniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Ale gadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty od ilu la tu trolujesz ? Co najmniej rok tu siedzisz i piszesz brednie. Ja siedze tutaj krocej od ciebie. A drugiego auta nie potrzebuje bo mam juz jedno bardzo dobre. Ciebie pewnie jeszcze rodzice wożą nieudaczniku. Trolluj dalej leszczu. Tylko to ci w zyciu zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c frajera el camillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A ty od ilu la tu trolujesz ? Co najmniej rok tu siedzisz i piszesz brednie. @ @ @ Nie piszę bredni ani nie trolluję. Trafiłeś pod zły adres tępy mlm-ku. - - - @ @ @ Ja siedze tutaj krocej od ciebie. @ @ @ Chwalisz się czy żalisz? Znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie zamiast spamować na kafe. - - - @ @ @ A drugiego auta nie potrzebuje bo mam juz jedno bardzo dobre. @ @ @ Tak wiemy, w MLM każdy wszystko ma :D Słyszeliśmy to już setki razy ;) Swoją pierdołowatość tłumacz tym, że niczego nie potrzebujesz :D - - - @ @ @ Ciebie pewnie jeszcze rodzice wożą nieudaczniku. @ @ @ Znowu nie trafiłeś upośledzony domokrążco :D Sam jeżdżę, gdzie chcę i kiedy chcę. A ty ciapku do szkoły dojeżdżasz autobusem jak mama da na bilet. Nawet na te sekciarskie szkolenia tłuczesz się mpkiem :D - - - @ @ @ Trolluj dalej leszczu. Tylko to ci w zyciu zostalo. @ @ @ Oj nie upodlony naiwniaku, w życiu zostało mi do zrobienia wiele ciekawych rzeczy. Gloryfikacja akwizycji to ostatnia czynność jakiej bym się podjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolluj dalej. Uwielbiasz to frajerze. Wmawiaj sobie ze robisz cos dobrego dla swiata. Dla mnie jestes nikim. Zwyklym chamem, prostakiem i idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz do lustra tępy, mlm-owski upośledzeńcu. Nie dość, że głupi to jeszcze sekciarz i paranoik. Wzruszam się, gdy widzę takie miernoty jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×