Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Święta, święta i już po ...

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie to żenada że człowiek który pisze o Leninie brany jest z miejsca za staregoJestem rówieśnikiem Wandzi , nie wiem...do szkół nie chodziła?Nie miała lekcji historii?Ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od lenina gada jak czub widmok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:59 zwidmok weź leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysio nie hejtowałby Wandzi. Odwala wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenin była kobietą :-) Ale gamonie tego nie wiedzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysio nie hejtowałby Wandzi. Odwala wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o towant że po tylu opluciach ty nadal piszeszjakbyś nie miała dumy słowem jesteś wiecznie żywa jak lenin ten w mauzoleum też trup pokryty lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, piszę - mam do tego prawo. A opluucia, o których piszesz, anonimowo zresztą, mam gdzieś. Przejelabym się i odpuscila gdyby były prawdą. Nie może obrazić mnie nikt, jeśli nie ma racji. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotką To cię nie obraża bo tego nie rozumiesz.Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste jest to, że nie może obrazić mnie ten, kto wygłasza niczym nie potwierdzone opinie. Szczerze to nawet przestało mnie już interesować, czy robi to z czystej złośliwości, zazdrości czy zwyczajnie z powodu własnej głupoty :) Mogę jedynie współczuć takim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by sie obrażał anonimowymi komentarzami gdzie pisany jest hejt dla hejtu. nie masz jednak dystansu do forum gościu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś sie zalogował i wyjaśnił sobie z Want dlaczego masz biegunke, a później byłbyś aktywny pod tym nickiem to wtedy można traktować cie poważnie. Ale to musiałbyś mieć odrobine odwagi której ci brakuje i chyba to rozumiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu ty się nie zalogujesz?Wstyd ci że piszesz z idiotką Wandą która nie pojmuje że jest pośmiewiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może bym nie powiedział, że Want jest idiotką jak niektórzy goście ale na pewno nie jest bystra, ale są faceci, którzy lubią takie kobiety:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.dlatego, że dla ciebie nie warto sie logować, bo tego nie docenisz 2.nie pisze teraz do Want 3.to nie ja obrażam bezpodstawnie Want dla poklasku otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_ok
Każdy może mieć o niej opinię skoro ona pisze na publicznym forume, a co myśli o niej większość to już się nie raz przekonała.Jak ja bym słyszał o sobie coś bardzo często i od wielu osób to bym się przynajmniej zastanowił a nie na siłę wypierał ze świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pomarańczowi obrońcy Want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokole oko. Facet, który bez powodu przyczepil się do mnie i bezpodstawnie mnie obraża. Brawo. Mam nadzieję, że takim zachowaniem zyskasz przychylność kobiet, bo chyba na tym bardzo Ci zależy. Nie Ty jesteś od oceniania mnie tym bardziej, że nic o mnie nie wiesz, znasz mnie - przepraszam uważasz, ze mnie znasz i masz coś do powiedzenia na mój temat na podstawie kilku postów. Mam więc propozycję. Załóż swój temat lub idź na taki, który Ci odpowiada i nie zaśmiecaj mojego :) P.S. Nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo możesz tylko pomarzyć o tym, by przekonać się jaka jestem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwel ci zrobił końska spertolino na wózku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to kojot aka sokole oko wyzywa Want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w życiu nie obraże Want nawet z pomarańczy. bronić też jej nie ma przed czym, bo powtarzam kto z dystansem przejmowałby sie anonimowym hejtem dla hejtu. jezeli ktoś myśli, że Want powinna zastanowić sie nad sobą, bo jakiś troll potwarza w kółko bzdury na jej temat, to koleś jest debilem do potęgi entej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_ok
Nie jestem Sokole oko Wandziu ale potwierdzasz w jak prosty sposób funkcjonuje twój łepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też myślę że to nie bzdury. Jest tępa i nad czym tu dyskutować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ktoś cały czas pisał, że jest śliczna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie kim jesteś. Określenie "Wandzia" jest już tak nudne, że aż śmieszne. Przy okazji pozdrawiam wszystkie Panie o imieniu Wanda. Swoją drogą nie wiem czemu tego imienia się uczepiliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się przyczepili do tego imienia?Nawet tego nie rozumiesz Wandziu?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle p********h tematów i ludzi a wy przep*****lacie się do jednej z najnormalniejszych tutaj osób. Na prawdę was p****alo .I z anonima . Zaloguj się jeden z drugim jedna z drugą i wtedy pokaż odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×