Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lifting

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z was zdecydowala sie na robienie liftingu? oja twarz wyglada strasznie, ale trochę się boją, że mi coś bedą wciskać czy tam wstrzykiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroczkowa
Lifting? Nie. Nie pozwoliłabym sobie na pocięcie mojej twarzy. Co prawda poprawiałam twarz, ale laserem w Arkadia SPA w Opolu :) Bardzo fajna alternatywa dla skalpela moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast liftingu polecam nici. Ja się osobiście boje takich inwazyjnych zabiegów więc szukałam alternatywy. Znalazłam wiele for, gdzie kobiety polecały nici PDO i teraz sama mogę do nich dołączyć. Zabieg wykonałam u dr Anny Kaliszewskiej w salonie Estetiqa. Od razu po zabiegu widoczna jest różnica a ma się ona pogłębiać z czasem. Nie jest to bardzo bolesne, pojawiły mi się tylko niewielkie siniaczki po i minimalna opuchlizna w miejscach, gdzie nici zostały wprowadzone. Baaardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić preparat Linerase. Mam 48 lat i moja skóra nie jest już taka napięta i jędrna jak 20 lat temu... Szukałam czegoś, co nie będzie inwazyjne i rzeczywiście zadziała. Moja lekarka pokazała mi efekty jakie może dać stosowanie preparatu i zaryzykowałam. Jestem po 3 seriach i baaardzo polecam! Policzki mi się podniosły, skóra jest bardziej nawilżona, napięta, zmarszczki się wygładziły. Najlepsze jest to, że zregenerowałam twarz, szyję i dekolt. Mega! Jeśli macie jakieś pytania piszcie, chętnie opowiem więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena78
a stosowała może któraś zabiegi z tymi niciami liftingującymi? zastanawiam się nad ta opcją ale nie ukrywam że nieco.. przerażają mnie jakiekolwiek zabiegi i... warto się pomęczyć i przełamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelikalika
sama myśl ze wsuwają ci pod skórę "jakieś" nici może być nieco odstraszająca, ale uwierz mi że efekt jaki zobaczysz w lustrze potem będzie wart wszystkiego ;) Robiłam swój zabieg w Arkadii w Opolu i jestem zachwycona, profesjonalna obsługa i mimo obaw mogę śmiało stwierdzić że BYŁO WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nici nie robiłam, ale Linerase jest mi znane i uwielbiam! Tak jak pisała koleżanka wyżej podczas jednego zabiegu masz regenerowane 3 lub 4 okolice, ja miałam 4 :) Skóra jest pięknie zregenerowana i odżywiona po zabiegu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem widocznym na dłoniach, wyglądają na prawdę świetnie. Koleżanka mi pozazdrościła i sama się niedługo wybiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam obecnie kasy na zabieg, ale widzialam krem wolumetria hialuronowa z bielendy w sklepie, powiedzcie mi tak szczerze czy warto kupowac taki krem? edyta olszówka tak pieknie wyglada.. na zabieg musialabym uzbierac troche kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifting twarzy może że sobą nieść ból. Można się przed tym zabezpieczyć używając krem znieczulający z lidokainą. Jeżeli jest to metoda chirurgiczna mozliwy jest ból po zabiegu podczas gojenia. Zwykły apap może nie wystarczyć więc lepiej kupić na www.naporost.pl i mieć to z głowy. Krem pomógł mi gdy miałam usuwanie pieprzyka i od tej pory stosuje przy każdym zabiegu kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie boję się strzykawek, zastrzykow, nici i wszystkiego co może boleć. Niedawno dowiedziałam się, że jest rozwiązanie dla takich osób jak ja. Zamiast mezoterapii igłowej jest specjalny zabieg odmładzający PQAge, a żeby unieść policzki i usunąć podwójny podbródek moźna poddać się zabiegom z falami radiowymi z laserem biostymulującym. Jestem po jednej wizycie, a już widzę dużą poprawę. Jeśli również chcecie być zawsze piękne i młode to polecam w Poznaniu wizytę w www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Takie zabiegi to w sumie nic strasznego. Sama poddałam się liftingowi u Pabiańczyka w klinice w Krakowie. Sądzę że odjęłam sobie co najmniej 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

Też korzystałam z delikatnego liftingu twarzy - szczególnie brwi i okolic oczu i jestem zachwycona. Dr Boligłowa u którego wykonywałam zabieg wykonał wspaniałą pracę i wyglądam mega naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia
Dnia 11.09.2019 o 18:30, Gość baśka napisał:

Też korzystałam z delikatnego liftingu twarzy - szczególnie brwi i okolic oczu i jestem zachwycona. Dr Boligłowa u którego wykonywałam zabieg wykonał wspaniałą pracę i wyglądam mega naturalnie

dr Boligłowa to rzeczywiście świetny ekspert w swojej dziedzinie, też korygowałam owal twarzy i szyję i wyszło bardzo fajnie, naturalnie i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Widzę, że wiele osób poleca dr Boligłowę - moja znajoma robiła u niego korekcję powiek górnych i lekki lifting i również wygląda bardzo ładnie, naturalnie. Lekarz naprawdę wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zacznij od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej, na takiej konsultacji możesz omówić  wszystko z lekarzem . Lekarz zaproponuje dostępne zabiegi dla Twojej skóry , nie zawsze trzeba od razu poddawać się liftingowi chirurgicznemu. Ja byłam na takie konsultacji w dr Lenartowicz w Katowicach i po niej 2 tygodnie myślałam co mi zaproponowała, wróciłam zrobiłam zabiegi i ciesze się swoją skórą :). Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×