Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wózek dla niemowlaka

Polecane posty

Ja miałam zestaw 3w1 z X-landera. Potrzebowałam wózek na spartańskie warunki i kupiłam X-move. Gondola duża szeroka, spacerówka też , duża budka, bajeczna amortyzacja i bardzo lekko się prowadzi, mimo że trochę waży. Każdy musi wybierać wózek w zależności od swoich zapotrzebowań, na jaki teren, czy musi być lekki itp. Aczkolwiek X-landera polecam z czystym sumieniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam wózek 3 w jednym. Corka jeździła w gondoli i w nosidełku do momentu aż zaczęła siedzieć. Miała 6 miesięcy gdzieś pod koniec zimy więc tak i tak często nie wychodziliśmy. W kwietniu czy w maju była już ładna pogoda (mieszkam w Anglii) więc tu do gry chyba po kilku miesiącach weszła spacerówka. To wszystko zależy od dziecka. Nie posadzić Przesiece w nim dzieciaka który ledwo co siedzi i kiwa się na boki. Pierwszy wybór to wózek. Czy 3 w 1 czy sama gondola. Dopiero jak twoje dziecko zacznie siedzieć to wtedy zaczniesz mysliec czy spacerówka czy nie a dzieci siadają w różnym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam teraz x-landera i to jest dobry uniwersalny wózek, dokupię jeszcze spacerówkę x-fly bo często wyjeżdżam a taką spacerówkę mogę bez problemu zapakować do samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×