Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majtkowa20

Za niskie majtki

Polecane posty

Gość Majtkowa20

Cześć wszystkim. Jestem 20-letnią dziewczyną z pewnym małym, a może i dużym problemem. Otóż chodzi o moje majtki. Dosłownie wszystkie są za niskie !!! Tzn. z przodu są dobre, z boku też a z tyłu (górą, nad majtkami) wystaje mi dobre kilka centymetrów tyłka -.- Nie wiem jak oni szyją te majtki, ale kompletnie nie da się w nich chodzić, bo źle się czuję, kiedy wiem, że wszyscy widzą mój tyłek. Pomocy! Co mam robić? I gdzie kupić inne majtki, tzn. takie co mi go zasłonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi1995
Kup większe majtki??? Mam taką koleżanką co też miała taki problem, a rozchodziło się o to że była szeroka w biodrach i majtki po rozciągnięciu nie nachodziły na całość pośladków. Zresztą przecież są też majtki z podwyższonym stanem http://axami24.pl/public/cache/img/resources/private/offer/1/00000480/900/CMJVAPhhgHfkXHhFcSWB/300x467.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a próbowałaś majtek z wysokim stanem? Nie każdemu się one podobają, ale może to jest dobre rozwiązanie dla Ciebie? W Alles mają takie to się nazywają "figi classic" nie wiem, jak w innych sklepach, ale pewnie też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×