Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelka99

Najlepsza spacerówka quinny

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a gdzie najlepiej kupic quinny- przez internet czy normalnie w sklepie? czy yezz air jest juz w sklepach? ten najnowszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze najlepiej przetestowac quinny w sklepie a potem poszperac w necie i wyszukac najtansza opcje. niestety nie znam ceny nowego yezz aira, bo juz odchowalam dzieci i nie jestem az tak na biezaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie kupisz taniej, niż w sklepie stacjonarnym, ale z kolei w stacjonarnym mozesz podotykać, sprawdzić, jak się nim jeździ. mi się bardzo ten nowy yezz air podoba, od paru miesięcy jest w sprzedaży. mi się on tez bardzo podoba, nie wiem, czy nie wprowadzili nowych kolorow? ja widziałam tylko rózowy i zielony z szarym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najlepiej przetestowac wózek w sklepie stacjonarnym, a potem kupic online :) a yezz air ten nowy mi tez sie wydaje ze jest tylko w dwóch kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukując wózka odwiedziłam sklep stacjonarmy quinny, to rzeczywiście yezz są bardzo lekkie, jednak my z męzem zdecydowalismy sie ze raczej wymierzemy za jednym zamachem wózek 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości spojrzałam na stronę internetową Quinny i rzeczywiście Yezz Air występuje tylko w dwóch kolorach - zielonym i koralowym, obydwa te kolory zestawione są z szarością. Ten wózek to pewnie nowość i stąd tak mało kolorów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, ja swojego yezza kupiłam dosyc okazyjnie przez internet, więc mysle ze czasem uda sie jakis quinny dostać okazyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie Yezz Air. Przy spacerówce dla mnie najważniejsze jest to, żeby była lekka i żeby dobrze się nią manewrowało. Yezz te wymagania spełnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie techniczne, chodzi mi o Quinny Moodd , czy daje radę w terenie, chcę coś pośredniego nie typowy terenowy, ale i nie małe kółka, czy jak jest trochę nierówności to dam radę, no i pytanie kolejne, czy ten koszyt zmieści mi psa o wadze 22 km w typie asta? Może to głupie pytanie, ale zawsze chodzę z psem i chciałbym go też zabierać na cspacery z dzieckiem.Pies jest starszy już i ma prblemy trochę z chodzeniem, więć szukam wózka z odpowiedmim koszem. Psa w szelkach będę miała jak umocować, chodzi tylko o to,czy się tam zmieści, jeszcze nei oglądałam na żywo, dopiero robię przegląd i własnie ten wózek wpadł mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moodd świetnie sobie radzi w trudnych terenach , nie masz się co martwić, koła mają świetną przyczepność i lekko się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moodd będzie chyba odpowiedni do takich celów o jakich piszesz. Nie jest tak terenowy jak Mura, ale w nierównym terenie też sobie dobrze poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi podoba sie zapp xtra- lekki jak wszystkie inne, ale podoba mi sie jego wyglad :) zreszta co by nie mowic- wszystkie wozki z quinny maja kosmiczny design :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mood radzi sobie na trudnych nawierzchniach, koła ma wytrzymałe i stelaż tez dosyć porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja yezz'a kupiłam na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajna decyzja bo yazz jest mega kompaktowy , a teraz sezon wakacji i do bagaznika trzeba dużo zapakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez jest yezz air i jestesmy zadowoleni z zakupu. lekki, kompaktowy i solidny wozeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wszystkie quinny są ładne ale żadna spacerówka w quinny nie jest funkcjonalna. Wózek zrobiony typowo na wygląd. Zdecydowanie fajniejszy i bardziej funkcjonalny jest Anex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×