Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bardzo madra wypowiedz faceta dlaczego nie warto sie narzucac

Polecane posty

Gość gość
Nie calkiem sie z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zgadzam się, należy przede wszystkim zachować równowagę. Ale zdarzają się np. osobnicy którzy miesiącami się przypominają i nic poza tym nie robią i nic nie proponują. I wtedy zonk, mądre teorie padają, ty nic nie zrobisz, żeby się nie narzucać, druga osoba też nic nie zrobi... Nikt nie wie o co chodzi, aż w końcu pojawia się ktoś , przy kim żadne teorie nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie , może jakiś mężczyzna wytłumaczy po co zawracać komuś głowę bez żadnych konkretów, dla jaj? Z nudów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działa w jakimś stopniu przynajmniej u mnie bo najbardziej leca na mnie faceci ktorych mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak często bywa:-) Złośliwość losu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja inaczej podchodzę. Dziewczyna ciągle wyznaje mi miłość i to powoduje że ja też to robię. Raz nie powiedziała tego to sam się od razu zdystansowałem. Więc to nie zawsze zadziała. Najmądrzejsze zdanie jakie ktoś wygłosił to zdanie: "Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz" i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
To może wszystko zadziałać ale tylko przed ślubem. Potem może facetowi przestać zależeć. Zdobyta laska. Ale chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żuraw i czapla- taka bajka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_9876
Zawsze można spróbować tych rad. :) Panowie potraktujcie tak swoje laski. Zobaczymy jaki będzie odzew. Czemu tylko nas ma się olewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak oboje zaczna stosować tą metode wtedy jest proba sił kto pierwszy zmieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co facet proponuje i uczy to przede wszystkim brak kultury, nie mówiąc chamstwo. Tak mamy się zachowywać przez cale życie, do ślubu, do randki, do czego k...wa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś Pan przy okazji wytłumaczy motywy z 17:47 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo w tym prawdy, tzn moze nie powinno sie kompletnie olewac faceta, ale trzymanie na dystans dziala dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mnie tak facet traktowal - olewanie podczas spotkania, przerywanie rozmow na fejsie, olewcze odpisywanie, a nie daj boze pytanie jak poderwac inna laske - dla mnie to jest brak kultury i jasny przekaz ze gosc ma mnie gdzies. Zeby bylo zabawniej, ostatnio jeden tak sie wobec mnie zachowal. Nie chcialam sie z nim umowic, nie ze w ogole ale nie teraz, a on sie tak zaczal zachowywac. Usunelam go ze znajomych, nie bede sie plaszczyc przed nim bo ja bylam kulturalna. Te rady sa dla chamow, kalek zyciowych i debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
napisze z wlasnego doswiadczenia - na facetów przewaznie to dziala, jesli okaze sie im jednak jakies tam umiarkowane zainteresowanie, ale jak nie sa pewni do konca itd Ale jakby facet mnie tak zaczal traktowac to dałabym sobie z nim spokoj, moze to staroswieckie myslenie, ale to facet powinien zdobywac wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Laura2777777 wszyscy na tym forum już wiem jakie jest twoje zdanie. Facet powinien się starać (poprawka... obie strony powinny się starać tak samo), ale te porady tego faceta, trochę jak nie faceta, proponuje jakieś gierki, nie odpisuj, nie dzwoń, urywaj rozmowę to takie babskie, trochę gada jak nie facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Faceci też stosuja takie gierki niestety i to mysle ,ze coraz czesciej... Ja tam mam takie podejscie ( moze egoistyczne, ale co tam :P) ,ze jak ja tak robie to jest ok, ale jak facet to jest u mnie skreslony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dobrze, że moja dziewczyna jest inna. Oboje staramy się i zabiegamy tak samo, a nawet prześcigamy się w tym komu bardziej zależy. Nawet walcząc o związek czasem ciężko bywa w życiu, nie mówiąc już o jakiś olewaniu drugiej strony. Życie to nie serial. I wiem, że po ślubie będzie tak samo, nie skończy się tylko na "zdobyciu". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie o tyle, ze jak mnie kiedys zalezalo za bardzo to facet mnie rzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy wiadomo, że warto się o kogoś starac. Dwie osoby muszą chcieć tak samo i mieć szczere intencje. Wtedy nie ma takich zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, bo jeśli ktoś okazuje zainteresowanie, a po jakimś czasie odsuwa się i dystansuje to dla mnie oznacza jedno, że zainteresowanie stracił i na pewno nie staje się dla mnie atrakcyjniejszy i nie jest większym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Laura2777777 Faceci też stosują takie gierki niestety xxxx Czemu niestety ? W końcu popierasz takie zachowanie czy nie ? Czy tylko jednostronnie ? Faceci też niewieścieją no i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni facet z którym się spotykałam w którymś momencie przestał odpisywać, odbierać telefon, spotykać się. Tłumaczył się problemami, więc inna sytuacja, ale czemu o tym piszę? Bo autor filmiku twierdzi, że jak się nagle przestanie odpisywać, zacznie olewać, to się będzie wyzwaniem, kimś atrakcyjniejszym. A bzdura! Ja się czułam olewana, było mi przykro i główną treścią moich smsów było informowanie go, że mnie rani i prośby o spotkanie w celu odbycia poważnej rozmowy kończącej naszą relację, wyjaśniającą jego zachowanie wobec mnie. Nie, nie był dla mnie wyzwaniem, facetem, którego chciałam znów zdobyć, był człowiekiem, który mnie krzywdzi i z którym chciałam wszystko zakończyć po tym jak mi wyjaśni co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Zgodze sie o tyle, ze jak mnie kiedys zalezalo za bardzo to facet mnie rzucil xxx No z pewnością nie był zakochany i uwierz, że nawet jakbyś nie okazała uczuć to skończyłoby się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jak facet chce sie pobawic to moze laske zdobywac. Ale zaden normalny zakochany facet nie chce byc olewany. Oczywiscie ze jak olejecie faceta to bardziej bedzie zabiegal ze strachu ze straci. Ale jak zobaczy ze to tylko gierki, bo raz sie zdystansujecie, raz pokażecie uczucie, potem znowu sie zdynstansujecie ? przeciez faceci to nie idioci. Poza tym co po ślubie jak bedziecie zdobyte. Jak bedziecie szantazowac, zdrada ? Tak chcecie budowac szczesliwe zwiazki, sluchajac tego typu pseudodoradcow. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden facet ozenil sie z bogatsza i brzydsza .a potem mowil ze zony nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wypowiedz to 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady na tym filmiku w sam raz dla idiotow. Ludzie to ogladaja plus czytaja podobne poradniki i traktuja jak wyrocznie. Normalnie paranoja. I dziwia sie,ze trafiaja na dupkow/idiotki albo,ze zwiazku stworzyc nie potrafia. Zwiazek z drugim czlowiekiem polega na klamstwach,manipulacji,ukrywaniu uczuc i ciaglych gierkach. Wspolczuje tym,ktorzy sie na to lapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×