Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

wirtualna zabawa cz.2

Polecane posty

Gość gośćkobieta

Hm komuś się temat nie spodobał chyba:) gość _K może być i rubinowa i szmaragdowa nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
konkretnie i ostro czy pitolenie jak w poprzednim temacie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Skojarzyło mi się że kiedyś z zuza pisałeś? Jeśli tak...nie pasujemy do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna_kobieta
Co dla Ciebie znaczy konkretnie i ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Odnajdziemy się jutro:) udanego wieczoru i nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Konkretnie bez owijania i sprośnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna_kobieta
Hmm.. sprośnie? To zaraz usuną temat. A może trochę niegrzecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Tylko trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna_kobieta
Ok. Ale powiedz mi tylko w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Dojrzałym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna_kobieta
To dobrze, bo nie chciałabym rozmawiać z małolatem. Rozumiesz? ;-) Co za poruszanie dzieje się w tych Twoich bokserkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiat się kończy poruszenie wrócił ze swoim neandertalskim nawijaniem makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
a razem ze mną pojawiłeś się ty ze swoim memleniem, świat się kończy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i temat zepsuty jak sie pojawi jakis głąb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Trzeba posiąść sztuke czytania między wierszami i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
gośćz:) to nie takie proste jak wiesz...wszak niedawno całkiem mi nie wyszła ta sztuka chyba:) Jutro się przypomnę a teraz kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Oj. Wolałbym upojnej nocy czego Tobie też życze, dopiero potem kolorowych. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
gość kobieta, a do sukni i gorsetu jaka maske wybralabys dla siebie? tak w ogole, jak ktos mogl usunac temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
poświntuszę ostro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Dzień dobry:) gośćz...poranka też upojnego? Zgodnie z obietnicą, dokończ tamtą myśl. gość _K hm podobają mi się maski dopasowane do twarzy, takie tylko z otworami na oczy i wycięte tak że odsłaniają tylko usta i podbródek...mogłaby być złota z jakimś delikatnym akcentem w kolorze sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Witaj. Pewnie że mogłby byc upojny jak bym miał w łóżku takiego rannego ptaszka jak Ty. Oczywiście Tobie tego życze, ja już niestety od 2 godzin poza łóżeczkiem. Chodzi Ci o to pytanie zakończone a reszta to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
To musiałbyś wstawać wcześnie bo ja już od ponad trzech godzin na nogach:) Tak, a reszta to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
O widzisz. Myśle że czesto bym się do pracy spóźniał hehe. Wiesz nie bardzo chcę, bo w miarę dobry humor mam dzisiaj. A tak to mogę znowu stać sie nazbyt wylewny. Jak powiem że dwie bedzie dobrze? Ale coś z Tym twoim wiekiem mi nie pasuje, 8 rano to powinien być jeszcze srodek nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Nie spóźniałbyś się:) na wszystko jest czas kiedy się chce. A mi się wydaje że nie dokończyłeś bo co miałbyś napisać? Nie chodziło mi o to żebyś mnie uznał za interesującą. To taki przykład tego że czasami piszesz zanim pomyślisz. Nie licz tych kobiet bo z czasem poznasz ich tyle że się pogubisz:) Dlaczego Ci nie pasuje? Ja nigdy śpiochem nie byłam. Śpię po sześć godzin i mi wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Dobrze napisze Ci. Nie liczę ich bo policzyć na palcach jednej reki to jeszcze nie jest wielka matematyka i nie sprawia mi to kłopotu hehehe. To że z Tobą pisze to tylko Twoja zasługa, naprawdę. Ja jestem straszny nerwus i często nie potrafię powstrzymać swych emocji zwłaszcza tych złych. I zanim Ci napisze wiecej to wyprzedze Twoje pytanie. Ja sie nimi nie otaczam, one mnie otaczaja takie jakie są. A w wiekszosci to bezwzgledne egoistki i materialistki. Nie wiem x czego takie zachowanie wynika? Może przez to że długo nie było nic a tu nagle wszystko jest. Np. Jak widze te tłumy pod marketami to mnie smiechem targa, k***a jak by to cały rok głodne i gołe chodziło a na święta trza cały budzet domowy wyj***c nie czesto sie nawet zapozyczyc. A najbardziej mnie w*****a jak młoda matka ciągnie za sobą dwojke dzieci niejednokrotnie im wpieprzy albo skarci a jedyne wytłumaczenie to że jest w zakupowym amoku. Nie ogarniam tego, czy człowiekowi do szczescia az tak wiele potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Może powinieneś znaleźć jakiś sposób na rozładowanie tych złych emocji, najlepiej aktywność fizyczna w zależności co lubisz:) mi się wydaje że akurat tym ludziom którzy najchętniej spędziliby święta w marketach to potrzeba naprawdę niewiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Myślicie, że o to chodzi? O spędzenie Świąt w markecie? Pięknie spłycacie temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Tak, tylko ja tak jak ten gornik, im wiecej sie orobię tym bardziej mi się chce. Fizyczny wysiłek, ciekawe nigdy nad tym nie myslalem zwłaszcza ze prace mam fizyczną. Nie myślisz chyba że gdzieś w ciepełku teraz za biurkiem siedze? Chyba by mnie szlag trafił. Tak jak Ci pisałem, jsk inni mają już dosc to mi dopiero zaczyna sie chciec. Choc nie ktorymi rzeczami szybko sie nudze. Ale skonczmy to juz, nic o sobie nie piszesz. Wiem tylko ze rano wczesnie wstajesz. Rzuc jakis temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×