Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obcy mąż

Polecane posty

Gość gość

Moj maz ostatnio dziwnie sie zachowywuje. Pare miesięcy temu przeprowadziliśmy sie do niemiec i od tamtej pory sie cos psuje między nami. Ze wszystkimi normalnie rozmawia, smieje sie, zartuje. Ze mna prawie w ogole nie rozmawia. Tylko jak go o cos zapytam i to takim tonem odpowiada ze mi sie odechciewa. Twierdzi ze nic sie nie dzieje. Owszem dzieje. Pisze z jakimis dziewczynami, zaczepia, oferuje swoja pomoc w naprawie komputera a mi mowi ze musi jechac wczesniej do pracy... Nawet zapomnial o rocznicy slubu wczoraj. Gdy go przytule stoi jak slup. Nie pozegna sie wychodzac. Przestal mowic ze kocha od paru tygodni a mowil to czesto. Staram sie jakos do niego dotrzeć ale bezskutecznie. Jest mi bardzo przykro ze stal sie taki zimny i obcy. Przeszlo mi przez mysl ze moze kogos poznal ale sprawdzenie telefonu nie wchodzi w gre. Za kazdym razem gdy odblokowuje telefon ma inne haslo, chyba je codziennie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega ma coś na 100 do ukrycia. Pamietaj. Ufaj ale nie bądź naiwna. Polecam jakoś dotrwać ten telefon. U mnie też tak było ☺☺ obecnie swietuje rocznicę rozwodu a nie ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przedewszystkim mała nie pokazuj po sobie złości lub smutku! Wiem, że to ciężkie ale jak bedzie myślał, że udaje mu sie Ciebie kiwać to uspisz jego czujność i uda Ci się go sprawdzić. Wiem co mówię ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej dobrze mówi, kontroluj, trzymaj rękę na pulsie i broń Boże nie daj po sobie poznać, że masz jakieś podejrzenia bo mąż zakamufluje się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo tego: tez zacznij ładnie wyglądać, byc tajemnicza, zacznij wychodzić - chocbys szła na kurs języka. Nie narzucaj sie. Rurka zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×