Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaopatrzenie medyczne

Polecane posty

Gość gość

Bardzo dobre propozycje znajdziesz między innymi na medicaldepot.pl/. sklep, który zawsze ma dostępne te produkty, które mnie interesują, zamówienia sprawnie realizowane, zdecydowanie mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się dostarczaniem zaopatrzenia medycznego. Ja od siebie mogę wam polecić firmę www.inmed.pl Mają szeroką ofertę i dobre ceny. Sprzęt od nich zakupiony świetnie się u mnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jeżeli ktoś z was szuka sklepu z asortymentem medycznym  w Piotrkowie Trybunalskim to polecam skontaktować się ze sklepem Medicall. W sklepie znajdziemy takie akcesoria jak wózki inwalidzkie, kule, balkoniki rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, ssaki medyczne oraz stabilizatory i ortezy kolan i stawów skokowych i wiele innych przydatnych produktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majk

Sprawdź może jak to wygląda w ofercie sanity.Pl, jeśli chodzi o ciśnieniomierze i inne tego typu propozycje takie jak między innymi inhalatory czy inne sprzęty. Polska firma, więc nie musicie obawiać się, że to jakaś chińszczyzna nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 28.10.2019 o 18:37, Gość majk napisał:

Sprawdź może jak to wygląda w ofercie sanity.Pl, jeśli chodzi o ciśnieniomierze i inne tego typu propozycje takie jak między innymi inhalatory czy inne sprzęty. Polska firma, więc nie musicie obawiać się, że to jakaś chińszczyzna nic nie warta.

tez polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12

Polecam zerknąć na kredos.pl z tego co pamiętam to moja mama z zawodu pediatra kupowała u nich waga lekarska ze wzrostomierzem o ile dobrze pamiętam. Nawet nie dużo za nią zapłaciła, a jest bardzo dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto uważnie rozejrzeć się za firmami, które oferują porządny sprzęt medyczny. Jeżeli rozglądacie się za sprzętem do gabinetu laryngologicznego to polecam wam zapoznać się z ofertą  audiologia.eu Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekP

Aparaturę i akcesoria medyczne dobrej jakości i w szerokiej ofercie zajdziecie w www.bytmed.pl/ z Bytomia. firma ma wieloletnie doświadczenie i oprócz sprzedaż świadczy tez serwis sprzętu. Od siebie daję plus za dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

Warto sprawdzić ofertę Hurtowni BHP PIAS www.bhppias.pl

Bardzo szeroki asortyment, dostawy w 24h, przystępne ceny.

Kompleksowe zaopatrzenie Gabinetów Medycznych, Kosmetycznych, Fryzjerskich.

Wieloletnie doświadczenie to tylko potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×