Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2016

Życzenia

Polecane posty

Gość 2016

Wszystkiego najlepszego Wam w Nowym Roku, obyśmy kolejny też siedzieli na Ero: -Kusza -Świstak -Wadera -Mucha -Eve -Ciekawska -Want -Wawa -Widmo -Zimny Drań -Bledny -Demonicznaa -Najszybszy w mieście -Imperium -Samansara -Nowy w mieście -Giaa -Hajabuza -Psuj I reszcie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaki dla Matuzalema i Fridy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida stara prostytutka daje du:py psom w Berdyczowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Dziękuję gościu, niech będzie tak, jak mówi Kusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję :-) Szampańskiej zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Kusza, jeżeli chcesz przejąć naszego topa, to musisz wrzucać muzykę taneczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Możesz, jeżeli będzie to monolog lamentacyjny, to wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Czyli już mamy ustalone zasady przejęcia topiczku, teraz jeszcze sprawy zapłaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
:D No nie wiem, teraz spędzanie Sylwestra z ludźmi robi się niemodne.Spędzanie nocy sylwestrowej z gęsią to hit tego sezonu. Mój sąsiad udostępnia indyki, drugi kaczki i kury, a Ty chcesz tak ni z gruszki ni z pietruszki gęś zawłaszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Dzięki i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_W
Dzięki :-) ...w Nowym Roku życzę Wam wszystkim:  12 miesięcy zdrowia,  53 tygodni szczęścia,  8760 godzin wytrwałości,  525600 minut pogody ducha,  31536000 sekund seksu.. :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja w przyszłym mogę siedzieć w więzieniu, gdzie raczej nie patyczkują się z pedofilami. ;) A to wszystko dzięki wyjątkowej społeczności forume. ;) :P 🖐️ Dołączę się do życzeń. Obyśmy za rok o tej samej porze, znów się spotkali zdrowi i jeszcze bardziej upadli... :P (w dowolnej interpretacji) ;) x Marudzą, że wszyscy poodchodzili. :( A tu sądząc z listy, zostało sporo osób. Dołączając Panią Słowiankę, Kotkę Poes, Niestałą, Gromi, (choć już rzadziej) 🌼 i panów... heheh Nie wiem co Oni tu robią? Chyba mi na złość, albo tak jak ja lubią "otaczać" się kobietami. ;) Nadal pisze niezniszczalny Oli z "normalnych". Smof, Błędnygość, wypromowany przez Wilka Agent :D, jak i On, to zaraz chłopczyk z piłką w avatarze przychodzi mi do głowy, czyli Żmiju ;). Skandalista Jacek :D, który zawsze pisze jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartowałam pedofilu żyj sobie długo i szczęśliwie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie nie żartuj i nie nazywaj mnie pedofilem a unikniesz rozdeptania. Tu nie bawimy się zapałkami. Piszesz nieprawdę, odlatujesz w kosmos. Tam w próżni bedziesz się mógł wyszczekać do woli. Przepraszam mogła byś się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdeptać to możesz karalucha w swojej kuchni chłoptasiu,za głupi jesteś żeby mi grozić analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chcesz się spróbować? Flagowy i piszemy. :) Chyba nie myślisz że będę się przewalał z jakąś z duuby na prędce wysraną pomarańczą,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym do gościa nowy? Przecież ty napiertalasz błędy w tak trudnych konstrukcjach słownych jak 'lesbijka' :-o nawet gimbazjalista ciebie przewali :-D zaraz wyjedziesz mi z 'ktury' i zamiast paść ze wstydu padnę ze śmiechu :-D tyraj tępą słowiankę,to twój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo k***a ale jutro będzie kac...życzenia dla wszystkich moich grzechów. ..lara, frida ,Rogata, peewna. ..od tak dałem między kieliszkiem a zakąską .Mucha cię pozdrawiam bo z tobą nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie dwie godziny na tym forum i odchodzę z ero . Takie mam postanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z wymienionych. Może zobaczysz mój brak bądź nie. Sylwester zakończył się dla mnie o 21:30. Gorączka, ból brzucha i po balu:( Cóż począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×