Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2016

Życzenia

Polecane posty

Gość gość
C***j z nowym rokiem i c***j z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy sperdalajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAPPY NEW YEAR!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z****** nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za dwa zdradzi cię z niedomytą prostytutką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego Nowy :) i broken i goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego dla Oli Nieogryzek 🌼❤️ D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO SIEGO 2016 ROKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, życzę sobie aby w tym roku temat pedofilii był tu poruszany tylko na poważnie:-O a Wam, Panowie, pięknych i seksownych kobiet na ero;) a Paniom...zęby były wciąż młode i mokre:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zweryfikujemy to Tygrysku ;) na dzisiejszy dzień to tylko pobożne życzenia. :P Zapewne nie jeden chciałby Cię z forume w*****ać i zobaczyć jak to jest z cnotką niewydymaną z uczuciowego, ale żeby zaraz małżeństwo :P :) x Tak, tak stało się Nowy rok, to nowa nadzieja, czy przebudzenie mocy. Bunt pokoleń, w których nikt nie odpuszcza. ;) Zobaczymy :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chuj poruszasz temat krymilistyczny. ..jak muzyka gra. P.S PEDAŁ PEDOFIL JEDEN chuj. No może nie ale pedofila bym zabił a pedalowi dał bym tylko kopa w d**e:) k***a a jak oni to lubią? Bawimy się bez dzieci jest Fryderyk jest zabawa. ..no bols

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że ja na nią nie lecę bo by wyszło. ..dziecko z worka:) żartuje nowy jest twoja . nigdy mnie nie ciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę poruszał ręką skórą na członku, byś miał co gasić strażaku Jacku. Jak na razie żadna nie jest moja, choć nie powiem przelecieć celebrytkę z forume , to nie granie w warcaby. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebrować a celebrytka...bierz ją i nie patrz na innych bo kiedyś będziesz żałował...miałem tak samo ale teraz brak skrupułów nasze szczęście jest najważniejsze...ciekawe ile mam we krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz słowianke to na chuj ci ręka? No tak do tulenia kształtów:) yulenka widział ktoś ten film:) polecam nawet na youtube jest w nazwie dziecko zła albo coś tak podobnego. ..ruski a dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie nie chlupie:(ale chcę abyś była szczęśliwa. ..to źle? Tak polej i zabij mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z tych ssaków co przelatują Jacku. A jak już to zostaję na dłużej ;) , jeśli wiesz o czym piszę. ;) Natura taka :( Trochę nie doceniasz Pani Słowianki a to jedna z osób na forume, z którą warto mieć kontakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic do niej nie mam i pewnie jest fajna w cztery oczy, ale tutaj mamy las i zwierzęcia do ubicia lub kochania...Słodka módl się abyś mi się nie spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecisz na nią tak jak ja na peewna z tą różnicą, że ty masz jeszcze szanse ja już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...była by lipa i skandal w Nowym Roku :P a tak Jacuś, czyli pies na baby weźmie Cię na celownik i ... o tym przeczytamy jak mu podpadniesz. :P :P Żartuję oczywiście. Hej można ten post jakoś usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka xj***lem sprawę i fridy nie ma. .. k***a aż taki mocny jestem, że zrobiłem coś i jej nie ma(((((((.tylko jej tu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×