Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent zestaw do herbaty problem

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, dostałam pod choinkę zestaw do herbaty z japońskimi motywami, coś jak to: http://al legro.pl/komplet-zestaw-do-herbaty-sushi-sashimi-na-prezent- i5111460100.html Po wyjęciu okazało sie, że czarki się kleją (na zewnątrz, w środku jest okej). Nie pomaga żadne mycie, moczenie, nic - na zewnątrz są klejące jakby były wytarzane w jakimś kleju. Czy ktoś tak może miał i wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może benzyną spróbować? Pamiętam, że kiedyś tego używałam do kleju, albo jakiś ocet lub aceton podziała. Na taki problem chyba tylko zadziałać chemią, ewentualnie napisz do sprzedawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale benzyną, chemią rzeczy używane do jedzenia? Ja się właśnie zastanawiam nad reklamacją (oczywiście do sprzedawcy, wiem, że obdarowujący ma paragon), ale może to jest np. normalne w tego typu naczyniach i minie z czasem albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz prbować chemią to może warto spróbować octem? Ewentualnie możesz spróbować go reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz czy udało sie rozwiązać problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się! Dwa dni moczenia w gorącej (oczywiście nie dolewałam co chwilę, tylko co parę godzin) wodzie z dużą ilością płynu do naczyń na L. i przestały się kleić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×