Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialoczarna

tylko o seksie!

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
ok, goń mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin
Czyli jesteś identyczną fanką wyobraźni jak ja. Nie interesuje mnie nigdy nic, co jest podane na talerzu. Lubię walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilenka
Jesteś króliczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Myślisz że nieznajoma podana na srebrnej tacy tak bardziej dosłownie, nie mogłaby być wyzwaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
króliczka mam w bokserkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilenka
miniaturkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamute
Może i tak jest jak piszesz. Ja to bardziej typ samotnika jestem, chociaż w związku. Nie lubię rozkazów ani nakazów. Jedynie pokora i łagodność mają wpływ na mnie. Nie skupiam się na tym co inni piszą bo mnie to nie obchodzi. Jest to wyczekiwanie i chwile niepewności. Szkoda że tak o mnie myślisz, do niczego nie chcę Cię zmuszać. Pisałem Ci że normalny jestem. W chwilach oczekiwania i niepewności też jest dużo erotyzmu. Nie muszę przecież Ci pisać od razu co by było gdyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
miniaturką to jest jak nie ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, poczytajcie w slownikach co to jest cyber seks albo chociaż flirt bo widocznie macie braki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Hm teraz czuję się tak jakbyś chciał wzbudzić we mnie wyrzuty sumienia. Niby konkretów oczekujesz a jednak gdzieś mam wrażenie ze zanim...to chciałbyś poznać. Czy to nie są te kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma na srebrnej tacy mogłaby być wyzwaniem, ale jeszcze większym byłoby zdobycie jej... Na pewno jednak skosztowałbym takiej nieznajomej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
W ogóle to przepraszam za przeinaczenie...brahmin. A potrafisz wyobrazić sobie sytuację kiedy to kosztowanie nie kończy się pełną konsumpcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię sobie wyobrazić, ale wiem, że wymgłoby to ode mnie wielkiego wysłku. Jestem strasznym łakomczuchem, zwłaszcza, gdy mam przed sobą takie specjały... Ale lubię walczyć z pokusami:) A Ty potrafisz walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Ja tak trochę walczę nawet teraz...z pokusą. Słodzisz a nie spodziewałam się. Dostosowujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień nie słodzę;) Ale czasem mam ochoty na słodkości. Dostosowuję się na tyle, na ile muszę... A z jaką pokusą teraz walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Z pokusą wykorzystania tego co na tacy podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tacy podałem Ci tylko przystawę (albo Aperitif, żeby mądrzej zabrzmiało;)... Wybacz, ale w moim interesie jest, żebyś poległa w walce z pokusom. Oscar Wilde twierdził, że jedynym sposobem pozbycia się pokusy, jest uleganie jej. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
I jak tu się oprzeć...ale mam wrażenie że na miejsce jednej pojawi się błyskawicznie kolejna. Oby to była długa kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi smakuje potrawa, mogę ją jeść bez końca. Najwyżej dodam trochę więcej przypraw, zadbam o inne dodatki i wciąż mogę czerpać rozkosz z tego samego dania;) Wybitni kucharze potrafią przyrządzić jedną potrawę na setki sposobów, a ja chcę dążyć do "wybitności";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Przekonamy się czy potrawa godna będzie kucharza albo odwrotnie...czy kucharz wystarczająco zdolny aby wydobyć z potrawy to co najlepsze. Do miłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zdolnych kucharzy. Kulinarny kunszt polega na tym, że każdą przyrżadza się indywidualnie, uważnie lustrując jej walory smakowe przed podaniem i spożyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czasem nie gośćkobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
Chętnie przekonam się jak gotujesz;) nie zagaduj już bo pokusa wygrywa. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białoczarna, śpisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro się dopiero obudzi. Jak znajdzie ofiarę to ją zajeździ. Błuuuuuuuaaaaahahaha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka na malamute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam chłopa. Zresztą z jego postów można się domyślić że o kogoś innego mu chodzi. Nie wiesz o kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tego malamute taka cicha woda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz. To straszny łobuz z niego jest? A to że Ci się chwalił jaki to chojrak z niego i laski tu wyrywa? Czy Ty kobieta jesteś i może poznałaś się na dziadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×