Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
ale wy jestescie durne :D łoooo matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) o wilku mowa a wilk tuż...hejty niech się hejtują:D a my sobie filtrujmy swoje:) Przypomniałam sobie teraz, że na niektórych ulicach te pompy były z taką króciutką wajchą ale nie widzę takich obrazków. Wszędzie figuruje te wielkie zawijaste ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Rzeczywiście mamy ciekawy numer strony :) ale ja póki co mogę jedynie poswietować w wyobraźni. l Danusi bardzo dziękuję za zaproszenie :) Jednakże zamiast korzystać z czyjejś gościnności wolałbym jakąś pomoc domową. Można by było szerszy front działań przeprowadzić z bardziej trwałymi efektami. l Celince dziękuję za podpowiedzi w sprawie rospołku. Myślę że kawałek kurczaka też znajdę. l l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie mam przerwę, tz wcześniej też miałam, ale rozmawiałam z dziećmi przez skypa a rozmawiam wyłącznie przez telefon, bo mój komputer nie ma wtyczki do głosu :O i mnie nie słychać, choć ja słyszę rozmówców. A propo telefonu, to dziś już tak się wkurzyłam na tej najnowszy model że spakowałam go pięknie i postanowiłam oddać do reklamacji. Po pierwsze często się zawiesza, nie da się odebrać połączenia, nie da się ustawić głośności na bocznym przycisku i najgorsza rzecz...nie dzwoni przez co nie odebrałam kilku ważnych telefonów i już mam tego dosyć. Nie wiem, może to da się naprawić, jeśli nie, to chcę inny telefon, bo tak dalej być nie może. Daa, piszesz że jeszcze dochodzisz, ale przecież piszesz z sensem, wszystko zrozumiałam i popieram całkowicie w sprawie hejtu:D Calinessa, no to świetna sprawa z tą studnią przy domu. Było mało wody w zeszłym roku, bo przecież susza była straszna, teraz pewnie studnia będzie pełna, bo wciąż pada i pada. Saam, chętnie bym podjechała do Ciebie, by Cię wesprzeć we wszelkich pracach i wspólnie przeżywać przyjemności :P:D no ale u mnie jak nie urok...to przemarsz wojsk...żonkil zachorował i muszę jeszcze jego w dodatku pielęgnować. Jutro na pewno idzie do lekarza i weźmie zwolnienie a mnie już trafia na samą myśl, że będzie mi siedział na kwadracie i nudził ...zrób mi herbatki...a może zrobisz kanapeczkę i takie tam no ale co zrobię, nie da rady chodzić, kolano wysiadło i koniec. No i telefon przerwał pisanie, uciekły wszystkie myśli.... do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,znam takie powiedzenie 'Hejter w necie ,P**duś w świecie ':D Saam ,trwalym efektem korzystania z pomocy domowej moze byc ...nowy potomek :D Rospolek ? ,czy Celinka cos Ci podpowiadala tez na temat rozporka ? :D,moze Ci pekl ? :-) P/i.z.d/u/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, to masz kłopot z tym fonem:( a ja czekam kiedy mój fonik wysiądzie na tyle, żebym była zdecydowana na nowy a on ciągle zipie:D To nie zazdroszcze Ci marudzącego w dodatku chorego Żonkila na głowie, też oddycham z ulgą gdy mój wychodzi do pracy. Ale Twój chociaż nie ściga Cię za siedzenie w necie a mój ma obsesję na tym punkcie:-o o Daa:D ale pojechałaś z tym rozporkiem:D W sprawie rozporka to Saam mi coś kiedyś podpowiedział;) szybko wyjaśnię:D podpowiedział co zrobić gdy się saam rozpina w moich ulubionych jeansach:D Kurcze, rozporek może pęknąć? chyba gdy zawartość zbyt urośnie:P:D....ale mam głupawkę dzisiaj. Zauważyłam, że po drinkowaniu tak mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie tylko po drinkowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Juz popoludnie. Szybko czas mija. A jutro znowu do pracy. U mnie ptaki zaczynaja spiewac. Chyba idzie wiosna. Jak Wam mija weekend ? Pusto na topiku wiec chyba wszyscy zajeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszyscy zajeci, wiec spadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuziu 🌻 ja szybciej wróciłem ze spaceru bo zaczął padać deszcz. Ptaki u mnie wczoraj zawzięcie koncertowały. Dzisiaj jakoś ciszej. W nocy obejrzałem połowę filmu który polecałaś. Dzisiaj muszę dokończyć co by mi wątek nie uciekł. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać gołym okiem kto ma duże parcie na rozporek :p żeby rosół kojarzyć z rozporkiem trzeba być nieźle wyposzczonym :D Chyba Danusia dzisiaj myła kurczakową szyję do rosołu, albo gesią szyję. l Celinko :) pamiętam że kiedyś doradzałem Ci w sprawie odpinającego się guzika nad zamkiem Ale w tej chwili nie pamiętam nak temu zaradzić. Ostatnio w pracy całkiem odpadł mi taki guziki. Zanim miałem czas aby go przyszyć musiałem ratować się sznureczkiem pomiędzy sąsiednimi szlufkami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, Daa przypina Twoją literówkę o 12 32 :D "Celince dziękuję za podpowiedzi w sprawie rospołku. Myślę że kawałek kurczaka też znajdę." Coś czuję się gorzej, mimo akcji "IMBIR" i nawet propolis :( Bolą mnie płuca, choć podobno płuca nie bolą, więc co mnie boli kiedy głęboko oddycham, lub kaszlę ? Teraz będzie wielki problem, bo jak mnie rozłoży, żonkil uziemiony:O nie wiem kto będzie koło nas chodził. A wiecie jak choruje kobieta ? -Dlaczego leżysz? - Źle się czujesz? -A całkiem dobrze wyglądasz... -Strasznie jestem głodny. - Leż, leż, sam wszystko zrobię. - Gdzie mamy makaron? -W której puszce? - W tej jest mąka. -W tej - cukier. -Co to za różnica, co się rozsypało? -Kasza jakaś! -Po co tu przyszłaś? -Sam sprzątnę. -Leż i się nie denerwuj. -Gdzie mamy otwieracz? - Znowu wstałaś? -Przecież jesteś chora, idź stąd, sam wszystko zrobię! -Gdzie mamy jodynę? -Palec mi tylko zabandażuj i wracaj do łóżka! -Uważaj! Boli! -Kręci mi się w głowie, pójdę się położyć. -Przyniesiesz mi przeciwbólowe? -Nie, nie chcę jajecznicy, wolę naleśniki. -Zamknij, proszę, drzwi do kuchni, przez ten hałas palec mi zaraz odpadnie... No i jak mam chorować ???:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Jesli to zwykly guzik i zwykla dziurka to dziurke mozna zaszyc na brzegach albo wzmocnic brzeg sciegiem kocowym. Wtedy guzik nie bedzie wypadal. Mozna tez wstawic wiekszy guzik. Saam - I jak Ci sie film podobal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem czy u mnie koncertowały ptaki czy nie, bo nawet nie wyszłam na dwór:O A nie, wyszłam na moment na balkon, by przemieszać mięsko w zalewie:D chyba jednak wskoczę pod kołderkę, bo zaczynam mieć dreszcze 😭 Trzymajcie się zdrowo, nie bierzcie przykładu ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! Saam ,ale pojechales Przeciez wiem o co Ci chodzilo :-),a tak z drugiej strony 'rozpolek 'jest blizszy rosolkowi czy rozporkowi ,hę ? :-).Mysle ,ze jednak temu drugiemu :-).Tak mysle ,ze sie obraze ,moze tak na godzinke :D Ferdzi ,no co Ty ,teraz nie masz czasu na chorowanie ,tym bardziej gdy Zonkil kwęka :-),chyba nie chcesz by Ci zrobil przemeblowanie w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) o Alem wypluskana :D , szkoda, że nie byliście ze mną i nie doświadczyliście tego co ja. Normalnie jestem pijana z wrażeń wodnych:D Ale co to? widze, że rozporek/rosołek zamącił spokój ?:D Ja też tę literówkę z uśmieszkiem odczytałam ale nic nie komentowałam. Daa była odważniejsza:D A mi chodziło nie o guzik tylko o rozpinający się zamek błyskawiczny w spodniach w miejscu gdzie u panów znajduje się rozporek. I wówczas Saam napisał, że najprostszy sposób to zamontowanie metalowego kółeczka od breloczka na dzyndzelku zamka. Zasuwam więc zamek, kółeczko zakładam na guzik a guzik zapinam na dziurkę :D i się nie rozpina;) o Saam :) zrobiłeś rosołek czy się rozmyśliłeś? o Ferdzi:) wygrzewaj się, może zrób sobie nacieranie spirytusem przed spaniem. Albo od środka też troszkę;) może to są nerwobóle, pewnie bez lekarza się nie obejdzie:( A doetytuję bo już odpływam ;)właśnie M wrócił z pracy. Dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogloby byc juz rano ,poniewaz naszla mnie ochota na kawe :-),a na noc nie moge jej pic bo w ogole nie zmruze oka ,a po drugie jest moczopedna:-).Tak wiec tez pozegnam sie na dzis ,ale jeszcze nie odplyne jak Cal ,a szkoda . Dobrej nocy rosolkowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamba
Ufff ... wreszcie się obrobiłem. Co nie znaczy że wszystko zrobiłem. A się opózniłem bo mi się wieczorem babeczek zachciało. I chyba za dużo włożyłem bo wyszły megababki. Co ciekawe białe babki są z ciemnymi sutkami a te murzynkowate z białymi. Wyszło tak bo Danusine ciasto podzieliłem na pół i do jednej części dodałem kakao. A pózniej sprytnie nałożyłem na siebie dwa rodzaje ciasta. Lukrem według zaleceń koleżanki raczej ich nie ozdobię bo wyglądały by zbyt hardcorowo. l Rosołek drobiowo-wołowy również robiłem. Smakuje dobrze ale nie wiem czy taką ilość dam rade zjeść w trzy dni. Termin ważności chyba nie będzie dłuższy. l Zuziu :) skoro dalej chcę oglądać ten film to znaczy że został zatwierdzony przez pokładowego wewnętrznego krytka. l l Bellini - Samba Do Brasil l https://youtu.be/kk4uddaHdDE l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdzi życzymy aby zdusiła wszystkie zarazy w zarodku wszelkimi dostępnymi środkami. Myślę że wielokrotne przesłuchanie poniższego utworu również może pomóc zwalczyć dolegliwości. l Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song l https://youtu.be/EgT_us6AsDg l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych poweekendowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsaam
Ferdzi życzymy aby zdusiła wszystkie zarazy w zarodku wszelkimi dostępnymi środkami. Myślę że wielokrotne przesłuchanie poniższego utworu również może pomóc zwalczyć dolegliwości. l Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song l https://youtu.be/EgT_us6AsDg l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych poweekendowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
khgdfhdfuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
i udało się 69 przeskoczyć ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu Jako że nadal zarazy mnie trzymają, ciężka jest dziś moja głowa. Dziękuję Wam wszystkim za troskę, naprawdę robię co mogę, by się nie poddać. Mam tyle planów na ten tydzień, a już wiem że nici z nich mi wyjdą, jestem zwyczajnie słaba i na nic nie mam ochoty. Nie chcę Wam tu psuć dobrego początku dnia, dlatego czym prędzej zerwę karteczkę z kalendarza; Dziś 7 marca Imieniny obchodzą: Felicyta, Teresa, Tomasz Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia🌼 Przysłowie: „Kiedy w marcu deszcze leją, nie ciesz się chłopie nadzieją” Tego przysłowia nie skomentuję, dodam jedynie,że jeśli by się sprawdzić miało, to nawet nie ma sensu, by cokolwiek siać czy sadzić na działce:( Świętować będą tenisiści bo dziś; Światowy Dzień Tenisa I jeszcze fajny cytat przytoczę ; Cytat dnia: „Marze­nia zwyk­le się spełniają, ale nie tak i nie wte­dy, kiedy te­go pragniemy.” - Maria Dąbrowska A wiecie, że wygrałam już drugą trójkę :D I wciąż marzę o 6 :D Widocznie powinnam włożyć do butów więcej liści :D bo te dwa mało robotne są :D kawusię zastawiam; http://bi.gazeta.pl/im/8/8607/z8607248X.jpg herbatkę zieloną; http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/0/460/Kobieta/6a290481-a910-40f2-bc3c-339ef925bbe7_20090703013811_Biala-herbata-43.jpg i jeszcze coś na ząb; http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/76857.jpg Zapraszam i smacznego życzę. Teraz już zmykam pod kołderkę, bo w oczach mi wiruje, więc położyć się muszę. Trzymajcie się zdrowo, miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o No to się porządnie zaprawiłaś Ferdzi:) Miejmy nadzieję, że powyższy balsaam piosenkowy od Saama pomoże pokonać Ci zagrożenie. Ja po takim leku góry bym przenosiła:D Z mojej strony mogę doradzić byś odrobinkę się odkwasiła a z pewnością poczujesz się lepiej. Mikroby w środowisku zakwaszonym czują się jak w raju i się mnożą. Najprostszym sposobem na to jest owoc grejpfruta i nasz poczciwy burak czerwony, najlepiej w stanie surowym. Tak więc szklana soku z buraka, może być z jabłkiem dla poprawienia walorów smakowych dla Ciebie i wszystkich chętnych, proszę... https://twojezwyciestwo.files.wordpress.com/2015/06/1-wasze-zdrowie.jpg Teraz pewnie nie masz siły na kręcenie soków więc podpowiem, że ja często z braku czasu ucieram buraczka na drobne wiórki i zaraz wcinam. Ale chrupać go jak jabłko tez mi się zdarzało :D Kiedyś sokiem z buraka z miodem leczono choroby płuc, kaszel więc polecam gorąco zapoznać się z tym, zażywać i wyleczyć:D Znalazłam też przepis: "Domowe syropy na kaszel: przepis na syrop z buraka Zetrzyj na tarce jednego, dużego buraka. Następnie przełóż starte buraczki do miseczki i dodaj do nich 2 łyżeczki miodu. Całość wymieszaj i podgrzewaj na małym ogniu przez ok. 20 minut. Nie wolno dopuścić do zagotowania syropu, gdyż straci wszystkie cenne właściwości (dotyczy to zwłaszcza miodu). Syrop z buraka należy pić co godzinę po jednej łyżce." Te podgrzewanie to pewnie dla wrażliwszych żołądków. Ja bym łykała na świeżo:) o Światowy Dzień Tenisa niech obchodzą tenisistki i tenisiści bo akurat nie mam nic z nim wspólnego. Ciekawe czy Daa skojarzy sobie z czymś tenis:D bo mi od razu zamrugało czerwone światełko:D:P o Mam dziś dosyć dużo skomplikowanych spraw do załatwienia i nie wiem kiedy tu zajrzę więc życzę wszystkim lekkiej pracy i ogólnie miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzieki za poranny poczęstunek. U mnie piękny słoneczny dzień więc chyba mogę mieć nadzieję. l hej Celinko 🌻 trudno mi uwierzyć w bakteriobójcze lub zwalczające wirusy właściwości buraka. Przecież to takie łagodne warzywko. Ale myślę że masz sprawdzone wiadomości. l Jak donosi Ferdzi dzisiaj Dzień Odbijania Piłeczki. Niedawno skutecznie udało mi się odbić piłeczkę. Ktoś inny musiał wykonać pracę za mnie. Ale częściej chyba się nie daa. l Muszę lecieć .... udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraki dobre na wszystko! Coś mi się wydaje że jeżeli te wieści się rozejdą wśród ludu to aptekarze i lekarze pójdą z torbami. A buraki z uwagi na duży popyt natychmiast zdrożeją. Czem prędzej więc trzeba zakupić więc stosowną ilość. I stosować, stosować, stosować. Choćby z uwagi na potencjalny wzrost potencji. Dobrego seksu nigdy za dużo! Szkoda tylko że takiego buraka nie można po prostu wziąć w rękę i wycisnąć. I ten mocno fioletowy trwały kolor po zaplamieniu mówi że trzeba podchodzić ostrożnie do buraka. A może lepiej poszukać butelkowanego albo puszkowego, najlepiej z gazem i co najmniej 7%. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Witam serdecznie:-) A co to ja widzę Ferdziunia kochana zachorowała:-( Ferdzi zdrowiej szybciutko kochana!!! Musisz sobie popieprzyć i to tak zdrowo,napij się bulionu i popieprz do tego stopnia żeby rura paliła,mi to pomaga jak się przeziębie;-) Pozdrawiam i miłego wieczorku wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×