Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Zuzia:) dziękuję:) o Olivier:) dzięki :) może mi się uda:D moja Babcia dożyła 101 lat ale pod koniec życia gdy się rano budziła to była zła, że jeszcze żyje :D bo kilka lat przed stówką przestała chodzić a nie lubiła wózka i bezru/chu. o Klawy :) no jaki Ty staroć? :D dojrzały mężczyzna w kwiecie wieku, pełny życia i dowcipu;)Mój Mundek też jest fajny, bezpieczny, pakowny, lubię go, często byłam pasażerką i marzyło mi się, że kiedyś będzie mój i jest:)Przyjdzie czas to zmienię na nowszy model:D:D Kasia Klich - Lepszy Model https://www.youtube.com/watch?v=K-O2UH-vjC8 o A ja mam właśnie od tej mojej wiekowej Babci złoty pierścionek który liczy już ok.70 lat i to można uznać za staroć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na odpoczynek w pozycji poziomej:D, dzisiejsze wycieczki Mundkiem po okolicy trochę mnie wymęczyły. Nawet zrobiłam zakupy w markecie jadąc do niego celowo dłuższą drogą. Jednak M był moim pasażerem i trochę udawał instruktora:D o To ja też jeszcze raz Wam podziękuję👄 o Dobranoc :) dobrego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
z tym że to raczej koci tygrysek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
jeszcze tylko zagram w temacie i znikam do łóżka bo jutro kolejny trudny dzień l "Staruszek świat nie wygląda na tyle lat, Staruszek świat jeszcze w klapie by nosił kwiat, Staruszek świat, lubi wspomnieć niemodny czas, choć śpieszno mu,choć mu pilno do gwiazd.' l Anna Jantar - Staruszek świat l https://youtu.be/i5QSGeGUcJE l l dobrej nocy :) l kolorowych dojrzałych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kalendarzu Międzynarodowy Dzień Pisarzy a na filtrowni nikt nawet jednego słowa pisanego nie spłodził. Pora to zmienić. l dzień dobry! :) l "Na świętą Kondę wynieś na strych bondę". Dla jeszcze zaspanych śpieszę z wyjaśnieniem ludowego przysłowia. A że to będą spisane własne premyślenia niekoniecznie muszą być trafne. Myślę że w przyslowiu chodzi o Kondzię czyli Kunegundę której,imieniny właśnie dzisiaj przypadają. Natomiast bonda to pogobno grube wierzchnie okrycia zimowe Reasumując od dzisiaj nie wypada ubierać się zbyt ciepło. l udanego trzeciego trzeciego..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się wszystkim poskarżyć że kolega Klawy chyba traktuje mnie jako kobietę 😭 Myślicie że w takiej sytuacji powinienem pokazać mu dowód? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ :-) Saam ,chcialam napisac abys zrobil Klawemu kuku do konca nie znajac interpretacji tego wyrazenia :-)i gdy poczytalam co ono moze oznaczac ,wycofuje sie :D.No moze zabiegany Klawy nie zauwaza Ciebie ,wchodzi gdy nie ma Ciebie na horyzoncie :-),moze jest to jego celowe dzialanie ,hę ? :D Cos Wam powiem ,albo moze tylko tyle zdradze ,ze znow powtarzam te sama czynnosc ,ktorą wykonuje z przyjemnoscia od jakiegos czasu :-). Ferdzi ,juz poludnie minelo ,wracaj :-) Cal co prawda urlopuje ,ale jej Ulan pewnie jest w domu i jej strzeze jak najcenniejszego skarbu :-) Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, tak jak w poprzednim poscie wyczulas moje uczucia, tak i teraz dostrzegasz co sie dzieje :D, kurcze, Ty czujesz co ja mysle :D:P Dzien dobry, dziewczyny 🌼 chlopaki 🖐️,sa tu w ogole jacys chlopcy poza mna? ;) Oczywiscie jest Saam, ale jakos nie udalo sie nam nawiazac blizszego kontaktu, mam nadzieje ze bedzie lepszy kontakt :D,z czasem :classic_cool:. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! w imieniny miesiąca:) o Przysłowie wyjaśnione, skarga przyjęta czeka na rozpatrzenie. Myślę, że Klawy po prostu zauważa tylko kobiety ;)co jest do wybaczenia przez kobiety. Teraz po skardze i zauważeniu, że Saam już nadajesz na filtrowni Klawy podał Ci rękę jak to faceci między sobą czynią :D i taki kontakt chyba wystarczy :D Klawy, bliższego oprócz pisanego już nie planuj:P:D:D o Dziękuję Saam:) za odnalezienie kociego tygryska z bukietem, jest uroczy i podobny z maści do mojego :Dtaki saam urwis, ciągle się chowa:) o Daa:) moja ochrona już poszła do pracy. Przywiozłam zakupy mundkiem i się biorę za pichcenie. Będzie bigos, częściowo już na święta. Przy okazji ugotuję wołowinę w bigosie do zmielenia na farsz. Wiola mi wczoraj posunęła pomysł co podać gdy przyjdą do mnie dzieci w sobotę na torta. No co jak nie pyszne domowe pierogi z kapustą i mięsem? Oni jedzą tylko kupne i to raz na ruski rok i raczej ruskie jak zauważyłam. Sama też już tęsknię za takimi swojskimi pierogami :) a ta powtarzająca się czynność to nie czasem babeczki?:D o miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal 🖐️, oj zebys sie nie zdziwila :D, gora z gora sie nie zejdzie, ale czlowiek z czlowiekiem zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludkowie Jestem dopiero teraz, bo jakoś nie spieszyło mi się z powrotem do domu :D Wczoraj wcześnie się pożegnałam i dopiero dziś przeczytałam reprymendę od Klawego. No i dobrze mi tak :D ale cel został osiągnięty :D bo to z mojej strony była zwykła prowokacja :D A to dlatego że wcześniej zagadywałam Klawego a on jakby tego nie zauważał :D więc musiał być celny cios miedzy oczy :D No dobra, jeśli kogoś uraziłam , to przepraszam👄 Daa, ale Cię wzięło na babeczkowanie :D chyba dojdziesz w tym do perfekcji....chętnie popróbowałabym Twoich babeczek tak realnie. Calinessa, ale się rozpędziłaś:D Już przygotowujesz bigos na święta? To chyba sporo go nagotować musisz, bo przecież żonkil pewnie nie wytrzyma i będzie go podjadał. Pierożki z mięskiem, super sprawa i świetny pomysł, na pewno rodzinka się ucieszy i będzie mile zaskoczona. Też muszę się za nie zabrać, z tym że u mnie jedni jedzą wyłącznie z serem, albo ruskie, a reszta to z mięskiem by wolała, tak że musiałabym zrobić z różnym nadzieniem a dla wnusi owocowe, czyli najchętniej zjadałaby z jagodami:D Saam, jak tam w pracy? melduj czy się przemęczasz, czy masz raczej lajtowy dzień? Ciekawe czy znów zostajesz dłużej w pracy, czy teraz grzeczniutko, po 15 prosto do domku ? Wiecie, wpadł mi w oczy taki test...skoro już kiedyś poruszyliśmy kwestię testów:P Ten jest trochę inny i może ktoś miałby ochotę go wypełnić i coś o sobie się dowiedzieć; http://noizz.pl/lifestyle/jakiego-koloru-jest-twoja-inteligencja-emocjonalna/97wbh8e Ciekawa jestem czy ktoś z Was też będzie miał kolor czerwony ? a może wszyscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ,tez sie przestraszylam w imieniu Saama ,gdy przeczytalam o blizszym kontakcie Klawego wlasnie z Saamem :D.A co pomyslalam ,to tego nie powiem :-) Cal ,tak znow pieklam babeczki :-),wczoraj Ulan zjadajac ostatnia zapytal ,a co jutro do kawki bedziemy jesc ? :-),wiec ja sie ucieszylam i upieklam .5 minut roboty i ok,25 minut pieczenia ,a radosc wielka :D.Wlasnie Ulan jakby przeczuwal ,ze o tym pisze i teraz wchodzac do kuchni mowi 'teraz mozesz wyrzucicinne przepisy i bedziemy piec tylko babaczki :-),na jogurcie sa o niebo lepsze ,a jeszcze dobra czekolada w srodku ,niebo w gebie :D.Do moich wlozylam po łyzeczce masla orzechowego :-) ...Ferdzi ,mnie to cieszy kiedy widze jak syn zabiera po obiedzie babeczke do domu i Ulan tak chetnie ja je ,a musze przyznac ,ze wczesniej nie jadali tak ochotnie ciast . ...Pierogi mam jeszcze zamrozone od swiat :-) Testu jeszcze nie przeszlam ,ale przeczytalam naglowek i mysle ,ze moj kolor to bedzie plonaca czerwien :D Czerwien mi wyszla ,ale sie przerazilam tego chodzacego stwora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ferdzi:) i Wiola:) Tak. Ferdzi, gotuję w największym garnku jaki mam w domu:D bo ugotowaną wołowinkę muszę wyjąć, trochę kiszonej ugotowanej też ale na to miejsce wkroję główkę białej kapusty. No i zostanie w nim z mięs karczek wieprzowy a kiełbaskę to później pod koniec podsmażoną z cebulką dodam. Przed świętami pewnie będę zapracowana w pracy więc bigosik zamrożę a potem odmrożę. Na teraz zostawię trochę dla M a mrożonego on nie znajdzie tego jestem pewna. Test zrobiłam na spokojnie i wyszedł na czerwono! ;) właśnie Daa:) też mnie ten stworek nie zachwycił. Przecież w nagrodę za dobry wynik powinno być jakieś piękniejsze zwierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze kazdemu wychodzi kolor czerwony ,nie ma innej opcji :-) Ferdzi ,wlasnie zlozylam zamowienie na te kokilki serduszkowe i sloneczne i na nastepna foremke babeczkowo-muufinkowa na 12 sztuk :-).Ciuchow ,butow i tym podobnych poki co mi nie potrzeba ,wiec w to miejsce moge sobie sprawic przyjemnosc takimi p/i/e/r/d/o/ł/k/a/m/i :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, pisałam, że ostatnio nakupiłam czekolad z myślą o tych babeczkach, ale jeszcze mnie nie wzięło na pieczenie, pewnie jutro się za to zabiorę, bo w sobotę ...tradycyjnie...zapowiedzieli się goście... Niestety tacy goście, co sobie będą siedzieć pić, kawkę, zajadać babeczki a ja będę w tym czasie zasuwać z ich PIT- ami na kompie I tu by mi się przydało, jak Saamowi, trochę asertywności:D no ale nie odmawia się starym znajomym:O Wiolka, pomysłowa ta mandarynka :D Calinessa, mam nadzieję, że bigosik już ugotowany i się studzi a Ty przerabiasz już mięsko na pierożki. Jeśli chodzi o test ....po przeczytaniu wyniku, poczułam się WYJĄTKOWA :D ale kiedy wy piszecie, że też wynik wyszedł na czerwono, to weszłam na ten test jeszcze raz i zaznaczałam zupełnie przeciwnie niż poprzednio..... i co ??? \Okazało się, tak jak podejrzewałam zresztą :D ,że ZAWSZE wychodzi kolor czerwony :D czyli testowe oszustwo. Dałam się nabrać :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może jeszcze jeden test , ten na pewno jest prawdziwy:D http://www.firia.pl/testy-psychologiczne/test-na-zdolnosci-intuicyjne/ ale mnie wciągnęły te testy :D prawie jak Daa, babeczki :D Daa, fajnie że zakupiłaś te foremki, będziesz mogła eksperymentować z kształtem i pewnie nie tylko, bo widzę że nie tylko czekoladę wkładasz do środka babeczek. Ja najczęściej daję orzechy, rodzynki, żurawinę i pokrojoną czekoladę, a tak jak Ty robisz, jeszcze nie próbowałam. Klawy jak widzisz wszyscy jesteśmy na czerwono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zdawalo sie ze jestem jakos bardzo kobieco wrazliwy ;) Ferdzi, wierz mi ale staram sie rozdzielac zainteresowanie po rowno:D,choc nie jest to latwe, tak wszystkim jak i kazdej z Was z osobna :D, dobrze ze sie przypominasz :). X Wiola, dzieki Ci za mandarynke :D,doniosla w calosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wlozylam do babeczek po 2 kostki czekolady Lind z nutka pomaranczy (czy jakos tak ),pychota :-).Dzis zapomnialam do tych 2 moich w kokilkach wlozyc zurawine 😭 :D Moze jeszcze w tym miesiacu pojedziemy do Gdanska i wowczas zaszaleje i upieke mnostwo babeczko -muffinek :-)wszak tam jest mnostwo moich kochanych ludzi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wynik testu to rownowaga intuicji oraz racjonalizmu :-),nawet sie zdziwilam ,poniewaz z gory postawilabym na intuicje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzialam czesciej pod wplywem chwili ,bez dluzszego zastanowienia ,co nie zawsze wychodzi mi na dobre . Od kiedy natknelam sie na pewien blog ,to mam zagwostke ,bo i moje ksiazki ciekawe i ten blog mnie wciagnal ,zeby tak dalo sie czytac rownoczesnie i jedno i drugie :-) Nie ma z nami Erozji ,a to wlasnie dzieki niej trafilam na ow blog i najpierw przeczytalam koncowke tego bloga i tak mnie zaintrygowal ,ze zaczelam sledzic go od pierwszego wpisu ,a jest tego bardzo duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
To ja się wyłamię:-DBo w pierwszym miałam kolor żółty,a w drugim wyszło dominujący realizm:-D i też zdziwiona jestem bo tak jakby wszystko by się zgadzało co do mojej skromnej osoby.Daa dawaj te babeczki,a nie tylko szczujesz ludzi:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,alez prosze bardzo ,czestuj sie ile dusza zapragnie :-) ...http://kobieceinspiracje.pl/media/file/8e/1a/8e1ace44e6193e7bad7ed9768458eacb.jpg Cisza tu jak makiem zasial :-),ja zaczytana ,Cal dalej bigos gotuje ,Ferdzi wisi na sznurkach .Saam glaszcze łaszaca sie Zule ,Klawy zapewne gdzies tam sie dobrze bawi ,a reszta co robi ,kto wie :-) Teraz ide sie podfarbowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Dopiero dotarłem do domu. Od razu zrobiłem pstryyyk na puszce i rzuciłem się na fotel z głośnym uuufff. Wspominałem,że to będzie trudny dzień. Dzisiaj także dłuuugo pracowałem. Ale to nie były nadgodziny. Ale mam nadzieję że jutro osiem godzin i do domu. A w sprawie nadgodzin dzisiaj dostałem bardzo dobrą wiadomosć.Będą za nie płacić. A jak będą płacić to z pewnością będzie ich mniej. Jeszcze tylko jutro o piątej pobudka a poźniej weekendowe odsypianie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wszyscy dobrze zinterpretowali moją skargę więc przedstawię swoją wykładnię. Otóż wczoraj Klawy napisał że on pisze na topiku najwięcej z wszystkich facetów. Doszedłem więc do wniosku że jest przekonany że saam jest kobietą. Ale spokojnie, Kopernik też była kobietą :p A swoją drogą to ja uważam że stosunki między nami są poprawne i nie wymagają pogłębiania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Odsypianie w weekend Na pewno Ci sie przyda. Jak bedziesz tyle pracowac to nie bedziesz mial czasu wydac te forse , ktora zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×