Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry ;) Ferdżi :) dziękuje, że o mnie tu myślisz i mnie wspominasz 👄 to bardzo miłe ;) szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę :) ...a ja? ja ostatnio zasiedziałem sie w WaWie...;) :D ale weekend w domku oczywiście ... i to nie tak, że uciekłem na inny topick...bo ja tam cały czas jestem (nawet wcześniej byłem niż tu) ale o Was pamietam ;) :D Liness :) jednak widzę, ze jesteś zdecydowana (i bardzo dobrze) na inny model pierwszego auta...;) no juz sam jestem ciekaw jakim będziesz śmigać po mieście :D ;) tylko nie trąb tam na mnie jutro wieczorem :P :D Daa :) dobrego samopoczucia i nastroju życzę :) Zuzanno :) dobrej lektury (ja tez niejednokrotnie tak mam ;) ) Saam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie slonce nie dotarlo ,caly dzien ponury . Cal .wrrrrrrr :D,przyjmij wyrazy wspolczucia :D.Tak sie zastanawiam czy przypadkiem Twoj grafik pracy wisi gdzies 'na widoku'i Twoj M tez bierze wolne wowczas gdy Ty nie idziesz do pracy :-) Olivier 🖐️ ,Tobie tez zycze wszystkiego dobrego na drogach zycia :-) Cal ,jaka pralke kupilas ? https://www.youtube.com/watch?v=CFUeCveUL_k Cree- Wszystkie winy -Dzis od rana jestem nastrojona blusowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest fajnym miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem Was dokladnie ale napiszę skrótowo bo dzisiaj mam zamiar iść spaść jak człowiek. To znaczy najpóźniej o 23 więc trzeba się wyrabiać. l dobry wieczór :) l cześć Danusiu 🌻 dziękuję za piosenkę. Wiele zależy od nastroju i od okolicznosci. Czasem fajnie jest saamemu coś przeżyć a czasem zdecydowanie lepiej w parze lub w jeszcze większym gronie. l witaj Celinko 🌻 cieszę się że zdecydowalaś się na film. I gdyby los kiedys rzucił Ciebie na bezludną wyspę będziesz miała łatwiej bo będziesz po kursie. Zwróć uwagę na tą szczególną paczkę która jest na poczatku i na końcu filmu. Skąd wzięła się w samolocie i w konsekwencji na wyspie skoro trafiła wcześniej do pana kowboja? A może to ja nie nadazyłem za akcją. l witaj Zuziu 🌻 a Ty wysyłasz kartki swiąteczne? l Ferdzi :) dzięki za podpowiedzi w temacie rogalików. Na Boże Narodzenie można by było je zrobić z masą makową lub z grzybową. A na Wielkanoc myślisz że można z jajami? l siema Oli miło że zaglądasz. Odkąd Klawy zmienił ścieszki czuję sie tu jak rodzynek. Przyznasz że nieciekawie być takim pomarszczonym i zupełnie ciemnym. Dobrze że chociaż słodkim ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) skąd Twoja sympatia do Namysłowa? Czyżby dlatego że robią tam dobre lody i nie gorsze piwo? Tablice oczywiście godne pozazdroszczenia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Jestem wolna!!! M poszedł do pracy:D Daa:)już się przyzwyczaiłam do jego zachowań, twierdzi, że to wszystko z miłości:D z boku to wygląda trochę na chore ale wszystko dla ludzi i coś za coś:) o Olivier :) no nareszcie się pojawiłeś :) i na dodatek jutro w moim City. Może i potrąbię na Ciebie bo po południu po pracy znów gdzieś z synem brykniemy. Autka wyglądają ładnie na zdjęciach i w opisach a na miejscu często zalatuje lipą. Nie ma pospiechu, trzeba wyczaić okazję by i cenowo i technicznie było w miarę. Gdyby nie syn pewnie bym już kupiła jakiegoś gruchota z wierzchu ładnego:D o Saam :) no fakt paczka się przewija i jeszcze jej nie rozpakował. Ale dzisiaj mimo wolności nie obejrzę reszty filmu bo mam na rano i też muszę iść spać jak normalni ludzie:D Jakby co to szturchnij mnie o 5 rano bo dawno nie wstawałam tak wcześnie. o Dobrej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huura ,jak sie ciesze :D.Cal ,jestes wolna ,mozesz teraz ogladac nie jednego ,a wielu polnagich facetow :D:D Masz juz pralke ? ...Cal ,ale to nie ja sie dziwilam zachowaniem Twojego M ,przeciez znam go nie od dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,mam dla Ciebie nowine :D.Otoz znalazlam przepis na babeczki z piwem Guiness i likierem Bailey :-),ciekawe polaczenie ,ale mysle ,ze i piwo i likier bylby zmarnowany ,bo w pieczeniu alkohol by wyparowal :-) Dobrej nocy 🖐️ ....Saam ,na pocieszenie powiem Ci ,ze niekoniecznie musisz byc tym ciemnym rodzynkiem ,bo sa tez jasne o zlocistej barwie i w smaku sa slodko-kwasne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamara
Wiosna coraz bliżej więc myślę że można myśleć o cieplejszych klimatach l "Mów do mnie, kochanie Ślepnę od tego słodkiego, słodkiego pożądania, łoo Postradajmy zmysły i bądźmy cholernie szaleni Wciąż mam nadzieję, że będziemy jeść ciasto nad oceanem Chodź dla mnie, kochanie" l DNCE - Cake By The Ocean l https://youtu.be/vWaRiD5ym74 l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych pi-siowych .... l l p.s. Danusiu :) też mi się wydaje że dobry alkohol lepiej wypić niż poddawać go eksperymentom. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Saama nie wiem jak mam zacząć dzisiejszy post:O Wczoraj za oknem słonecznie i wiosennie a dziś ....biało😭 normalnie powrót zimy:( Gdyby była normalna zima jak niegdyś bywało, to były dni pochmurne ale dużo było też dni ze słońcem, a przy tej zimnej jesieni, bo przecież nie zimie, najbardziej brakuje nam słońca. Wczoraj już byłam pełna nadziei że wszystko idzie ku lepszemu a tu znowu śnieży:( a w Hiszpanii podobno 3 metry śniegu:O Będę teraz jedynie myślała o tym co będzie w sobotę i niedzielę, kiedy moje dzieci pojadą do kraju... Wczoraj jak pisałam, pojechałam do wracza. Jak zobaczył moje gardło to od razu wypisał skierowanie do laryngologa. Jeździłam po przychodniach i szukałam czy gdzieś nie przyjmuje aż w końcu znalazłam. Od startu pani dowaliła mi dwa antybiole😭 i kazała odrzucić ten jeszcze nie skończony. Do kontroli za tydzień....mam nadzieję, że po takiej dawce końskiej dojdę do siebie, ale obawiam się że wszelkie prace znowu zostaną przyhamowane, bo osłabienie po antybiolach murowane😭 A czas mi tak szybko ucieka:( Poczytałam co pisaliście i cieszę się, że Calinessa zdecydowała się zakupić autko.Mam nadzieję że uda się wybrać coś wymarzonego. Ciekawa jestem w co celujesz Calinessa, czy masz wymarzony model, jakieś preferencje co do wielkości samochodu, mocy silnika, czy sedan, kombi, czy hatchback, a może po prostu co się dobrego trafi? Pytanko małe, czy udało Ci się wybrnąć z opresji żyrowania? Daa, ale masz rękę do wyszukiwania ciekawych przepisów :D Jeszcze takich piwno alkoholowych babeczek nie piekłam :D a swoją drogą, myślę że byłyby ciekawe. W sumie procenty znikną, za to smak i tak zostanie, więc może do dzieła :D Kto się pierwszy odważy na takie babeczki? :D Saam, jeszcze raz dzięki za podpowiedzi w sprawie filmu, stronę zapisałam, w wolnym czasie zajrzę tam, jeśli uznam że to na moje nerwy, to z przyjemnością zobaczę Toma i jego perypetie na bezludnej wyspie. Jak widzisz Saam, tak całkiem osamotniony to nie jesteś, bo choć Klawy, niby luzak, obraził się na nas na dobre :D za to Olivier, choć rzadko, ale do nas zagląda, więc podpiera męski punkt widzenia:D Olivier, staram się pamiętać o każdym, kto tu zagląda i kto reaguje na moje wpisy. Staram się też wciągnąć każdego do rozmowy, niestety z kilkoma osobami, mimo starań mi się to nie udało:( Ty też często się wymykasz, ale rozumiem, brak czasu i taka praca. Mam cichutką nadzieję, że uda Wam się znowu spotkać z Calinessą przy zakupie jakiegoś zdrowego soczku:) Wiecie jak czytam te wpisy gościa...gości....to odechciewa mi się pisania, bo czuję się jak na cenzurowanym:O :( A czy wiecie że dziś już 15 marca ? Imieniny obchodzą: Klemens, Longina, Ludwika Solenizantom słoneczka życzę, http://images39.fotosik.pl/14/bb4035bcd387567b.jpg Przysłowie: „Gdy w marcu deszcz pada, wtedy rolnik biada, gdy słonko jaśnieje, to rolnik się śmieje” Choć rolnikiem nie jestem, ale wczoraj się śmiałam a dziś płaczę😭 Świętujmy, dziś , świętujmy, przecież każde z nas jest konsumentem:D a dziś ; Światowy Dzień Praw Konsumenta Europejski Dzień Konsumenta Światowy Dzień Choroby Alzheimera Dzień Piekarzy i Cukierników Zapraszam na kawę i herbatkę zieloną, a także na rogaliki drożdżowe z wiśniami. http://babeczka.zuzka.pl/wp-content/uploads/2012/05/rogaliki_maslane_3.jpg Mój czas się skończył, muszę wziąć się za pracę. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Ferdżi cieszę się,że się,że lepiej się czujesz i mam nadzieję,że leki teraz zrobią co maja do zrobienia;-)pewnie podłapałaś paskudną anginę,to poprzednio lekarz nie zauważył,czy w ogóle tam nie zaglądał?Ech szkoda gadać,ale dasz radę my baby silne bestie jesteśmy:-D Pytałaś o moje wypady do Kołobrzegu.Tak mam tam mały biznesik i często teraz tam bywam,bo moja młoda jeszcze wszystkiego nie ogarnia,ale myślę,że teraz będzie dobrze i troszkę pomieszkam w domu:-)choć wcale się nie skarżę bo mi tam jest naprawdę dobrze.Najchętniej to bym tam się przeniosła na stałe,ale młody jeszcze sam nie wie czego chce:-) Widzę,że wzięłaś się ostro za porządki Świąteczne,ja jestem jeszcze w lesie nic mi się nie chce,do tych Świąt mam inne podejście i złe wspomnienia z nimi związane:-(przez dwa lata zamiast świętować,to musiałam załatwiać pogrzeb:-(brrr nigdy więcej takich Świąt.A psinka ma się już dobrze,nawet bardzo dobrze,gania jakby miała ADHD:-D Caal kup takie autko,jakie się będzie Tobie podobało,oczywiście pod maskę niech synek zaglądnie i sprawdzi stan auta a resztę zostaw sobie;-) Daa Ty normalnie się marnujesz,pomyśl może o masowej produkcji Twoich słodkości:-D:D:D;-) Ja chcę taką Daa mieć w domu😭 Saam pewnie ciężko już pracuję,wiec pożyczę Tobie spokojnego dnia w pracy.Jak czytam co wyrabiasz w domu w kuchni to pytam.Gdzie tacy faceci wyrastają,co Saam?:-D Miłego dnia wszystkim życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będę dzisiaj konsumentem bo z reguły codziennie zahaczam w drodze z pracy o co najmniej jeden sklep. Póki co ti konsumuję śniadanie. l dzień dobry! l cześć Ferdzi 🌻 l hej Wiola 🌻 l U mnie i wczoraj i dzisiaj pochmurny mglisty dzień. Ale śniegu to się już w tym roku nie spodziewam. Dzisiaj normalny czas pracy i przyznam że niezmiernie mnie to cieszy. Będę wcześniej w domu i może uda mi się podgonić zalegałości a przynajmiej wypisać wszystkie kartki. l udanego dnia wszystkim :) l l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przerwę na drugie śniadanie, więc zaglądam co tu słychować :D Wiolka, cieszę się że już jesteś, bo odczułam brak Twoich energetycznych wpisów👄 Zaintrygowałaś mnie tym małym interesikiem. Ja podejrzewałam raczej że to był wypad bardziej romantyczny, no ale biznes to też ważna sprawa. Cieszę się że psinka zdrowieje w oczach i życzę by nigdy więcej nie chorowała. Moja angina była widoczna przy pierwszej wizycie u lekarza, ale było też zapalenie oskrzeli i antybiol zapisany na oskrzela zadziałał a na anginę nie :( dlatego zmiana antybiolu a drugi dołożony, bo coś się jeszcze w ustach przyplątało😭 Zobaczymy czy to coś da, a póki co muszę żyć normalnie. Moje prace porządkowe dopiero się rozpoczęły i dotyczą na razie tylko mieszkania młodych. Jest tam do ogarnięcia jeszcze salon, bo sypialnię zrobiłam wczoraj. Jednak dziś zawieszałam tylko firanki i zasłony i strasznie się tym zajęciem umęczyłam, bo zasłony zakładałam i ściągałam, znów zakładałam i znów zmieniałam, jakoś nic mi dziś nie pasuje. Muszę dokończyć jeszcze sprzątanie salonu i na dziś byłoby wszystko.Pozostało mi jeszcze sporo do zrobienia, bo i klatka schodowa a w niej 4 okna i drzwi balkonowe, plus, pokój mamy i kuchnia o łazience nie wspomnę. Oczywiście to wyliczyłam parter a u siebie kiedy zacznę ? kurcze ze wszystkim chcę się wyrobić do przyjazdu dzieci a to ma nastąpić według planu w niedzielę. Saam, nie chwal dnia przed zachodem słońca. Kiedyś napisałeś, że wracasz do domu o normalnej godzinie a później okazało się, że pracowałeś do bardzo późna. Mam nadzieję, że tak było naprawdę a nie wcisnąłeś nam kitu :P:P a czas przebyty niby w pracy przebalowałeś w miłym towarzystwie :D:P no ale w sumie, dlaczego nie ? :D jakaś odmiana od czasu do czasu każdemu jest wskazana :D Jejku, jakoś powoli idzie mi to pisanie, czas przerwy już mi się skończył, muszę pomyśleć o obiedzie i o tym że popołudniu wnusia będzie u mnie i dla niej też coś ekstra przygotować muszę. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U mnie pogoda paskudna ,pada deszcz . Nie wiem czy mam sie do czegos przyznac :-).Wpadl Ulan na kawe i zjadl ostatnia babeczke i dalej juz sie domyslicie :D.Tak ,pieka sie juz nastepne babeczki :-).Chyba sie uzaleznilam od ich pieczenia :-).Dzisiaj zrobilam z serkiem homogenizowanym waniliowym i pokrojona czekolada mleczna i biala ,a dla mnie bardziej dietetyczne na ksylitolu ,ale nie jestem gorsza i tez dodalam troche czekolady ,no i zurawine :-). Wiola :-) ,moglabym zalozyc biznes babaczkowy ,ale musialabym posiadac ogromny piekarnik aby za jednym wsadem zmiesciloby sie kilka blaszek :-) To sie tak moze wydaje ,ze tak duzo pieke ,bo czesto ,ale moja blaszka ma tylko 6 dolkow ,ale duzych ,a ta druga ,ktora niedawno otrzymalam na 12 babeczek jakos mi nie pasuje ,takie malenstwa :-),jeszcze jej nie uzywalam . Dla siebie pieke w dwoch kokilkach i za kazdym razem mam ochote zjesc cala ,ale dzielnie dziele na pol :-) Wlasnie wyjelam moje cuda z piekarnika :D,najlepszy jest ten zapach przy pieczeniu :-) Wiola ,mowisz ,ze chcialabys miec taka Daa w domu :D ,Rozumiem ,ze tylko do pieczenia babeczek :D Wiesz ,jesli chodzi o inne sprawy ,to mialabys ze mna mnostwo klopotow (chcialam w tym miejscu podac przyklady ,ale sie powstrzymalam :-)) O mamcia ,jak ja bym chciala miec grubsze porzadki juz z glowy ,ale moze w sobote jesli pogoda pozwoli to Ulan posciaga firany i moze przelece okna i zmienimy posciel ,bo saama tez nie daje rady np.zakladanie przescieradla na gumce na materac to mordega ,trzeba rownoczesnie je zakladac z dwoch stron . No nic ,trzeba sie brac za przygotowanie obiadu ,dzis bedziemy mieli fasolke po bretonsku wg.mojej wersji do ziemniakow :-) Dobrego dnia Mili ..Ferdzi ,mam nadzieje ,ze przy antybiotykoterapii przyjmujesz jakis preparat probiotyczny ,bo inaczej potem bedziesz sie leczyla z niejednej alergii lub grzybicy . ...Tak pomyslalam ,ze powodze Was na pokuszenie :-) http://polkazprzyprawami.blox.pl/resource/DSCN1270kopia.JPG A na wierzchu stopiona czekolada :-p ..Chyba musze zawrzec z jakims sklepem umowe na zakup czekolady po nizszych cenach ,poniewaz od kiedy wpadlam w nalog pieczenia babeczek to kupuje tyle czekolad jak nigdy dotad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Biorąc przykład z Ferdżi,też wzięłam się za mycie okien.Tylko nie wiem co mnie podkusiło,bo właśnie zaczął padać deszcz i cała robota na marne:-( A wiesz Ferdżi,że ja tak mam,że zakładam i ściągam firany bo zawsze mi coś nie pasuje,a potem rąk nie czuję:-D:-D:-D Swoją drogą to też nie zły numer jesteś.Chora jesteś,a ganiasz po domu jak kot z pęcherzem,porządki nie zając nie uciekną Moja Niuńka dziękuje za życzonka:-D http://www.piesporadnik.pl/library/Image/rasy/SZNAUCER_PIELEGNACJA_OGOLNA/Sznaucer-sylwetka8_1.jpg Daa oj tam zaraz babeczki;-)jakieś ciacho też byś mogła upiec:-DAle tylko i wyłącznie byś piekła resztą ja bym się zajmowała:-DA z resztą to byśmy dały sobie radę,nie rób z siebie zgredzika,bo super babka jesteś;-)idę robić kawę,bo aż mi pachnie tak za mną chodzi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,co tam deszcz ,jesli juz okna umyte ,to niech pada :-). Babeczki to tez ciasto ,tylko w wersji mini :-).Moze nastepnym razem z tego saamego ciasta upieke duza babke :-) Ja i zgred ? :D ,nie w moim wieku :D,jeszcze musze dlugo pozyc aby sluzyc moim chlopakom :-) Wlasnie tez sobie zrobilam kawke i ide polozyc sie na boku ,tak mnie cos zmulilo tzn.jakos oklaplam z sil ,pewnie przez pogode . Milusia psiunia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe gary, sprzatanie, zakupy i narzekanie na zdrowie :D typowe matki-polki nudne jak flaki z olejem........gotowały takie ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ta do kompletu :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór :) l I Ferdzi wykrakała :p Musiałem zostać w pracy. Ale w sumie to niedługo bo tylko dwie godzinki.. A potem tradycyjnie małe zakupy. Byłem też na małym spacerku. Przynioslem do wazonu gałązki brzozy i forsycji, powinny do świąt się rozwinąć. Trzeba było także zrobić obiad i ogarnąć kuchnie. A potem zwyczajnie padłem na ponad godzinę.. Kartek pewnie dzisiaj nie zdążę wypisać. Ale zaplanowałem że wsieję jakieś ziarna di doniczki na świąteczną ozdobę. Owsa raczej nie posiadam. Może znajdę rzerzuchę albo coś innego. Nie wiem czy nie za późno na taką hodowlę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×