Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Saam ,faktycznie brudzisz sie jak malutkie dziecko :-) Moj sasiad kiedys powiedzial ,ze zamiast prac mozna wywietrzyc .szkoda ciuchow :-) He ,he ,wlasnie pieka sie babusie ,tym razem z wafelkami Prince Polo :-) . Wiolka pojechala krecic loda ,oby go nie ukrecila do konca :D Tak bym sie polozyla na troche na boku ,a mam jeszcze robote 😭,lece :-) ..Musialam pojsc pomieszac :-) i pisalam z przerwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelek prince polo ostatnio był moim przypominaczem gdy zapominałam jaką mam markę auta:D O...i ten post ma historyczny numer4444, na dodatek potężnie zagrzmiało:-o też się wyłączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej ,hej :-) ,kto bedzie z nami ogladal mecz Niemcy -Wlochy :-) To dopiero bedzie historyczny mecz ,bedzie sie dzialo :-) Wreszcie na dworze sie ochlodzilo ,tak lubie :-) Ferdzi ,daj znak ,ze dychasz :-) Wiolka jeszcze kreci loda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam Daa:-Dnic nie kręcę i nie kręciłam,bo jak zaczęło padać,to dalej pada.Miałam właśnie pisać czy oglądacie z Ułankiem mecz;-)no ja oglądam,macie browara?Ja dzisiaj pije vibovit:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Wczoraj i dziś miałam strasznie ciężkie dni:( Upał nie do zniesienia, teraz właśnie zaczyna się burza. Zapowiedzi nie są dobre, mam nadzieję, że szkód wielkich nie zrobi. Niestety, mój dzisiejszy post jest równocześnie prośbą o urlop topikowy, gdyż mam kłopoty rodzinne o których tu pisać nie mogę a bardzo mnie dotyczą i muszę się teraz skupić nad ich jakimś polubownym rozwiązaniem. Dodam tylko, żeby nie było jakichś niepotrzebnych domysłów, że problemy dotyczą moich dzieci i chciałabym im jakoś pomóc choć nie wiem jeszcze jak, ale może się i tak zdarzyć, że wsiądę w pierwszy lepszy samolot i już tam będę. Praca mnie za bardzo absorbuje, bo choć będę miała mniej godzin w tym miesiącu ale nie na tyle mało, by odczuć ulgę. Każdą więc wolną chwilę poświęcić muszę domowi tym bardziej że M ma wakacje i się wyraźnie nudzi a teraz jeszcze trzeba jakoś poukładać sprawy rodzinne. Wybaczcie zatem, że przez kilka najbliższych dni się nie pokażę, dopóki nie znajdę jakiegoś sensownego rozwiązania. Myślami i sercem zawsze jestem i będę z Wami. Pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę wszystkiego dobrego na najbliższe dni a także spokojnej dzisiejszej nocy. Trzymajcie się zdrowo👄 👄 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wiolka ,jasne ,mamy browary ,nawet kilka ,bo syn Bydgoski przyjechal :-),ale ja dzis nie pije ,bo to nie nasi graja :-) A dlaczego pijesz Vibowit dziecko ? :D Wiolka ,corus ,dlaczego ja nie otrzymalam Twoich namiarow ,hę ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Ferdzi .A wiesz tak myslalam miedzy innymi o Twoich dzieciach ,czy i ich nie spotkaja jakies przykrosci ,oby wszystko sie ulozylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ferdżi😭będę trzymać kciuki,żeby wszystko dobrze się skończyło.Trzymaj się cieplutko i bądź silna😘 Daa to nie wiesz na co jest vibovit?:-Do adres chodzi?No i na kogo stawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne :) o U mnie mecz włączony ale tylko słucham bo mam mnóstwo zaległego szycia. Właściwie już kończę. o Ferdzi:) trzymam kciuki za dobry obrót spraw o Daa:) ja mam namiary Wioli, prześlę Ci o ile pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,brakuje Ci witaminek czy wigoru :D Nie ,nie o adres ,jak bym smiala :-).Tak sobie napisalam ,bo Cal ma Twoja @ ,a ja nie :D .Odwiedzic Cie nie odwiedze ,szanuje Twoje serce :D O ,do Saama mam najblizej tzn.do Ustki i tak sobie mysle ,ze na weekend moglibysmy sie wybrac z Ulanem ,gdy bedzie cieplo ,ale pewnie teraz juz nie bedzie łatwo o zakwaterowanie .No wlasnie :-) ,Saam jest saam i moglibysmy sie u niego zakotwiczyc :D:D Oczywiscie przyjechalabym z walowka i babusiami ,z mnostwem babusiek :D:D:D Co Ty na to Saam :D ...Moi stawiaja na Niemcow ,mowia ,ze dlatego ,iz sa blizej nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!Daa pije na przerzedzenie włosów:-D:-D:-D Ja Daaduś Ciebie też bardzo szanuje,mogę nawet i adres zapodać;-) Wal do Sama jak w dym jeszcze chłopak na tym skorzysta:-D Caal przed wczoraj kupiłam spodnie,trzeba je troszkę skrócić:-D Mi do nich jeszcze bliżej,bo mój tata z Niemiec,no ale szału to w tym meczu nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) dawaj te portki póki maszyna nie złożona. Dwie pary dzisiaj skracałam, jedne zwężałam w pasie bo coś tam za dużo było:D Ja Ci mogę dać trochę mojej gęstwy włosów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,poki co o adres nie prosze :D ,moze kiedys :D,ale glos Twoj chetnie bym poznala :-p. Do Saama nie pojade ,bo sie boje jego Malzowinki :D ...Dziewczyny ,nie oslabiajcie mnie ,ja mam takie rzadkie wlosy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Daa,zawsze możesz sobie dopiąć;-)A miałam nadzieję,że mnie kiedyś nawiedzisz z Ułankiem😭 Myślisz,że pogoniła by Wam kota?:-PNie Saam by na to nie pozwolił:-Dalbo saam by gonił:-D:-D:-D Caal ale jakie owłosienie masz na myśli?Bo ja kręconych nie chcę,sama swoje prostuje:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola, mówię o tym opierzeniu na głowie, mam proste. Kręconych nie prostuję tylko usuwam:D:P Czas na relax czyli pozycję horyzontalną, dzięki za pogaduszki :) dobrej spokojnej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caal:-D:-D:-Dmyślałam,że właśnie z tymi sobie nie dajesz rady:-D:-Pa nie,tamtych na razie nie chcę,no chyba,że przedawkuję vibovit to w tedy dam Ci Cynka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Daa;-)masz na profilu swój?Zaraz zobaczę,jak nie to Caal Ci podeśle;-) Dobrej nocy Caal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to jednak ciąża:-Dładny kolor tej bluzki,też mam ochotę na jedne spodnie z tego katalogu bo mi przyszedł,zastanawiam się nad nimi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzek mam sporo stamtad ale kiedys zamowilam dwie pary dzinsow i okazalo sie ,ze to takie bele co ,a na zdjeciu wygladaly ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na odwiedzenie łazienki :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
nocne heej l i jak tam , dograli się już? ja mam większy sentyment do Włochów więc im dziś dopinguję. Ale meczu nie mam czasu oglądać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,widzisz co sie dzieje na boisku ,jeszcze ogladam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam na sam
Póki co gości nie zapraszam. Najpierw musi wrócić małżowinka i posprzątać dom. Chyba że Danusia zdecydowałaby się przyjechać sama do saama i wyrazić zgodę na zawiązanie oczu już od progu. W sumie to tych zgód musiałoby być więcej ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladaj Saam ,nie przyjade do Ciebie ,nie bede przewracala sie od progu :D ...No to Niemcy gora :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×