Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Twoje oczy zielone ,zielone ,oszaaaaaaaalaly :D ,juz mnie bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,no nie ,niech bedzie 2:0 i to jak najszybciej ,bedziemy spokojniejsi :-) Mysle ,ze po dwoch łykach sie nie wstawie :-) ...O mamcia ,chyba golne ,bylo niebezpiecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowia tez glowa pijana d...a sprzedana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Daa gdybym wiedziała,że będziesz golać to nie jedno EB bym wzięła:-D:-D:-D Teraz Daa łyknij za Sancheza,ale spokojnie .....nie spinaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ,do kitu . Ulan jak juz ,to pije Specjala :-) Cal ,1:1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,ja lubie Portugalczykow i szkoda ,ze nasi z nimi musza grac :-) Saam ,to Twoja wina :-) ..Sedzia mi sie nie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
No wiem,że ich lubisz i nawet myślałam jak będziesz sie do tego meczu odnosić:-(a pamiętasz to?Staramy się......przede wszystkim?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,zawsze sie staraja :-) Wiesz ,nie nam to oceniac ,chlopaki sie staraja ,tylko tak jak wszystko w zyciu ,nie zawsze wychodzi . Portugalczycy fajne chlopaki ,wygladaja na normalnych ,nawet Ronaldo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daa:) ludzie też mi donoszą co się dzieje na boisku ale np.teraz ludzi nie ma...no może kilku niezainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mam nadzieje ,ze bedzie wiecej goli naszych ,tylko ja nie moge tyle golic :D Wiolka Sanchez ładny chlopak ,tylko czy musi byc go tak 'pelno' na boisku :D ..No wlasnie ,niech wejdzie mlody ..Ulan zazwyczaj spokojny ,ale drugiego Specjala otwiera :-) Wiolka ,dawaj ,golniemy :-) ..Tak golnelam ,ze piana o maly wlos by weszla mi do nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa opamiętaj się! a kto mi będzie drugą połowe relacjonował gdy się ululasz? :D może roztłucz flaszke na szczęście dla naszych ! bo ja nie bardzo tu mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,spokojnie ,juz mija 68 minuta ..Szkoda butelki :D:D ....Wiolka ,czuwaj ,moze jeszcze golniemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę:-D:-D:-DDaa drony pijaczku dawaj puszczaj bańki nosem:-Dto dawaj jeszcze raz:-D:-D:-D Caal tłucz nie patrz na nic,a co.Kto Ci zabroni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wejdz miedzy polki i strac niechcacy np.sloik z wisniami drylowanymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja musze pilnować kas saamoobsługowych😭, dopiero gdy zamkniemy krate moge wyjść między półki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem do uważnego oglądania bo miałem konferencję telefoniczną z rodziną i oglądałem tylko jednym okiem I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w meczu remis i będą w rzuty karne. Jeszcze mocniej trzeba kciuki trzymać. To będzie horror i trochę loterii. Mieć trzeba nadzieję że nasi wytrzymają presję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza czesc meczu ! Skus Kuby szkoda I po Euro ! 🖐️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią nie samym meczem człowiek żyje.Idziemy dalej:-) Dobry Dzisiaj jestem pierwsza,nawet przed naszym szeryfem:-Dżeby nie było,że się ganiam:-D U mnie dziś ładny dzionek i chyba zapowiada się gorący. Daa jak wstaniesz to nie pij kawy.Wsiadaj do pendolino i do Violki na mini isaury,pierwsze już siedzą w piekarniku,jak szybko dojdziesz to jeszcze się na ciepłe załapiesz:-D Fajnego dzionka życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry przepychany :-) U mnie juz pieka sie muminki :-) i gdy wlozylam je do piekarnika znow przypomialo mi sie ,ze zapomialam o oleju ,tak jak kiedys :-),bo robie z glowy ,a nie z przepisu .Dzisiaj wkroilam zamrozone truskawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Witajcie [cześć ] W tym telefonie nie ma emikonek i nie wiem co się pokaże po wysłaniu posta. Oczywiście jestem w pracy. Za oknem pełna lampa. Meczu nie oglądałam ale żal mi chłopaków bo dobrze grali. Wiadomo że karne to loteria. Trudno, stało się, ale możemy być z nich dumni. Na razie muszę kończyć, ale pewnie zaczyna się nowa strona więc przepchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×