Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Ja zjadlam tylko cienki plasterek :-) Tez lubie zupe jarzynowa z fasolka szparagowa ,groszkiem ,marchewka itp.:-) Powoli zbieram sie do lozka . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie chciałam doedytować dobrą nockę ale już napiszę osobno bo ujdzie uwadze;) Miłej przespanej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę to machnę Wam łapką Daaduś jak możesz myśleć,że mam Cię powyżej uszu:-(nie piszę,bo wiesz co się u mnie dzieje:-D:-D:-D Choć nie powiem,czytając teraz jeden wpis,nie wiem jak odbieracie moją osobę.Jako nie dojrzałą emocjonalnie kobietę,czy może mężczyznę?......:-PChyba,że Ferdżi wiedziała,że nie śmiałabym pytać Sama tutaj o Jego troskach i dla tego mnie pominęła. Caal pozwoliłam sobie skrobnąć@;-) Ładna pogoda się w końcu zrobiła u mnie,więc jedziemy zaraz w plener:-D Miłej niedzieli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś niedziela i w dodatku mam wolne, choć nie tak jak sądziłam że to będzie 1 z 4 wolnych dni, bo w swojej wersji grafiku nie uwzględniłam jutrzejszej dniówki. Naszła mnie więc dziś chwila błogiego lenistwa i świadomość że nic nie muszę :D mogę leżakować nawet cały dzień:D W planie miałam wyjazd z mamcią na zakupy, ale wczoraj coś stękała na kręgosłup, więc pewnie zakupy zostaną odłożone na wtorek. Wioluś, wiesz, czasem mnie nachodzi też pomroczność jasna, w tym wypadku była to pomroczność ciemna :D bo nie potrafiłam policzyć do 4 :P Wiedziałam że coś mi w tej cyfrze nie pasuje, ale nie wiedziałam co :D Mało tego, czytałam ten tekst kilka razy i za każdym razem w ilości głów kobiecych do pomocy mężczyzny czułam lekki niepokój nie uświadamiając sobie w czym rzecz, teraz już wiem:D Tz po przeczytaniu Twojego postu sprawdziłam tekst raz jeszcze i teraz do mnie dotarło w czym problem :D Wioluś, dziecino moja, no przecież nigdzie nie było napisane o której głowie zapomniałam:D z tego wynika, że o swojej :D skoro nie umiałam policzyć do 4 :D Przecież nigdy nie wątpiłam w Twój rozsądek i doświadczenie. A może tak przywykłam do tego, że byłyśmy tu we trzy, że jakoś odruchowo, sztampowo, bez zastanowienia tak napisałam. Wybacz, jeśli poczułaś, że chciałam Cię wyeliminować z pomocy Saamowi, absolutnie nie miałam takiego zamiaru, ani nawet cienia takiej myśli, po prostu stara już jestem i sklerozę mam:( Jeszcze raz przepraszam👄 👄 😍 U mnie pełna lampa za oknem, więc pewnie znów trzeba będzie dziś podlewać. Pójdę może pozrywać ogóry, ale jak pisałam wyżej, mam ochotę dziś na pełne lenistwo :D więc może poczekają do wtorku ?:D Calinessa, wczoraj narobiła mi smaku na jarzynową zupę, że aż mi się zachciało, choć sama nie przepadam za zupami, ale od czasu do czasu też zjadam. Saam, mam nadzieję, że wszystkie sprawy wyprostujesz, bo jeśli sprawa polega tylko na błędzie (niegdysiejszym) urzędasa, to myślę że da się ją wyprostować, ale nerwów przy tym jednak jest sporo i poczucie krzywdy też:( Daa, pewnie znów ma pachnące babusie pod kloszem a mnie też by wypadało upiec, tyle że zapomniałam kupić papilotki, mam tylko te małe, ale one są do niczego. Zerknę jeszcze do kalendarza; Mamy dziś już 10 dzień lipca. Imieniny obchodzą: Alma, Filip, Amelia oraz Aleksander Przysłowie: „Gdy Amelia pogodna, będzie jesień dorodna” Nie widzę żadnych świąt do świętowania, jedynie dzisiejsza niedziela:D I jeszcze prawdziwy bardzo cytat; Cytat dnia: „By­wa często zwie­dzionym, kto lu­bi być chwalonym.” - Ignacy Krasicki Teraz już mykam, albo pomaszeruję do kuchni, albo zrobię sobie dziś dzień domowego SPA :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi goście też pojechali w teren więc i ja mogę zajrzeć na to topik. I Dzień dobry! :) I Cześć Wiola 🌻 I Hej Ferdzi 🌻 I U mnie jest pochmurno i raczej tak zostanie. Dobrze że nie pada i nie wieje I Pochwalę się że dziś odzyskałem swoją parasolkę. Cały tydzień grzecznie się modliła w tym samym. Goście wrócę więc trzeba zrobić obiad. Babeczki już poszły i żeby nie było pusto trzeba też wymyśleć jakieś ciasto do kawy. Więcej wolnego czasu będzie późnym popołudniem gdy już będę saam. Ten wolny czas to raczej teoretycznie bo góra prasowania jak czekała tak czeka. I udanej niedzieli wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i jakoś nie mogę pojąć o co chodzi z tymi głowami. Przecież wszyscy wiedzą że w pomocy dla mężczyzny nie tylko głowa jest ważna. Czasem nawet warto stracić głowę aby pomóc jak najlepiej ;) oczywiście nie dosłownie stracić :p I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fergie :) błąd to sprawa uboczna, wyszła przy okazji. Myślę że nie będzie problemu z poprawką. Ale póki co urzędnik od tego się urlopuje. Błąd jest na poziomie nauczania początkowego ale potrzeba kogoś bardzo uczonego aby zmienić jedną cyferkę, dosłownie jedną. Mój problemy jednak nie ma z tym większego związku. W moim przypadku największe zastosowanie ma powiedzenie że z rodziną można wyjść dobrze tylko na zdjęciu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U mnie pogoda taka saama jak u Saama .Ponoc tylko przez dwa dni ma byc bardzo cieplo ,a potem do konca miesiaca niestety opalania i plazowana na golasa nie bedzie :-) Ferdzi ,nic u mnie pod kloszem nie pachnie ,przed chwila zjadlam do kawki ostatnia babusie ,bo bylam juz glodna ,a do obiadu daleko :-) Wlasnie mysle jakie upiec muminki ,bo ponoc goscie sie do mnie jutro wybieraja ,rodzina z Gdanska :-) i zostana na noc :-) Ferdzi ,lubisz makowiec japonski ,mozna upiec podobne muffinki z jablkami tartymi i makiem ,ot taka namiastka japonca :-) Wiolka ,przyjemnego wojazowania :-),u Ciebie z pewnoscia pachna muminki prawda ? :-) . Saama muminki zniknely z predkoscia swiatla :-),zapewne byly smakowite :-). Ide do kuchni cos wymyslac :-) ...Juz ciasto przygotowane :-),z makiem i dzemem morelowym :-). Wczoraj kupilam kolorowe papilotki w Mrowce ,zobacze jak sie spisza-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma parasol a saamus ma parasolkę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to ,a coz to ,cisza jak makiem zasial ,niemalze jak w moich muminkach :-) Wypogodzilo sie po poludniu i pojechalismy w odwiedziny do Ulana rodziny ,gdzie goszcza brat z bratowa ,ktora jest Ulana siostra ,takze mielismy z bratem wspolnych tesciow :-)i Ulan z moja bratowa tez mial wspolnych tesciow czyli moich rodzicow ,fajnie nie ? :-) Ogladamy dzisiaj finalowy mecz Portugalia -Francja ,beda emocje ,bedziemy golic ? :-) ...Cal ,jutro u mnie bedzie zupa jarzynowa ,dobrze ,ze o niej przypomnialas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co weszłam do domu:-Dno właśnie jak obstawiamy?Ja 2:1 dla Francji:-DDaduś dawaj Muminka bo głodna jestem jak nie wiem co:-D:-D:-Dale póki co lecę do łazienki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka chudzinko ,nie powinnas chodzic glodna ,tyle biegasz :-) Ze tez musisz tak daleko mieszkac ,wszyscy daleko mieszkacie .Gdybyscie byli blizej mnie ,to moglabym piec muminki hurtowo i Wam dostarczac :-) Przed chwila je polalam stopiona czekolada ,a to z okazji przyjazdu moich gosci ,ktorzy zawitaja do nas we wtorek ,bo dla nas nie polewam czekolada aby byly mniej kaloryczne . Nie obstawiam wyniku meczu .Dlaczego wieszczysz zwyciestwo Francji :-),ja jednak bede kibicowala Portugali :-) . ....Wiolka ,no nie chce mi sie wierzyc ,nic nie pieklas ? ...Alez uroczyscie jest na stadionie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Daduś dlaczego mieszkasz tak daleko😭się pytam,co?Powiedz Ułankowi,że macie się przenieść bliżej mnie:-D:-D:-D A z tym obstawianiem to tak chciałam zagrać Ci na nerwach:-P Piekłam kokosowo makowe,ale tak jak u Sama rozpłynęły się szybko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ,he ,o Ty :-) ,wiesz ,ze mam lęki ,a chcesz mi grac na moich zszarganych nerwach :D Gdybym miala sie przeprowadzac to tyko kierunek Gdansk i moze kiedys tak zrobimy ,na starosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Już jestem z Wami;) Mecz w tle a ja muszę zrobić przelewy międzyczasie. Wiola:) właśnie naskrobałam@ do Ciebie. Dzisiaj jestem jakaś wyjątkowo bez sił. Na dodatek M ma fochy. Zaraz się umyję i zamknę w swoim pokoju bo potrzebuję spokoju:) Obstawiam 2:1 dla Portugalii bo lepiej mi się podobają te chłopaki:D:P o miłego wieczorku:) Daa:) moja zupa jest bez groszku. Za to z kawałkiem brokuła i kalafiora. Bo taką tackę kupiłam. Ale fasolka szparagowa daje fajny smaczek. Wzięłam sobie dzisiaj zupkę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Oooo to jeszcze kupę czasu,dwa razy mogłabyś sobie pozwolić na przeprowadzkę:-D Wiem,wiem,że o Gdańsku myślisz;-)No ja tylko dwa razy tam byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,fochy sa forma manipulacji ,nie daj sie wciagnac w te gre ,zostaw go samemu sobie ,badz stanowcza i konsekwentna . Cal ,lubie groszek w zupce i fasolke szparagowa i marchewke i fasolke z puszki i i i i ...:-),w ogole lubie warzywa . Wiolka ,jasne ,jeszcze tyle lat zycia przede mna -mam nadzieje :-) Biedny Ronaldo ,mecz finalowy ,a on zniesiony z boiska . Tez przed chwila wypisywalam przelewy do ZUS-u ,az mi sie reka trzesla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wynieśli Ronalda:( Daa:) a mi jakoś lżej gdy wszystko opłacę mimo, że na koncie pustawo się robi :D dobrze, że lubisz warzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa Ty sknero:-D:-D:-PCaal wielkie dzięki😘 Wiecie,ja do takiej zupki dodaję jeszcze czerwoną paprykę i w tedy jest to dopiero petarda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja sie nie bardzoorientuje w cenach produktow ,kupuje to co mi potrzebne ,ale od dluzszego czasu starcza mi na coraz mniej ,czy wszystko podrozalo ? .Kiedys moglam co nieco odlozyc ,a teraz juz nie mimo ,ze nie kupuje ciuchow itp . co sie dzieje . ...Wiolka ,Ty Petardo :D ,teraz to dopiero mozesz powiedziec ,ze jestem sknera :D,ale nie o to mi idzie :-).Wiesz ile czasu Ulanek musi pracowac na ten ZUS ? :-) ...Wiolka ,a Ty nie teges ? ,no wiesz ,nie chce pytac wprost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Daa a co masz na myśli?Jak coś to ja zawsze jestem ten teges:-Dnie,nic nie piłam przeca grzeczna jestem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wiolka ,wiem ,ze jestes ten teges :D:D:D ,bynajmniej mam taka nadzieje :D:D:D ,chodzilo mi o kase :-) ,te tam ,no wiesz :D ..No wiesz ,czy sa sytuacje kiedy Ci sie tez reka trzesie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby znow mecz bedzie konczyl sie rzutami karnymi ? ,na to wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Daduś przecież wiesz,że nie trzepie mi się ręka:-D:-D:-D Nie no też mnie troszkę trafia przy płaceniu,no ale co ja mogę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez siedze na polgolasowo :-),tez jest cieplo . Wiolka ,a skad moge wiedziec ,ze nie trzepiesz :D Sa sytuacje ,ze chyba wszystkie i wszyscy trzepiemy :D .Nie bedziemy wnikac co albo kogo trzepiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
dobry wieczór :) i ja jak zwykle tylko jednym okiem patrze na mecz. Ale bramek nie ma więc nie ma potrzeby skupiać się na nim bardziej. Ja obstawiałem tak jak Wiola, 2:1 dla Francji. Miałem konferencje miedzyrodzinne dlatego jeszcze jestem przy kompie. Ale trzeba iść się obrabiać bo rano do roboty trzeba wstać. i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×