Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Witam piątkowo Właśnie wróciłam z wędrówki po swojej wsi. Na początku odwiozłam małą, później zaglądnęłam do fryzjerki i tam posiedziałam z godzinkę, bo musiałam się obciąć, strasznie już długie włosy miałam, a takich nie lubię. Później zaliczyłam neonet, jako że niegdyś wspominałam że chcę, a raczej muszę kupić nowy komp, ale nic co mają w ofercie nie powaliło mnie na kolana i wyszłam z niczym. Miałam jeszcze zaglądnąć do M eksperta, ale że uznaję ten sklep za najbardziej oszukańczy, to zrezygnowałam z pomysłu. Za to w Kauflandzie zrobiłam spore zakupy i nie omieszkałam wysłać kupony Lotto, tyle że się o jeden dzień spóźniłam, bo to wczoraj była kumulacja:O Wczoraj nie weszłam już na kaffe, bo jak wiecie mam sporo zajęć, a jak odbiorę małą, to już w ogóle nie mam czasu. Tyle że wczoraj ona siedziała przy moim kompie i niestety znów musiała złapać jakiegoś bakcyla, bo komp chodzi jak muł. Rano próbowałam coś z tym zrobić. Na początek sprawdziłam co mi się wczoraj zainstalowało. Owszem zainstalowała się nowa wersja Mozilli a ja oczywiście ją odinstalowałam i....nie mam teraz przeglądarki z której przecież korzystałam😭 Jak chciałam ściągnąć z netu i zainstalować, to antywir blokuje mi wszystkie instalki wrrrr... Tak się płaci za głupotę, bo trzeba było nie dawać małej kompa i wszystko byłby dobrze a tak to pewnie uszkodzenie dysku znów się powiększyło i nie mam wyjścia, trzeba kupić nowy komp. Przeczytałam co tu się działo wieczorem i powiem.....różowo było. Przypuszczam, że An jest z stron Saama i ma wielką ochotę na romansik, a że okoliczności są sprzyjające , więc ....do odważnych świat należy:D Sory, że ja tak zawsze, kawa na ławę, ale nie lubię się kamuflować, i piszę co myślę, w końcu po to tu przychodzimy by przynajmniej tutaj się nie krygować i lukrować. Daa, też odważna byłaś żołędziowych koników widziałaś i się nie bałaś ? a nie, Ty tylko nie sprawdzałaś. Też miałam ciężką noc i praktycznie nie spałam od 2 a jeśli coś mi się tam majaczyło to miało związek z pracą, co mnie najbardziej wkurza, bo mam przecież wolne i realnie o pracy nie myślę wcale, ale jak widać gdzieś w zakamarkach mózgu zatrzymały się te myśli i męczą mnie nocą. Daa, ale to że mało spałaś nie powoduje przecież że musisz być nabuzowana( rozumiem, że to znaczy że chodzisz wkurzona od rana) bo ja to raczej wolniejsza jestem we wszystkim przez takie niedospanie. Widzę na podglądzie że Saam się też pokazał i myślę, że ma rację w poradach dla Calinessy. Trzeba zresetować telefon, może wszystko wskoczy i będzie dobrze. Pozdrawiam Calinessę i jej wspaniałe dzieciaki👄 Kurcze, już 12 30 a ja jeszcze o obiedzie nie myślę wcale...może jakieś sugestie, co na dzisiejszy obiad ? Saam tylko mi nie podpowiadaj bym z Ciebie brała przykład i gotowała pomidorową z Amino :D Lecę do kuchni, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysłowie na dziś: „Kiedy w sierpniu spieka wszędzie, zima długo białą będzie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cytat; „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.” - św. Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdzi ,wolna to raczej zawsze jestem :-),szczegolnie do poludnia .Dzis np.tylko umylam łepek ,upieklam 6 duzych muffinek ,obralam ziemniaki ,pozmywalam naczynia ,przejrzalam prase ,cos tam machnelam scierka ,uczernilam oko :-) i cos tam ,cos tam :-) Przepadla Wiolka ,co jest ? Przepadla Jolka ,juz nie wspomne o Olivierze i innych :-) Saam ,widze ,ze poprawiles :-) ,bo pomyslalam ,ze to Ty dyrygujesz przesylem danych :-) Ferdzi ,ja dzis bede miala na obiad rybki i cukinie panierowana w jajeczku i bulce ,smazona :-)i buraczki i ogorki i maslanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, uwielbiam rybki:D a cukinia smażona, pyszota, ale musiałabym ją sama zjeść, więc na razie nie jem nic, bo powrocie do domu zjadałam kawałek wędzonego halibuta i zasyciłam się. Dla M zrobiłam jajeczka sadzone, a dla małej kulki, czyli takie malutkie ziemniaczki smażone jak frytki, ona to uwielbia:D Mam więc obiad z głowy, byle gary później pomyć i posprzątać kuchnię. Muszę M skrócić spodnie, ale jakoś ciężko mi się zabrać za cokolwiek:O Jakaś taka mało zorganizowana jestem. Wieczorem planuję dokładnie cały dzień a później nic z tych planów nie wychodzi...bo ...mi się zwyczajnie nic nie chce. Ciekawe jak to będzie we wrześniu, bo zmieniłam cały rytm pracy. Teraz będę pracować trzy dni a następne trzy będę miała wolne. Nie wiem co na to powiedzą panowie, bo jeszcze grafiku nie widzieli a też trochę oczekują w obawie, bo zapowiedziałam zwolnienia :D A co tam, niech się martwią, zasłużyli sobie na to. Mnie zwyczajnie złości przeszły i nikogo nie zwalniam, bo nie mam ochoty zasuwać jak przez pierwsze 3 miesiące po 24o godzin:O Życie ucieka za szybko, by spędzić go w pracy:D Poza tym w ostatnim czasie, mało miałam sesji wyjazdowych i teraz muszę to nadrobić :D:P A jeszcze napiszę, że cudem udało mi się zainstalować Mozillę i bardzo się z tego cieszę. Teraz idę w stronę deski do prasowania, przynajmniej poprasuję rzeczy na jutro potrzebne mi do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jestem ,jestem :D,nawet staje na bacznosc :-p Czy chcesz aby mi sie laptop polamał przy ogladaniu zdjec :-) Rybki byly dobre ale cukinie moglabym jesc na okraglo ,bardzo dobra :-),szczegolnie mloda . Ulan przyjechal dzis juz o 16:oo ,takze gdy zje wybierzemy sie na poczte i do biblioteki ,bo juz od dawna nie mam co czytac . Tymczasem ide zmywac :-) Ferdzi ,stawilam sie niemal natychmiast :D ...Co to za gebusie sie niekiedy robia przy wystukiwaniu zer przy godzinach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Jestem Daduś,jestem.Tylko jestem dzisiaj troszkę zarobiona.Nie było mnie tyle w domu to muszę nadrobić zaległości.Muminki wczoraj robiłam ze swoimi malinkami,ale kwasiorki mi jakieś wyszły:-(została Ci jeszcze cukinia z obiadu?Jak tak to dawaj kurierem do mnie;-) Ferdżi super wnusia❤️no chyba,że to Ty kilka lat do tyłu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Wiolka ,akurat mialam do Ciebie zadzwonic :-)i upewnic sie czy zyjesz :-) Moje muminki tez z malinami i biala czekolada . Tak ,cukinia jeszcze zostala i rybka tez ,konkretnie paluszki rybne ,ktore zawieraja 100 % ryby ,sa z Lidla ,dobre . No widzisz ,gdybysmy mieszkali w kupie to moglibysmy sobie podrzucac nadprodukty i nawet gotowe dania :-) Wiolka ,miej sie na bacznosci ,ide :-) ....Wiolka ,moglabys tyle nie gadac przez telefon ,no chyba ,ze znow telefon szwankuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa przestań już gadać przez ten telefonz budki na drzewie bym się szybciej dodzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gaduły :D Wiolka, Daa, przestańcie gadać a zacznijcie pisać :P:D Ja jakoś nie mogłam się zabrać za prasowanie, ale to co mi na jutro potrzebne to wyprasowałam:D Miałam jeszcze położyć farbę na włosy, ale zostawię sobie tą przyjemność na przyszły tydzień :D ....bo ...znów mi się nie chciało, a raczej czas na to przeznaczony przegadałam z synem i wnusiem :D Za to jestem bardzo hapy bo widziałam Calinessę na żywo i dziękuję jej za to że miałam tą przyjemność patrzenia na nią i dzieciaki👄 Nie doczekałam się na Saama, pewnie czatuje tam gdzieś pod syrenką :P a może już spotkał się z An :P . Zbliża się 20 a tej godzinie, grzeczne dzieci idą spać, to ja też grzecznie się pożegnam, życząc wszystkim dobrych snów i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,ogladalam jeszcze Cal na promenadzie ,siedziala na ławeczce z dzieciaczkami ,dosc dlugo .Ludzi tam mnostwo ,jest jakas impreza :-) Ferdzi ,to rzeczywiscie planu na dzis nie wykonalas :-),co sie odwlecze itd :-) Saama widzialam :D,siedzial na murku tuz przy syrence ,mial biala reklamowke i zajadal ,pewnie czipsy :D Dobrej nocy Ferdzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam:) Pozdrówka nowe koleżanki:) .Kochane:):) znacie się kupę czasu to i o sobie wiecie wiele ja niestety nie bedę mogła poświęcić czasu zawsze, codziennie, bo go nie mam najnormalniej w świecie.Dlatego też moje goszczenie u Was:):) będzie niekiedy skromne jednak nie chciałam robić wpisów z gościa dlatego przybyłam właśnie w taki o to sposób .Cenię sobie w Was tą autentyczność i szczerość i poczucie humoru:)Ferdżi romanse mówisz?Hmmm ..no ja bym to inaczej nazwała chęcią poprostu poznania przyjemnych ludzi.:):) Daa nudna chyba jestem co ja tam mam pisać o sobie ...moze to że dziś w Ustce było wspaniale boskie slonce piasek i woda w której mnóstwo jest meduz ...śliczne galaretki:):)no i to że dzisiaj było zakonczenie lata koncerty ,tłumy,upał:)Dobranoc spijcie słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,mysle ,ze Cal jeszcze sie pokaze ,gdy mi powie ,to Ci doniose :-) Saam pewnie jeszcze baletuje w Ustce :-),a moze spotkal sie z Celinka :-) Nasza nowa kolezanka tez pewnie tam jest ,poniewaz tu sie dzis nie odezwala ,moze juz nas nie lubi :-) ...O wilku mowa i jest :-) Wlasnie nasza Celinka mowila mi o meduzach i ,ze maluszek sie ich boi :-) An ,to Ty chyba mieszkasz w Ustce lub w jej poblizu ,fajnie masz ,bo tam jest fajowo jak widze :-) An ,my moze tez nie jestesmy rozrywkowe ,co czesto ,a prawie zasze widac po naszych wypowiedziach ,ale czasami dostajemy takiej mlodzienczej 'glupawki' i to chyba dobrze ,bo inaczej bysmy zgnusnieli do cna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa oprócz meduz ku mojemu ogromnemu zdziwieniu są również ławice dość pokaźnych rozmiarów ryb takich nawet do 20 cm :):)...a myślałam ,że mamy brudne wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An ,dopisalam cos do poprzedniej mojej wypowiedzi ,tak wiec jak widac nie masz powodu mowic ,ze jestes nudna ,jeszcze nic o Tobie nie wiemy :-) Oj ,to mozna by te rybki łapac bez wedki :-) ...Tez sie juz pozegnam na dzis ,bo tyle sie nagapilam w monitor obsrewujac Cal ,ze mnie oczy szczypia :-) Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak można łowić bez wędki i na ...patelnie mniaaam :)chyba zgłodniałam paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Hej wieczorkiem An:-) Mówisz,że jesteś patronką od badylków;-)to ja się pytam,gdzie byłaś jak mi ogóry i pomidorki usychały;-)co? Daa no ja myślę,że dasz cynka;-) Też robię wymarsz do łazienki.Dobrej i wyspanej nocy Daaduś❤️tak mocno;-) Dobrej Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam olocik
dobry wieczór :) I Jak nie zaznaczyła Zuzia mamy ostatni weekend tegorocznych wakacji. I to z prawdziwą letnią pogodą. Ja niestety nie mam ani czasu na Ustkę ani nastroju. O to drugie pewnie mógłbym się postarać. Dzisiaj byłem dłużej w pracy i jutro też trzeba tam iść. Zresztą chipsy równie dobrze mogę zjeść na podwórkowym murku. I nawet mogę je piwem popijać. W Ustce muszę być abstynentem za czym nie bardzo przepadam :p l dobrej nocy wszystkim życzę :) i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsaam
"A co jeśli nigdy nie pocałuje już Twoich ust? Albo jeśli nigdy nie poczuje Twojego słodkiego uścisku? Jak mogłabym dalej żyć Bez Ciebie nie będę miała swojego miejsca" l Laura Pausini - It's not goodbye l https://youtu.be/lP8b_s9v8Ao i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie pustkowo:-D Dzień dobry Daa przestań już się pindrzyć przed tym lustrem;-)jutro też jest dzień i to niedziela:-D:-D:-D Czekam na gości,i to nie byle jakich Daa.Bratowa przyjedzie,ależ się cieszę:-0:-P Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Pindrzenie juz nie pomoze ,musialabym zmienic cala skore :-) Wiolka ,ciesze sie razem z Toba :D na wizyte bratowej :D.Czego ona znow chce :D:D.Powinnas na ten czas wyjechac ,tak jak ona to zrobila :-) Musialabym ,albo moglabym pojechac na zakupy ,ale juz nie wiem co kupic .Niemalze codziennie ukazuja sie ostrzezenia przed roznymi produktami ,tak jak ostatnio przestrzegano przed wyrobami znanych firm Krakus i Morliny i innymi .Nawet twarogi ponoc 'swieca ' :-). Moze gdy wypije druga kawke ,to bedzie mi sie lepiej myslalo i wowczas pomysle w co zaopatrzyc lodowke :-) Spokojnego popoludnia Mili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×