Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Ferdzi :) teraz to ja już się zastanawiam w jakim lokalu Ty pracujesz że goście podlegają selekcji? Normalnie to chyba każdy klient jest na wagę złota. Możliwości pracy się nie kończą , gorzej ze zdrowiem i z motywacją. Poza tym podobno na krajowym rynku pracy sytuacja się mocno poprawiła więc może trzeba tutaj spróbować swoich sił. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) to czeka Ciebie kolejny wydatek samochodowy. W tym przypadku na szczęście cena nie wzrosła tak jak w przypadku ubezpieczeń. Też byłem zszokowany gdy opłacałem roczną składkę OC. Była większa o 200 zł ale nic dziwnego bo ubezpieczenia zdrożały o 40%. Ja niestety nie miałem gdzie uciec ale mam zniżki. Przy okazji dopisałem do siebie Juniora, niech mu chociaż leci staż. Stawki ubezpieczeń mają dalej rosnąć bo firmy ubezpieczeniowe są na minusie. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła bo napisalam sporego posta, a pisząc na telefonie to naprawdę wyczyn, a tu wszystko znikło i pokazała się pusta ramka do odpowiedzi. Odpowiadalam Calinessie że żaden przezemnie nie rozpoznany gość do lokalu nie wejdzie bo zwyczajne mu nie otworzę. Cieszę się że się uspokoiłaś, bo w tym przypadku spokój zachować trzeba. Jeszcze nie raz zdarzy się taka sytuacja, wystarczy pamietac że to naciagacze chcą Cię złapać w sidła i w nic nie klikać ani od nich nic nie ściągać. Też mnie czeka opłata za ubezpieczenie, ale to dopiero w listopadzie. Już mi skóra cierpnie na samą myśl, bo ubezpieczam w pakiecie jeszcze dom. Saam, to przykre że zdrowie szwankuje . Jednak miejscowa praca to nie to samo co za granicą. Uważam że jeśli ktoś zarabiał w euro, to ciężko będzie się przestawić na złotówki. O mojej pracy wiele napisać nie mogę, ale sam się możesz domyśleć. Ciekawe co dzieje się z Daa, czyżby jeszcze spała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Ha! chwilowo wirus się uspokoił ale co rusz mnie nęka. Ta prenumerata której odmówiła ten wciąż się włącza. Ale za Waszą radą wszysków ignoruję. Nawet udało się posta napisać z pracy z nowego tel. (Cześć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ E ,chcialabym spac i spac i spac ,no ale wiecie ,musialabym wymienic mozgownice . Dzisiaj cierpialam i jeszcze cierpie ,ale juz mniej na migrene 😭 ,a w takich razach ,to prawie nie widze na oczy . Ferdzi ,wracajac do testu ,nie wchodzilam w tego linka ,to sa bzdety . Ulan prawie na sile mnie wyciagnal do CCC :-) ,bo nie chcialo mi sie jechac ,kupilam torebke .Teraz jest ich tam za duzo i trudno jest sie zdecydowac .W tym tygodniu jest rabat na torebki i kupilam taniej ,bo spotkalam tam bylą dziewczyne syna ,ktora uzyczyla mi swojej karty,mam szczescie ,nie :-).Zamiast 119;99 zaplacilam 83;99 zl .Mialabym juz swoja karte ,ale trzeba po nia byc z rana ,nie wiem dlaczego . Ferdzi ,ratuj :-) ,kupilam siekany schab i nie miesci mi sie w zamrazarce ,no i jeszcze skrzydelka .Skrzydelek nie mroze ,jutro z rana ugotuje zupe ,jeszcze nie wiem jaka ,ale szybka ,bo moze pojedziemy do Poznania .Pisze moze ,poniewaz dzwonilam do lekarza i nie obiera telefonu .Zawsze oddzwanial do mnie ,wiec czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowe hej I Cześć Danusiu 🌻 I U mnie lato pożegnało się piękną pogodą, był ciepły dzień, mocno słoneczny. Dopiero pod wieczór ochłodziło się i wyszły chmury ale jest bez wiatru więc calkiem przyjemnie. Jakby na zapowiedź jesieni przed chwilą idąc przez miasto znalazłem pierwszego w tym roku kasztana. Wylądował w mojej kieszeni a potem razem ze mną w aucie. Jedziemy do domu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jade do Poznania porozmawiac z lekarzem o terminie badan ,a ze mam tak zjechana psychike przez przebyte choroby i pobyty w szpitalach ,to nie moge normalnie oddychac .Nie chce juz sie klasc do szpitala ,ale bez tego sie nie obedzie i to wywoluje u mnie panike . Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ale telefon zniekształcił wyrazy podczas mojego pisania w pracy:D pod tym względem mój mini był fajniejszy. Zauważyłam, że nowe telefony Ferdzi i Saama też tak fiksują:D o Daa:) bidulko, masz Ty się z tym globusem:(i tymi dolegliwościami... dobrze, że chociaż torebkę sobie kupiłaś. A w jakim kolorze? Ja teraz choruję na czarną lub kremową z frędzelkami:) o Saam :) masz rację, ubezpieczenia mocno poszły w górę.Jeszcze w maju mogłam bez zniżek zapłacić tyle co teraz ze zniżkami syna czyli niecały tysiak. Ale zostałam na ubezpieczeniu zakupionym wraz z autem bo było do teraz. A teraz bez zniżek wyliczyli mi dwa tysiące trzysta:-o Więc trzeba było coś pomyśleć ;) Kasztany podobno dobrze mieć w kieszeni i dotykać rękami bo pochłaniają szkodliwe dla zdrowia promieniowanie i pola elektromagnetyczne na które co krok jesteśmy narażeni. I znów do spania głowa się skłania:) ...No nie wiem czy szybko zasnę bo opchałam się na noc sałatką ziemniaczaną. Spokojnej przespanej nocy Daa:) Dobrej nocy wszystkim🌼 ....https://www.youtube.com/watch?v=tAVado7xHNM Żegnaj lato na rok......Zdzisława Sośnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) I Jeszcze dziś do 16-tej można żegnać lato. A potem już sobie pójdzie na rok. Oczywiście nie całkiem na rok bo zobaczymy się znowu za 9 miesięcy. Do mnie prawdziwa jesień ma przyjść dopiero w środę. Do tego czasu więc albo będę miał polecie albo przedjesień. I Ze słyszenia wiem że dzisiaj jest Europejski Dzień bez Samochodu i Dzień Ćwiczenia przed Lustrem Prośby o Podwyżkę. Bez samochodu w dniu którym muszę być w pracy się niestety nie obejdę. Auto będzie odpoczywać w niedzielę. Natomiast warto zastanowić się nad swoimi atutami i wyrecytować : "szefie, chociaż 50 zł", oczywiście przed lustrem. I udanego czwartku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 pchnięć i finał. Ktoś twierdzi że to dużo? :p I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzień dobry:) o A to niepotrzebnie się wychyliłam z tą pożegnalną piosenką:) mogłam dzisiaj. Ja dzisiaj dalej mam dzień bez samochodu bo syn nie zostawił kluczyków. W sumie mam zapasowe ale całkiem podoba mi się spacerek:) Dopiero dzisiaj będzie przegląd. Do Urzędu miasta pojechałam autobusem i dobrze trafiłam bo dziś jeździ się za darmo. Szparki kasowników były zaklejone tą informacją pewnie by nikt nadgorliwy nie skasował biletu:D Saam:) jestem lepsza!!!! na przystanku pod drzewem kasztanowym znalazłam aż 4 kasztany :) Podwyżkę poćwiczyć można ale upomnieć się nie wypada bo dopiero była. A te pchanie to może zostawimy Tobie na stałe :D bo wygląda na to, że im więcej tym lepiej:P o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wcześniej słyszałem komunikat w radiu dla kierowców przemieszczających się po Wrocławiu : "Uwaga na dziwnie zachowującą się kobietę. Wbiega na ulicę, robi skłon i szybko wraca na przystanek". Teraz już rozumiem o co chodziło :D I Cześć Celinko 🌻 gdybym nie był leniwy i chciało by mi się skoczyć przez płot to miałbym pełne kieszenie kasztanów :p Wydaje mi się że są jeszcze inne piosenki żegnające lato więc możemy jeszcze grać. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wsiadam w pociąg powrotny, ocieram jedną łzę Ludzie są samotni, czy tego chcą czy nie Patrzę w oczy jesieni, nad morzem stada chmur Pejzaż moich nadziei, umyka mi spod kół" I Irena Santor - Już nie ma dzikich plaż I https://youtu.be/-pvzA39gR58 I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po pracy:) o Saam:) to nie o mnie był komunikat:D kasztany leżały na kawałku zieleni pod drzewem, nie musiałam po nie wbiegać na jezdnię:D Widzę dziś wszyscy mają swoje ważne sprawy, w sumie ja też. Np. mogę oglądnąć spokojnie kawałek filmu 50 twarzy Greya bo M poszedł do pracy. o Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedweekendowe dzień dobry ! :) I Dzisiaj mamy równonoc jesienną co oznacza że dzień jest tak samo długi jak noc. Jak wiemy słońce weszło w znak wagi i zaczęła się jesień. Niechybnie to oznacza że od tego dnia saam jest człowiekiem o rok starszym a co za tym idzie mężczyzną dojrzalszym, mądrzejszym, roztropniejszym, rozważniejszym etc. :classic_cool: chciałbym jakoś osłodzić ten nie najweselszy być może moment bo to przecież nie kilka ani nie kilkanaście lat. Ale póki co jestem w pracy i mam tylko cukierki więc nimi częstuje. Proszę ..... I https://zapodaj.net/c77e12f8de661.jpg.html I dzień w pracy trochę zalatany a jutro niestety nie jest wolna sobota. Udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nareszcie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuziu 🌻 trzeba dopowiedzieć że to pierwszy jesienny weekend ale z jeszcze letnią pogodą. Ja musiałem dzisiaj zostać w kozie i dopiero teraz wracam do domu. Zaczynam więc weekend ale z pracującą sobotę. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ja co prawda w soboty nie pracuje ale za to mam tyle zaleglych rzeczy do zrobienia , ze czas na pewno szybko zleci. Na ladna pogode troche licze bo chcialabym pojsc na spacer. A Ty za duzo pracujesz. Juz Ci to kiedys pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobry wieczór:) o A ja dopiero po pracy i co się dowiaduję.... No proszę! Saam ma dzisiaj urodziny!, częstuje z własnej ręki cukierkami a koleżanki nic nie zauważyły. Ja biorę tego z adwokatem:) o Saam :) czyli urodziłeś się w ciekawym czasie równonocy, równowagi i sprawiedliwej ponoć Wagi:) Lepiej późno niż wcale więc przyjmij moje najgorętsze życzenia urodzinowe!!!, niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie:)🌼🌼🌼 http://kartkolandia.pl/kartki/14/4/d/kartki-urodzinowe-100-lat-zycia-438.jpg i dużo uścisków i buziaków👄👄👄 mrrrrr ;):P:D dobrej nocy Solenizantowi i Zuzi:) i filtrowni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Sobotnie dzień dobry ! I Celince bardzo dziękuję za życzenia :) odebrałem je dopiero dzisiaj bo wczoraj wieczorem byłem bardzo zajęty ;) I Mamy już polską złotą jesień. Nad ranem trochę pokropiło ale teraz już jest słonecznie, cicho i spokojnie. Do dwunastej jestem w pracy a potem od razu wyjeżdżam świętować wszystkie okoliczne rodzinne okazje, łącznie z parapetówką. Pewnie wrócę mocno późnym wieczorem więc na dwoj***abka wróży czy zajrzę na filtrowania. I udanej soboty wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Za oknem pochmurno. A tak liczylam na cieply i sloneczny weekend. Kalendarzowa jesien juz sie zaczela. Jak obstawiacie - Bedzie ladna i ciepla czy zimna i deszczowa ? Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Trochę niepokoi mnie nieobecność koleżanek:( Przyznam, że byłam trochę zalatana i nie utrzymywałam żadnego innego kontaktu z nimi. Będę szczera, wczoraj pomyślałam, że pewnie nie chcą rozpraszać Saamowego szczęścia spowodowanego powrotem Żonkili i postanowiłam się zsolidaryzować ;). Ale w pracy czytam, że Saam ma urodziny więc ,,pękłam,,:D i przyszłam z życzeniami bo jakże nie uściskać z okazji urodzin ?;) Dziś też mam czasu na lekarstwo bo trzeba do pracy i nie dowiem się co u koleżanek jeśli tu same nie napiszą. Saam:)baw się dobrze i ciesz chwilą:) i saamych pięknych i miłych tych chwil życzę🌻 o Zuzia:) nawet nie mam kiedy gdybać o pogodzie więc niech będzie jak w stopce:D Póki co nie pada ale i nie świeci. Może gdy się wysokie mgły rozpłyną to uśmiechnie się słońce bo tak jest w dzisiejszej prognozie. o miłej soboty wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio Moja nieobecność była spowodowana problemami i technicznymi i zdrowotnymi. Podejrzewano stan przedzawałowy, no ale jest w miarę dobrze, więc pewnie to chwilowe zawirowania mojego serca na tle uczuciowym :P Widzę że wczoraj Saam świętował urodziny. Jakże mi przykro, że nie wzniosłyśmy toastu za Jego zdrowie i że dopiero dziś mogę złożyć życzenia. Najpierw toast ; http://www.slubnaglowie.pl/uploads/articles/wesela/etykiety-na-butelke-miska-z-lodem.jpg Teraz piękny i praktyczny tort; http://img.zszywka.pl/1/0326/4793/wieza-z-piwem-dla-smakoszy.jpg I jeszcze kwiaty ; http://www.kreator-kwiatow.pl/sklep/images/uploads/bukietbeer.jpg Wszystko to Saam dla Ciebie z życzeniami gorącymi jak słońce. Żyj nam długo i szczęśliwie, Niech wszystkie troski znikną, Niech spełniają się marzenia, Niech miłość zawsze Ci towarzyszy, Niech nie zawiodą nigdy przyjaciele i przyjaciółki. Wszystkiego najlepszego Saam. Sto Lat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, nie wiem czemu nie ma Daa, ani Wiolki, ale podejrzewam że Daa po prostu została wezwana na cito do Poznania i tam została. No, w innym przypadku przecież by się odezwała, szczególnie że to taki ważny dzień dla Saama. U mnie dziś słonecznie, ale zimno. M poszedł pierwszy raz przepalić w piecu, by sprawdzić czy wszystko działa. Ja dziś pauzuję ze wszystkim, muszę na siebie uważać. Zastanawiam się czy iść jutro do pracy, no ale do wieczora mam czas by podjąć decyzję. Mam dziś u siebie małą, więc muszę poświęcić jej czas, bo ostatnio bardzo rzadko się widujemy. Miłego dnia wszystkim życzę a Saamowi udanej imprezy 😍 👄 🌼 🌼 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:) Wiolka pewnie na wyjeździe. Daa to pewnie tak jak mówisz ale może się mocno zaczytała. Z sercem nie ma żartów, Ferdzi. Uważaj na siebie i za dużo nie myśl o tym co sprowadza czarne myśli. ..acha ...i wyrzuć pety raz na zawsze! proszę:) Wnusia pewnie w tym pomoże ale jednocześnie też trochę umęczy w innym sensie. Ostatnie dni były jakieś męczące i dla mnie. Jesień daje znać swą powagą i melancholią. Spróbujmy się nie dać;):D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Musze sie pokazac ,bo gotowi bedziecie pomyslec ,ze juz zeszlam z tego swiata :-)i tak byc moze ,ale predzej to ja Ferdzi zejde z nerwow na zawal ,tak sie denerwuje .Bylismy w Poznaniu i w przyszlym tygodniu musze polozyc sie w szpitalu ,w poniedzialek bede wiedziala w ktory dzien mam tam przybyc . Saam ,spoznione ale bardzo serdeczne zyczenia urodzinowe ,samych pogodnych ,szczesliwych dni ,pelnych ciepla i spelnienia marzen 👄 . Chlopaki spod znaku Wagi ,to super fajni faceci ,cos o tym wiem :-),Ulan jest rowniez Waga . Cal ,dzisiaj widzialam w Tesco fajne torebki i nawet z fredzelkami ,rozne kolory i szczerze powiedziawszy stanelam przy nich i pomyslalam ,ze takiej mniejszej nie mam i by mi sie przydala :-) .Gdy odjechalismy spod sklepu powiedzialam o tym Ulanowi i chcial zawrocic abym sobie kupila taka torebke :-).Nie jestem rozrzutna ale kto wie czy w poniedzialek sie nie skusze :-) Spokojnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zacielo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×