Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Wiollkka
No nie powiem Daa;-)pomysł z baletami całkiem dobry:-DJak coś to się piszę:-D E tam Saam jak jeszcze czyścisz komin bez problemu,to jeszcze nie jest z rurą tak źle:-D:-D:-D To pamiętacie? https://www.youtube.com/watch?v=vUdloUqZa7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Wystarczy już tego dotleniania. Trzeba się zbierać z tego podwórka.Tak się zapracowałem że aż obiad przegapiłem. Dobrze że saamocatering zapewnił zupki chmielowe. Dotrwałem do zmroku i przekonałem sie że lampka działa. I to nawet z ciekawymi efektami. Po łodydze kwiatka biegają kolorowe punkty. Tak więc zakup z przeceny był udaany. l Wiolka :) zespół pamiętam ale utwór odsłucham gdy usiądę do komputera. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,jasne ,pamietam te piosenke :-),fajna .Przy okazji odsluchiwania tej piosenki ,na tej saamej stronie znalazlam 13 ksiege Pana Tadeusza 'Ujezdzanie Zosi ':-).Nie osmiele sie tego tutaj wkleic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
O mamuńciu Daa:D:D:Da ja tego nie widziałam:-D Ale żadne z określeń mi nie leży,no może z wyjątkiem PYTONA:-P Odsłuchałaś ją do końca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) znam to od kilku lat :-),ale odsluchalam calusienkie :-) Tam tez jest bajka o krolewnie P**dolonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Normalnie Daa zaraz padnę ze śmiechu,siejesz zgorszenie:-D:-D:-D I kto tu jest nie śmiały?A tego koguta pedała widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Lecę na spacerek z psiną:-D Machnę Wam łapką na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,he pewnie :D,ale odslucham jeszcze raz aby sie pobrechtac :D Siedze ,mocze nogi i bede robila pedicure :-) ...Nie ,nie odslucham kogucika ,bo jest zbyt ordynarny :-) ..Dobrej nocy Wiola :-) ...No dobra ,aby nie siac wiecej zgorszenia tez zwijam juz ten kram i zbieram sie do snu ,oby . Dobranoc 🖐️ ..https://www.youtube.com/watch?v=0_jT8qpn_HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buikftaxdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dzień zaczęłam od czytania topiku i oglądania Waszych linków,czyli śmieję się od rana:D Co prawda nie wiem o jakim koguciku pisałyście, ale facet pokazujący taniec był dla mnie przezabawny i w dodatku jest świetnym aktorem, perfekcyjnie wcielał się w każdy męski typ:D No, cóż przynajmniej dzień mi się miło zaczął, bo rano obudził mnie miły telefon :D Za oknem słychać stukot młotów, moi sąsiedzi zmieniają dach, więc praca wre od rana. Pewnie pracują już od 6 a ja byłam tak zmęczona że nawet tego nie słyszałam, dobrze że obudził mnie telefon, bo spałabym pewnie do 9 a przecież o 7 miałam wziąć antybiol:O Na razie nie pada, chyba wczoraj się wypadało, bo przecież lało cały dzień:( Dziś mam sporo zajęć, tyle że na razie chęci nie wykazuję, ale muszę się zmobilizować, bo jak pisałam kiedyś, moja mamcia ma dziś imieniny, więc ciasto jakieś pyknę, kwiaty kupiłam wczoraj by dziś nigdzie się nie ruszać. Tak więc zrywam kartkę z kalendarza; Jest dziś piątek 15 dzień kwietnia. Imieniny obchodzą: Anastazja, Maro Przysłowie: „Wczesne kaczki z żurawiami, znakiem wiosny z ciepłami” Nie wiem czy kaczki, ale żurawie już były widziane w mojej okolicy, więc gdzie ta ciepła wiosna ? U mnie nadal chłodno:( Dodatkowe święta dziś to; Światowy Dzień Trzeźwości Światowy Dzień Sztuki Zadbam dziś o pyszną kawę na topiku ; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrebGEKuUxLYmTxl95YOwFqwU0FjYGPRDBMai137t0rGNBy4Ewhw a może ktoś woli z mleczkiem; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRekJNg817rHxq7UYkSKh6lSfwI1t5lG8e8OUxziyTmeS8xiVPb Zielona też zaparzona; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3Ja8nqujd8sPjqlVhSeP7yDTWMR4fuvIE6Fc0ZVVHzmURnsB0 i jeszcze małe co nieco z rana:D http://przekaskinaimpreze.pl/wp-content/uploads/2012/10/DSC03792.jpg zapraszam i życzę smacznego. Na razie znikam, muszę jeszcze oblukać butki, bo koniecznie muszę kupić jakieś wygodne do pracy, no a później kuchnia...kuchnia...kuchnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za kawkę i za sniadanko :) l U mnie dalszy ciąg pięknej słonecznej pogody. I dobrze, będę mógł dalej dużo przebywać na świeżym powietrzu. Dzisiaj chyba zabiorę się za rowery bo zarosly kurzem. W ubiegłym roku nie były używane więc należy im się solidny przegląd. Zapomniałem się pochwalić że trzy dni temu widziałem w mojej okolicy spacerującą parę żurawi i bociany na gniazdach. Bociany jeszcze bez pary były. Na bociany patrzę szczególnie przyjaźnie i sugeruję aby jeszcze w tym roku przesyłkę w beciku podrzuciły do mojej rodziny. l Udanego piątku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień dobry:) witajcie kawosze, dziękuję za herbatkę:) he he z małego co nieco też nie skorzystam bo takie białe bułeczki już dawno wyrzuciłam z jadłospisu. Chyba, ze podmienię białą bułkę na moją bagietkę fitnes;)Jak teraz pomyślę to jestem jakaś insza:D niż wszyscy z tym jedzeniem. Jednak stwierdzam, że oprócz wyrazów współczucia innych ,,normalnie jedzących,, żadnych innych skutków ubocznych dla mnie nie ma;) Ja też muszę kupić nowe butki wiosenne takie na codzień dom-auto-praca. Jutro będę robić przegląd i porządek z butami w domu. A Oliviera nie zachęcam zbytnio do kupowania soczku u mnie bo(się uśmiejecie:D )opitoliłam włosy i odczuwam wspomniany przez Saama toksyczny wstyd:D Czuję się mniej atrakcyjna:-o i najchętniej nie wyszłabym z domu póki mi nie odrosną :D Dzień Trzeźwości uczczę napewno trzeźwością, drugie święto to już nie mam pomysłu...ale zaraz, zaraz może jednak jakieś dzieło wstawię, może przyniesie szczęście rodzinne oczekującym na nie:) http://4.bp.blogspot.com/-UgLDy3pFyfQ/UynUyjPKpgI/AAAAAAAAAl0/SEP3QBveSa0/s1600/IMG_2752a.jpg o miłego dnia wszystkim :) acha....dla przypomnienia: to dzieło sztuki to obraz Józefa Chełmońskiego "Bociany" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie udała się dzisiaj sztuka zachowania trzeźwości. Co prawda abstynentem nie byłem ale do nietrzeźwości to daleko. l dobry wieczór :) l hej Celinko 🌻 z tematem bocianów w sztuce trafiłaś w dziesiątkę bo ja mam teraz jeszcze lepsze wiadomości odnośnie tych uszcześliwiających ptaków niż rano. Otóż bociany wylądowały w moimi bezpośrednim sąsiedztwie. To nietypowe wydarzenie bo miejsce to ostatnio bociany omijały. Być może dlatego że stare gniazdo zniszczył wiatr łamiąc maszt na którym było. Pojawił sie nowy maszt z platformą. Ale bociany nie były zainteresowane budową gniazda. Czasem wiosną pojawiał sie bocian ale nie doczekawszy się pary odlatywał. Tak minęło ponad dziesięć lat. A dzisiaj pojawiły się dwa osobniki (domyślam się że to para). Całe popołudnie nad okolicą dominował bociani klekot. Długo przypatrywały się tej platformie, badały ją dziobami i nogami. I zostały na noc. Mam wielką nadzieję że prześpią się z problemem budowy gniazda i ze sobą i rankiem po śniadaniu ruszą po budulec. Trzymam mocno kciuki bo pomóc im raczej się nie da. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór popracowy:) o No to fajnie Saam :)może to dobry znak i ta para bocianów "coś" przyniesie też dla Twojej rodziny:) Trzymam kciuki Namoczyłam białego jaśka na jutrzejszą zupę fasolową bo już za nami chodzi i idę się kąpielować:D o Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Jestem już w pracy, pierwsi goście już byli, ale sobie poszli. Teraz mogę spokojnie wypić kawusię, niestety Wam nie przynoszę,bo wciąż nie umiem i pewnie długo jeszcze się nie nauczę. Samm ale fajna nowina, będziesz mógł z bliska obserwować jak budują gniazdo i na pewno zobaczysz jak będą pojawiać się młode bociusie. Życzę Ci aby spełniły się Twoje marzenia i boćki pomogły w tym temacie. U mnie zawsze się to sprawdzalo. Calinessa, to mnie zaskoczyłaś tym obcieciem włosów, myślę że kwestia czasu, byś zaakceptowala nową fryzurę, pewnie to dlatego że długo miałaś długie włosy. A nie mogłabyś pyknac fotki do oceny? Mam nadzieję że szybko poczujesz się dobrze z innym wyglądem. Daa, dziś ostatni zastrzyk, mam nadzieję że ból ustąpił całkowicie i dziś rzeczywiście będziesz tańczyć chache.:-D Wczoraj już do Was nie weszłam, bo bardzo udzielalam się w kuchni a popołudniu bylam u mamci na kawce. Tak naprawdę, wieczorem padłam jak ścięta, bo praktycznie od rana do popołudnia przy garach:-( na szczęście mam ten etap za sobą. W poniedziałek zaczynam prace na działce o ile pogoda dopisze albo coś innego nie wyskoczy. Wiolka, podobnie jak Ty, upieklam wczoraj babeczki majonezowe, z tej porcji wyszło mi 24szuki. Dziś w pracy będę częstować swoich gości :-D Na razie kończę, miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wczoraj bylam 'nie do zycia ',tak mnie bolala glowa ,ze az troche sie balam co w niej sie dzieje .Fakt ,ze cisnienie mialam wysokie ,ale mysle ,ze moze to po tych zastrzykach . Tak ,dzis biore ostatni zastrzyk i wybieramy sie na SOR.Musze wylaczyc laptopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj można robić różne miny. Przyjdzie saper to rozbroi. Chyba że akurat sie pomyli to wtedy przyleci (raczej nie w całości) l dzień dobry! l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Przepraszam że zaczynam topikowy dzień od czarnego humoru ale dzisiaj Dzień Sapera i jakoś tak wyszło. l Ja dzisiaj udzielam się w kuchni. To znaczy zrobiłem mielone na kilka obiadów i ukrecił babkę. Niestety nie majonezową bo było zamówienie na piaskową. Właśnie słyszę że nadszedł jej czas na wyjście z piekarnika. Tym saamym nadszedł czas na moje wyjście na podwórko. Kolejny dzień ładnej pogody mam. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa wierzę że ten ostatni zastrzyk nie będzie bolał vcale, przecież jego działanie obejmuje całego człowieka, więc i pupcie też. Chciałabym by Cię już więcej taka przypadłość nie dotknęła i ból ustąpił raz na zawsze. Hej Saam, to jutro miałeś wypiekac babki :-D pewnie dlatego było zamówienie na piaskowa bo zamawiajaca nie probowala nigdy majonezowej :-D Zapewniam że jak raz sprobuje, będzie zamawiać tylko taką :-D Nie pisalam rano ale wczoraj pieklam nie tylko babeczki ale i placek ze śliwkami i beza kokosowa a także placek z jabłkami, beza i posypką :-D .W zasadzie wszystko wyszło super, tylko musiałam dopiekać ten ze śliwkami bo za dużo dałam owoców i ciasto się zmiekczylo :-( Poza tym robiłam i gołąbki i galaretkę z kurczaka, a także piekłam mieso (udziec z indyka i szynkę) Znow nadrobilam zaległości kuchenne ale na podwórko nawet nie wyszłam. Liczę na lepszą pogodę w poniedziałek, ale prognozy nie są optymistyczne:-( W pracy na razie spokój, tylko jeden gość został poczestowany babeczką. Na razie zmykam, może się uda jeszcze tu zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej mordeczki Dobrze Saam,że nie widzisz mojej miny,bo za ciekawie nie wygląda:-D:D:DMała iskierka i bummm:-DTo mówisz,że zadziobałeś i będzie małe Saamiątko?Super:-P Mam dość na dziś,musiałam nagotować,posprzątać na cały tydzień.Została torba do spakowania i koniec. Ferdżi ja do kilku babeczek jeszcze dodałam kolorowe kostki ananasa,ale chyba są troszkę za twarde,więc tylko ładnie to wygląda.Troszkę mi głupio jak Was czytam,że nie jadacie takich pyszności,wychodzi na to,że jestem cukrówa.No ale co zrobię jak lubię:-0 Daa mam nadzieję,że dziś już jest lepiej,może od pogody się tak kiepsko czujesz.Ech zabrałabym Cię ze sobą to byś zapomniała co to ból;-) U mnie nadal pogoda straszna:-(zimno i pada dość mocno:-( Miłego popołudnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mili ,zakonczylam tak g***townie moj pierwszy wpis ,poniewaz Ulan juz czekal na wyjscie ,a trzeba bylo odlaczyc modem i wreszcie go wymienic . Na zastrzyku jeszcze nie bylam ,pojedziemy pozniej .Bylam w sklepie obuwniczym bo tez chcialabym kupic jakies wygodne butki ,ale jak to zwyke bywa niczego co by mi odpowiadalo nie zoczylam .Mam tak ,ze szybko sie zniechecam i gdy w jednym duzym skepie obuwniczym nic nie wypatrze ,to juz mi sie odechciewa szukac dalej . Ulan zaproponowal aby nie trudzic sie dzisiaj przygotowywaniem obiadu i kupilam kurczaka ,tzn.2 uda z rozna .Troche poskubalam ,ale wolalam zjesc bulke wieloziarnista popijana czerwona oranzada jak za dawnych lat ,rarytas :D.Tez tak robiliscie dawniej :-) Och Wiola ,ja chcialabym tak wcinac slodkosci ,ale przemiane materii mam chyba zerowa ,albo jeszcze nizsza i mam klopoty z tym :-) Mowisz ,ze zabralabys mnie z soba :-).Rozumiem ,ze do Kolobrzegu :-),chetnie ,ale musialabys rowniez zabrac Ulana ,bo potrzebuje opiekuna :-),a Ty bylabys zajeta praca ,a kto wie ,moze i nie tylko praca :-). Dawno temu ,gdy starszy syn byl dzieckiem ,przebywal w sanatorium niedaleko Kolobrzegu ,a mianowicie w Dzwirzynie .Oj ,najezdziismy sie tam pociagiem co tydzien ,ciezkie czasy bo nie mielismy jeszcze wowczas 'normalnego samochodu 'tylko Syrene R-20 :-) Ferdzi ,zastrzyki mnie nie bola ,tzn.wstrzykiwanie :-).Po tych wszystkich moich przejsciach ,to pikus :-). Oj napieklas ciast jak na wesele :-).U mnie jeszcze pod kloszem dwie babki sie smieja (wczoraj syn jedna zjadl ,a druga zabral do domu )i mam zlosc ,ze nie moge sobie pozwolic na jedenie ich do woli ,przekichane wszystko . U mnie teraz zaczelo padac . Mimo wszystkiego dobrego popoludnia Mili :-) Acha ,Cal ,chyba przesadzasz z tym obciec iem wlosow na krotko . Powiedz ile centmetrow skrocilas ,2 ,3 ? :-) ...https://www.youtube.com/watch?v=ICcW2pwhY3M Mirelle Mathieu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Moja mina taka sobie...rano oślepiało słońce a teraz od kilku godzin deszczyk rosi. Ale jest ciepło, zero wiatru. o Daa:) włosy skróciłam o prawie 20cm! mam teraz takie do ramion. Gdy już się polubię ze sobą to może pyknę fotkę dla Ferdzi:) A ja kupiłam sobie buciki, bo likwidują sklep w pasażu i jest 40% zniżki. Dla M tez kupiłam. I torebkę sobie kupiłam. Moje są klasyczne czarne szpileczki, no może takie półszpileczki bo nie są z tych najwyższych i najcieńszych. Jutro rano zobaczę czy wygodnie się w nich prowadzi czy może lepiej w aucie przebierać na inne:D o Wiola:) to nie tak do końca, że ja nie jadam słodkości. Jadam, tylko mam swoje wybrane słodycze i ciasta. Wszystkie są pyszne ale mam taką zasadę unikania w miarę możliwości niektórych połączeń produktów lub ich ilości:D, dla zdrowia oczywiście;) o Saam:) co jakiś czas zdawaj relacje co tam słychać u bocianiej rodziny. o miłej reszty soboty wszystkim życzę :) A co do tematu dnia to mina może wyglądać tak: http://landmines.org.vn/wp-content/uploads/2014/12/BLU-61-1200x661.jpg a ten kto się na nią natknie, tak :( http://demotywatory.pl//uploads/201005/1273508857_by_jahrastafarai_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwieczorne heej! l cześć Wiola 🌻 być może będzie małe saamiątko ale po kądzieli i po mieczu. Nie wiem czy użyłem dobrego okreslenia bo chodzi mi o przyszłość a nie wsteczne linie rodowe. Ja już zakończylem przekazywanie swoich genów (ale jakby co to jeszcze mogę chętnym załatwić 500+). Teraz niech inni troszczą się o ich pomnażanie. l witaj Celinko 🌻 niestety pomimo że często zerkałem to nie udało mi się zaobserwować wczorajszej pary. W dzień to nic dziwnego bo może zwiedzają teren. Od obiadu pogoda u mnie się pogorszyła. Pada przelotnie deszcz, czasem mocno wieje. Nawet grzmiało i przez chwilę padał grad. Może się gdzieś schowały. Jeżeli nie pojawią się na noc to znaczy że znalazły wolne gotowe gniazdo których nie brakuje w okolicy. Trochę mnie by to zasmuciło ale nie zmartwiło bo na wiosce są inne bocianie rodziny. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) Troche mnie nie było a tu jakie ciekawe tematy ...o wstydzie,bocianach, hahah;) ...musze tu doczytac wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i dzien trzezwosci mnie ominal ;))ale ja nie celebruje tego swieta bo nie pije % -ot taka jestem :D...znajomi sie smieja ze dzieki mnie zawsze maja kierowce i nie musza sie bac o powroty z tych zakraplanych imprez:D:classic_cool: Dzien sztuki :)...chcialoby sie rzec ze ze mnie jest juz niezla sztuka hahaha ...ale lubie obrazy uwielbiam,nie moge mowic na ten temat bo ....bo bede gadac i gadac a tego pewnie byscie nie przezyli;) Bociany odpedzam ...a kysz akysz :Dbo moje dzieci jeszcze poki co za mlode na male a ja juz zdecydowanie za stara :D...takze mi Saam nie pomagaj :Dw tym 500plus:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliii a Ty zas sie zapatrzyles ?...wez ze spojrzyj w kierunku sister i przybadz na klachy :D;) Ty sie brat wdzie gubisz mi tu jakis GPS Ci musze wstrzyknac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Nie ma problemu Daa.Ułanka też zabierzemy,mam dużo miejsca.Na nowym molo Daa dopiero byście z Ułankiem się miziali;-):-D:-D:-D Pozdrów swojego Ułana od Wiolki;-) Caal:-Dtak serio z tymi szpilkami do auta?Nie zły numer jesteś;-)no i tak trzymaj:-D Saam a już myślałam,że uskuteczniłeś temat;-)A tu skucha z mojej strony:-D Czarnula dawaj fotkę,ocenimy Twojego malarza jakie dzieło stworzył;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×