Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Piekny dzien dzisiaj. Wycieczki , spacery , czas na relaks i czas na kafe. Jak spedzacie weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej Zuzia Powiem Wam coś,ale nie śmiejcie się ze mnie,dobrze?:-D Złamała się pode mną deska do prasowania:-0a ja przecież taka drobniutka jestem:-DTakiego fiflaka wywinęłam,że nawet nie wiedziałam,że potrafię takie figury zrobić:-0 Teraz sama się z tego śmieję:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobrze , ze sobie nic nie zlamalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamozwaniec
popołudniowe hej l witaj Celinko 🌻 zauważyłem Ciebie i nie zignorowałem ale nie mogłem się odezwać bo zginął mobilny internet. I to od dwóch dostawców. Do tej pory nie ma. Dziwne że jest stacjonarny chociaż też jest radiowy. A może mam coś z telefonami. Pozdrowienia dla brata solenizanta. Ja też mam dzisiaj imieniny :classic_cool: z trzeciego imienia. Poświętuję wieczorem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamolocik
cześć Zuziu 🌻 ja krzątam się po podwórku. Między innymi za namową topikowych koleżanek wsiałem do gruntu nasiona lubczyku. Ale przezornie trzecią część wrzuciłem do doniczki i postawiłem na garażowym parapecie. Kolejną trzecią część nasion zostawiłem na pózniej aby wsiać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Teraz lecę w teren ale nie będzie to spacer tylko odwiedziny cmentarza. Trzeba sprawdzić czy ostatni wiatr tam nie narozrabiał. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamara
Wiolka :) zachodzę w głowę co Ty sama robiłaś na tej desce? Ja to bym nawet nie próbował, od tego jest łóżko, stół albo krzesło. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamograj
Po wysłuchaniu tego utworu zdecydowanie bardziej lubię Brazylię niż wcześniej. Po kilku przesłuchaniach pewnie też będę o niej marzył ;) l "Marzę o życiu, w którym nie ma przykrości. Marzę o tym, że słońce nigdy nie zachodzi. To sprawia, że moje serce płonie i zabiera mnie daleko. Marzę o Brazylii". l Andreea Banica - Love in Brasil l https://youtu.be/nqHubzaLZJc l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,chyba wiesz ,ze mam wybujala wyobraznie i normalnie ze smiechu sie zakrztusilam ,choc nic nie spozywam :D:D.Faktycznie ,tak jak mowi Saam ,co Ty wyprawiasz na tej desce ,albo z ta deska ? :D. Wiesz ,jestem zla .bo wstawilam przed chwila babusie :-) do piekarnika i nie wiem czy potem je wyjme z blaszki .Dzis pieke w malych dolkach i pierwszy raz wlozylam do nich papilotki i sa chyba za male .Boje sie ,ze ciasto podplynie pod te papilotki ,zobaczymy . Co do wysiewow na dzialce ,czy w ogrodach ,to powiem ,ze moj brat Sobieszewski zbiera juz pierwsze plony :-) Ide zajrzec do piekarnika ,wrrrrrr :-) ...Saam ,tez marze o takim zyciu ,ale Live is brutal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Wyjdą Daa na pewno dobrze,najwyżej przytniesz co nie co;-)ja dzisiaj nic nie piekłam,młody pojechał sobie w góry to mam wolne od garnków;-) Wierzcie mi,że delikatnie gładziłam bluzeczkę,no chyba,że mnie poniosło bo tego akurat słuchałam https://www.youtube.com/watch?v=N9hazmsUxrM Ale nogę i rękę mam troszkę podrapaną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty bidulo ,prosze na pocieszenie poliz sobie loooooda :D Wiesz ,przyciac to juz nie ma co ,bo jak mowilam te papilotki sa za male ,ale wytrzepalam babeczki z blaszki :-).Nastepnym razem nie wloze papilotek .Wole te duze dolki i szkoda ,ze jest ich tylko szesc . Tak sie zastanawialam od kiedy zaczelam piec te muffinki i co mnie do tego skusilo i nie pamietam :-).Gdy pokazywalas swoje to papilotki byly takie 'czyste' ,a moje sa po pieczeniu tłuste i nie wiem czy sie oderwa od ciasta ,bedziemy jesc z papierem :D. ..http://kartki4you.pl/kartki/28/1/d/12352.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
No nie ma jak to dobry lodzik:-PMówisz Daaduś,że trzepałaś?:-D No i dobrze,trzeba sobie radzić:-DOdkleją się jak rozchylisz papilotki bez problemu.Też myślałam o tych dołkach,że mogło by być ich więcej,ja już myślę nad zakupem kuchenki co można dwie blachy na raz wkładać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,mowie Ci ,gdy nie chcialy mi wyjsc z blachy ,to tak zaczelam trzepac blacha i w koncu pi.....am o stol i wytrzepalam :D Teraz odklejalam papilotki i z trudem odrywaly sie od maffinek ,byc moze przyczynil sie nadmiar malin w ciescie ,troche przy tym puscilam łaciny i jakos poszlo :D.Gdy bedziemy jechac w gosci do Gdanska to chyba upieke z tego ciasta jedna duza babe ,bo po dzisiejszym pieczeniu troche sie zniechecilam ,albo bede piekla w tych duzych dolkach ze cztery razy . ...Ta forma jest na 24 gniazdka ,ale malutkie :-) ..https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod4004.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Nie nerwuj się Daa i broń Cię nie zniechęcaj się:-Dzawsze mogło być gorzej zawsze możesz dać łyżeczki,niech łyżeczkami sobie radzą;-)a co.To teraz wiem jakie piekłaś,ale mi zapachniało😭 Pamiętaj,że ja czerpię pomysły od Ciebie;-) Chciałam Ci coś pokazać,ale mnie spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Widziałam też takie,nawet miałam ją w rękach.Ale dla mnie też wydawała się mała dziurka:-PRaczej na jakiegoś cuksa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaz ,no pokaz :D,teraz z ciekawosci nie wytrzymam 😭 :D Ojejku ,Wiolka ,a jak Ci nie wyjdzie cos to bedzie moja wina :-).Nic to ,wezme wszystko na klate :-) ..Tez wole czuc w rekach cos wiekszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Ni czorta Daa nie wchodzi:-DAle może to i dobrze,bo dopiero byś się zniechęciła i Ułanek by miał przechlapane:-D:-D:-D Spoko dam radę,zawsze sobie radzę:-P kurcze ale nic mi się nie chce wkleić,nie wiem czemu:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Moja demencja starcza uaktywnia się już coraz częściej:-DMuszę iść na ostatni spacerek z psiną,ale tak mi się już nie chce😭:-D:-D:-D Doszłam:-PWiem czemu nie wkleiło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wiola ,Ty mnie nie olabiaj ,demencja starcza ,pogadamy o tym moze za 20 lat :D tzn .w Twoim przypadku ,bo ja juz moglabym o tym cos powiedziec ,niestety 😭 Smazylam watrobke z cebulka ,duuuzo cebulki :-),piore juz drugi wsad ,bo syn zamiejscowy nawiozl duzo prania . Jak doszlas ,to chyba dobrze ,nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamotnik
Prawdziwa noc to jest dopiero teraz :p Ale żeby już nie przedłużać zamykam filtrownię do godzin porannych wcześniej gasząc światło. l dobranoc :) l kolorowych książkowych .... l Bebe Rexha - "No Broken Hearts" ft. Nicki Minaj l https://youtu.be/XoiEkEuCWog l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam w odświętnym ubranku
Ależ jestem szybki :classic_cool: ostatni poszedłem spać a pierwszy wstałem :p l dzień dobry ! :) l I szybki muszę być dalej by na sumę zdążyć. Neta w telefonie ciągle brak co komplikuje mi plan dnia. Muszę dokładnie sprawdzić o co chodzi. Za oknem pogoda nieprzewidywalna, może być słońce i może padać. l Udanej niedzieli wszystkim filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie Aż wierzyć mi się nie chce że o tej porze jeszcze nikt się nie zameldował na topiku? Trochę Was poczytałam wczoraj wieczorem, ale wierzcie nie miałam siły by cokolwiek napisać. Nie jest to niemoc fizyczna, jeno psychiczna, nie potrafię myśli ubrać w słowa, ba...nawet myśli nie umiem uformować w zdania :O Ot i cała prawda. Poszłam spać bardzo wcześnie i mimo to dłużej pospałam bo aż do 7 :D a co ? niedziela przecież :D Calinessa, daj jakieś wskazówki do tego nieograniczonego netu, w jakiej sieci itd. Mam jeszcze jedno obowiązkowe doładowanie w maju a później przechodzę w nim na kartę, ale mogę całkowicie z niego zrezygnować i kupić starter do innej sieci albo przenieść numer, jest mi wszystko jedno, byle warunki były dobre, przynajmniej lepsze niż są obecnie w T-moble. Jak byłam dać wypowiedzenie umowy, poprosiłam jednak o przedstawienie oferty dla mnie przygotowanej i powiem Wam że śmiech na sali Gorszej oferty jak w mix to nie ma żadna sieć, aż by się wstydzili, dlatego mam ich dość, choć i tak jeden telefon na w abonamencie. Nie poradzę nic na to że muszę mieć dwa telefony :D to tak na wszelki wypadek, jakby się jeden zgubił :D Tak że proszę o jakieś wskazówki, szczegóły mnie interesują. Szukałam w necie takiej oferty w Plus jak dostała Daa, ale nie znalazłam, widocznie im zależy na stałych klientach i swoim dają dobre warunki, a Ci z T-mobile to już myślą że już się wcale starać nie muszą...a tu może być zonk:O Daa, pewnie się już przyzwyczaiłaś do dużych babeczek i teraz te małe wydają Ci się za małe. W mojej blaszce jest 12 dziurek i sądzę że są to typowe wielkości jak na babeczki. Jak się uda to później wklepię fotkę, ale jeszcze nie ściągnęłam zdjęć z fona. Wiolka, też się zastanawiałam co się stało że deska pękła, bez jakiejś większej ingerencji z Twojej strony, choć w pierwszym momencie moja wyobraźnia , podobnie jak Daa, podpowiadała "dziwne"obrazki:D Tak myślałam i doszłam do wniosku że może z tą pękniętą deską miał coś wspólnego synio....tylko jakoś tak to ukrył, zamaskował żeby to stało się kiedy Ty jej użyłaś :D Oczywiście to moje domysły, co on na tej desce robił :P no, ale to jest jakiś trop, przecież taka deska sama bez powodu nie pęka. Saam, jak poczytałam ile i gdzie wysiałeś tyle nasion lubczyka to zaraz zaczęłam się zastanawiać czy zamierzasz rozpocząć uprawę tego zioła w celach hurtowych czyli handlowych ???:D Zapewniam Cię że w ogródku wystarczy jedna roślina, bo rośnie szybko i szybko się rozrasta. Zastawiał mnie także Twój upór w uprawie akurat tej roślinki i wyszło mi tak; Saam się zakochał i będzie chciał u siebie i tej drugiej osobie wzmocnić uczucie przy pomocy lubczyka :P Saam się zakochał bez wzajemności i będzie działał lubczykiem by obiekt uczuć skierował na niego wzrok i nie tylko :P A może są inne powody, ale ja się ich nie domyślam :D może Saam napisze saam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stuknął mnie Saam swoim kolankiem kiedy pisałam :D a teraz już w kościółku się modli, może wymodli nam lepszą pogodę, bo u mnie też pochmurno, deszczowo i zimno:( Zerknę na moment do kalendarza; Mamy już 24 dzień kwietnia, jeszcze tydzień i powitamy maj....a dopiero co przygotowywaliśmy się na święta B N :O o matko jak ten czas zapiernicza... Imieniny obchodzą: Grzegorz, Horacy oraz Aleksander. Przysłowie: „W kwietniu posusza, nic się na polach nie rusza” Oj nie ma obawy, ten kwiecień jest mokry, więc w polu będzie się ruszało:D Okazji dodatkowych do świętowania mamy sporo; Światowy Dzień Fotografii Otworkowej Międzynarodowy Dzień Solidarności Młodzieży Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji Światowy Dzień Zwierząt Laboratoryjnych Europejski Dzień Śniadania Nie wiem co to za fotografia otworkowa ...czyżby ktoś robił zdjęcia przez dziurkę (otworek) od klucza ? No i ciekawe spostrzeżenie K. Makuszyńskiego; „Uśmiech to pół pocałunku.” I fajnie, całujmy się jak najczęściej uśmiechając się do siebie :D W tak zwanym miedzyczasie, bezczelnie mnie wylogowało Teraz może kawusia, choć południe, to może zamiast kawusi, rosołek w filiżance ? http://gotujzkasia.pl/wp-content/uploads/2014/05/rosol-z-kaczki-11.jpg Na razie znikam, jak się odrobię z planowanymi zajęciami to jeszcze zaglądnę. Miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Zastanawiam sie co tez Saam bedac saam robi do tak poznej nocy :-) Mam pewne przypuszczenia ,ale tego nie smiem powiedziec :-).Poza tym jest duzym chlopcem i moze robic co mu sie zywnie podoba :-) Ferdzi ,ta oferta z Plusa jest dla wybrancow :-),wiec jej nie ma na oficjalnej stronie Plusa :-).Tak dokladnie nie wiem ,musialabys jednak zadzwonic i zapytac . Wracajac do babeczek ,fakt ,ze duze dolki sa fajniejsze ,bo mozna napakowac w nie duzo ciasta ,ale jesli jest wiecej chetnych na nie ,to jest ich za malo ,a dwie blaszki sie nie zmieszcza do piekarnika .Wczoraj z pozostalego ciasta pieklam w tych serduszkowych kokilkach .Spodziewalam sie ,ze moge miec klopoty z odwijaniem papierkow ,poniewaz dolozylam duzo malin do ciasta i sa takie wilgotnawe ,ale za to jakie dobre :-) Mlodzi pojechali do Pily na zuzel i dalam im kilka muffinkow ,bo przyjada dopiero ok.17;00 ,a Ulan dzis ma Walne Zgromadzenie poprzedzone Msza i tez wroci pozno . Wczoraj robilam remanent w zamrazarce i odmrozilam 6 piersi kurczakowych i teraz zastanawiam sie co z nich zrobic .Mialy byc roladki ,ale sie rozmyslilam i zrobie chyba w zupie cebulowej ,chociaz troche to mi nie pasi albo gulasz z pieczarkami w sosie musztardowo -smietanowym ,a moze w sosie pomidorowym :D,saama nie wiem :-). Cal ,najlepsze zyczenia dla Twojego malzonka ,ucaluj go ode mnie :D:D:D Wiola jak wczoraj poszla z psina na spacer tak nie wrocila ,chyba nikt jej nie napadl :-o Dobrego Dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa widzę że na dobre rozkręciłaś wytwórnię babeczek :D Dobrze Ci idzie, może rzeczywiście warto wymienić piec na dwu blaszkowy ? A może warto byłoby pomyśleć o takim elektrycznym do którego wchodzą 2 blaszki, w każdym razie pomysł jest dobry i godny przemyślenia. Pewnie już niedługo też będę wymieniać kuchenkę, (obecna ma już 12 lat). Teraz mam piekarnik gazowy i w takim raczej nie ma możliwości na wkładanie 2 blaszek, ale jakby kupić z piekarnikiem elektrycznym ? Sprawa do przemyślenia. Nie dawałam nigdy malin do środka, bo nie mroziłam malin, ale mam jeszcze zamrożone borówki amerykańskie i nasze czarne jagody, myślisz że też można byłoby je użyć do babeczek ? Podsyłam fotkę moich ostatnich wypieków z ciasta na majonezową; https://zapodaj.net/0dd0c37cdb290.jpg.html Szkoda, że ta oferta telefoniczna Plusa jest dla wybrańców, bo chętnie bym z niej skorzystała, a tak to muszę albo czekać na ciekawszą ofertę z T-m albo szukać w innej sieci. Wiem, że jest też dobra oferta w orange za 28 zeta na kartę, ale nie wiem jak tam jest z netem, no i może przydałby mi się jednak nowszy telefon ? Muszę to przemyśleć, ale jeszcze mam cały miesiąc a może nawet dwa,czasu do namysłu. Hehehe :D wychodzi na to, że mam o czym myśleć :D:D Dzięki Daa, że przypomniałaś, faktycznie Calinessa pisała, że jej M świętuje, więc ja też się przyłączam do życzeń dla M, dodając w pakiecie http://www.sledzimykonkursy.pl/i/article/2011/05/wygraj-zgrzewke-piwa-lech-448x336.jpg Już mykam, bo kolejna rzecz do zrobienia na mnie czeka...prasowanie koszul....Mam nadzieję że moja deska się nie złamie...choć byłaby to dobra wymówka od prasowania:D ....albo powód by jechać do sklepu po nową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ja piekarnika nie wymienie ,bo jest bardzo dobry ,elektryczny i nie jest stary ,bo ma ok. 6 lat .W sumie moglabym piec pietrowo ,ale jakos tak nie lubie ,choc moze nastepnym razem gdy bede musiala ich wiecej napiec to wyprobuje ten sposob ,tym bardziej ,ze czesto pieke na termoobiegu ,wiec w calym piekarniku temperatura jest taka saama .- Juz sie zdecydowalam co zrobie z tych piersi :-)i je smaze .Czesc bedzie zapiekana z pieczarkami w zupie cebulowej ,a czesc bedzie w sosie smietanowo -musztardowym :-) Ferdzi ,ładne te Twoj***abusie :-) Do babeczek mozna wlozyc wszystko :-)na co mamy ochote takze borowki .Pieklam juz z roznosciami wiec wiem :-),nawet mozemy je zrobic na wytrawnie np.ze szpinakiem jesli ktos lubi :-) http://www.mniammniam.com/obrazki/muffinyborowki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadammm:-D Witam niedzielnie Ferdżi dałaś mi do myślenia:-Dteraz będę myśleć,czy synuś byłby zdolny zrobić mamuśce taki numer.Ale może coś w tym jest,bo na odchodne pytał dwa razy,czy na pewno może mnie samą zostawić w domu:-DJuż ja Go przemagluję jak wróci wieczorem do domu:-D A tak serio to ta nieszczęsna deska już ostatnio mi nie pasiła:-( Daaduś nie napadnięto na mnie,tylko troszkę zmokłam i zmarzłam od razu wskoczyłam do wanienki:-)Wybaczysz mi? Caal też się przyłączam do życzeń dla Twojego kochaniutkiego mężulka;-) Wiecie,dzisiaj z nudów zrobiłam swój makaronik:-DI nawet zjadliwy hehe;-)a tak jest dzisiaj zimno u mnie,że normalnie w piecu palę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle Ferdżi,to Ciebie o to nie podejrzewałam,że będziesz się ze mnie śmiała:-PMniamuśne babeczki Ci wyszły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden telefon już naprawiłem :classic_cool: wystarczyło wrzucić do niego dwadziescia złotych. l cześć Ferdzi 🌻 ja właśnie dałem zarobić T-mobile. Dla mnie nie są zbyt pazerni. Ale ja korzystam u nich tylko z neta. W sumie to nawet nie wiem jak to działa i co za ile, dawno temu kupiłem u nich starter i tak się kręci. Telefon do rozmów mam w Plusie, na karte. Ale mało z niego korzystam bo mam jeszcze służbowy. Jak kupię kiedyś nowy telefon to poszukam atrakcyjnej oferty na net i rozmowy. Ale raczej na kartę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×