Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry:) o Widzę, ze ktoś się dobija ale nie chce mi się sprawdzać po profilach kto to. Więc tylko pomogę z przyzwyczajenia:D bo przecież po przepchaniu tylko dwa posty będą dostępne do napisania bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) tulipanki kupiłaś?;) tulenie pana poprzez pieczenie mufinków...a później skonsumowanie takich wyrośniętych:D ..he, he tak mi się skojarzyły ciche pragnienia gdy napisałaś które wybrałaś:P;) No i przegapione nawert te dwa posty. Jestem ostatnia więc mogę sobie jeszcze edytować... Ferdzi:) wyleż się, wygrzej i zdrowiej. U nas w pracy są szczepienia przeciw grypie ale zaryzykuję i się nie zaszczepię. Do tej pory tylko raz żałowałam, że się nie zaszczepiłam. Raczej daję radę saama się uodparniać:) bo podobno gdy się zacznie szczepić to trzeba już co rok bo organizm się rozleniwia. ...a może nie zajęłam ostatniego posta? bo wciąż w liście tematów wisi mój czas posta 11:13 :) chyba, że ktoś jednocześnie ze mną wysłał. Jeszcze raz policzę... jak byk mój jest trzydziesty więc znów trzeba pchać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cal :-) ,Twoj byl ostatni . Pozazdroscilam Wiolce i zarobilam szybciutko ciasto na muminki i sie pieka :-).Co z nich wyjdzie ,to nie wiem ,bo piekly sie juz 10 minut i spojrzalam ,a one jak wstawione ,takie nadal byly i okazalo sie ,ze ustawilam temperature na 100 stopni 😭,teraz podkrecilam ,ale kto wie czy nie wyjda jakies gnioty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, podziwiam ten Wasz zapał do pieczenia :) ale ...z drugiej strony podziwiam siebie za brak tego zapału:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam dzis date zakupu mojego telefonu i az nie chcialo mi sie uwierzyc ,ze mam juz go 8 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piekę ze względu na zdrowotność lub raczej brak zdrowotności takich produktów...ale to już wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze to w ramach przepychania ,ale znow dwa posty wejda i finito :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...zaskoczyło mnie, że Saam gładził w niedzielę. U mnie to normalka, jak jest coś do zrobienia to chłopaki nie patrzą jaki dzień tylko robią póki jest wolny czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daaduś,Caal😘 Po mojemu pisanie tutaj już się mija z celem. Ale słuchajcie dziewczyny,wiecie co?Ferdzi mi się siebie w końcu wysłała.Nie zła dzida jest;-) Ha Caal zapomniałaś dodać''czarny tulipan'':-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×