Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
musicie zalozyc nowy temat, ten juz na straty tzn na reklamy ;) coraz gorzej z tym forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz koniec strony i znow hopp trzeba stad spadac i wam tez radze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,widzialam na podgladzie co pisalas :D Nic nie bede tłumaczyla odnosnie wypiekow :-) ,ale :D zamiast kupnego ciasta wole umiechtac swoje domowe i potem nieraz prosic chlopakow aby jedli :D ,no i miedzy obiadem ,a kolacja jest kilka godzin 'luki 'i trzeba ja zapchac czyms :-),no i po poludniu do kawusi czegos brakuje :-p Rozmawialam z Wiolka ,idzie teraz na grzybki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie narzekać na kafe. Przecież możecie sobie za darmo reklamy oglądać. To jest forum dla twardzieli i twardzielek :classic_cool: I poniedziałkowe dzień dobry zapracowane I witam drogie panie 🌻 - y I Tak szybko przewracacie strony że nie nadążam. Póki co to nie myślę o założeniu nowego topiku. Myślę że na nim również będą reklamy. Nie wiem jak u Was ale u mnie trudno je wyłączyć albo nie można wyłączyć ich wcale. Ur******ają się same i pewnie zjadają pakiet. A redakcja wmawia mi że oglądam coś za darmo. Najgorsze jest to że po każdym odświeżeniu strony trzeba przejść walkę z reklamą, wciąż tą samą reklamą. Na szybko nie można tu zajrzeć i wrzucić post. Mam nadzieję że coś zmienią albo że jak nauczę się strzelać w reklamy jak do kaczek. I udanego poniedziałkowego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gładziłem w niedzielę i pewnie w następną też będę gładził. Nie ma wyjścia, sytuacja tego wymaga. U siebie pewnie bym to przełożył na inny dzień tygodnia. Staram się nie wykonywać prac remontowych w niedzielę ale przyznam że w przeszłości zdarzało mi się kończyć tapetowanie w niedzielę bo w sobotę nie dałem rady. Ale obowiązek niedzielny spełniłem wstałem wcześniej i w kościółku byłem. W sumie kładzie się wielki nacisk na to aby niedzielę spędzać z rodziną. Ja właśnie tak spędziłem. A że przy robocie to inna sprawa. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja się nie bawię 😭 przepychanie radykalnie pogłębiło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazbierałam tyle grzybów,że nie wiem co zrobić z taką ilością,chyba zejdzie mi całą noc przy ich czyszczeniu:-D:-D:-Djak coś Daaduś,to zaglądaj na@ Ferdziulka jak się czujesz?Wygrzałaś się,czy M Cię mocno ogrzewał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale sie zapchalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
I dalej jest zatkane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Odetka sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Chyba pora zalozyc nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
machnę nim padnę ....... na poduszki I dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×