Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem w Związku

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem z dziewczyną półtora roku z roczną przerwą 10 miesięcy temu do siebie wróciliśmy nie dawno się przeprowadziłem się do jej miejscowości ciągle się nam wpieprza jej matka z siostrą moja rodzina nie akceptuje mojej dziewczyny ponieważ kiedyś byliśmy razem przed powrotem to kazała mi rzucić pracę w grudniu zrobiłem to nie wyszło mi wróciłem do siebie na wyzywała mnie od nie robów Miała innego chłopka dwa dni po rozstaniu.itd. nazwała mojej mamy mieszkanie od meliny.Moja mama powiedziała że moja dziewczyna nie ma do niej wstępu.Ostatnio Matka i siostra mojej dziewczyny zrobiły mi awanturę wszystko mi wygarnęły od początku związku że zle zrobiłem że wróciłem do siebie że powinienem zostać (miałem mieszkać pod mostem jeść kamienie) co ja mogę dać jej córce o wszystko mnie obwiniły nie widzą że moja dziewczyna mnie szantażowała w grudniu uważają że ona mnie potrzebowała i ja miałem wszystko rzucić i to moja wina że mi nie wyszło. Mojej dziewczyny matka żąda żeby moja mama szanowała dziewczynę powiedziała mi że jak moja mama się nie zmieni to mam się do niej nie odzywać urwać kontakt.Dziewczyna też mi grozi że jak to się nie zmieni to się ze mną rozstanie.Nie wiem co robić czy ten związek ma sen mojej kocham moją dziewczynę zależy mi na niej jest teraz jest między nami dobrze. Dziewczyny mama i siostra chcą wszystkim rządzić pozdrawiam proszę o jakieś odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj poki czas.Pozniej laska zajdzie w ciaze i nie uwolnisz sie od tej rodziny.Wykoncza Cie.Bylam w podobnej sytuacji.Nie macie dziecka,wiec nie bedziesz musial miec z nimi nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×