Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarzenaZiel

Sklepy odzieżowe godne polecenia

Polecane posty

Gość melisa112
Witam. Ja chciałabym polecić ten sklep https://malykuferek.pl/ Nad jego zaletami rozwodziła się nie będę, polecam się przekonać :) zwłaszcza, że było by nad czym się rozwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie house i reserved, a tak to na allegro sie zdarza że zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię kupować w cross jeans. Nic się nie przeciera, nie farbuje, nie uciska, pełny luz i wygodna noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rodzina ubiera się w Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://ubierzsie.com/roberto-cavalli dostaniesz modele od Just Cavalli. Jak lubisz takie coś, to to jest godne polecenia, bo mają końcówki kolekcji i wyprzedają te ubrania. Mają też inne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z odzieżowych sklepów jeśli interesuje Cię jeans to polecam Ci sklep internetowy crossjeans.pl lub jego stacjonarne odpowiedniki. Ja już kilka lat noszę ich spodnie i uważam, że dobrze wybrałem. Nic się nie zafarbuje, dziury jeszcze nie mam -ani na kolanach, ani pupie, choć potrafię je nosić do upadłego :) Inne marki już po tygodniu miały przetarcia szczególnie w miejscach szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Hejka zgodzę się z przedmówcą fajne jeansy są na cross. Dobrze się je nosi, choć już wiele przeszły i normalnie już w tych warunkach miałabym extra dziurę na kolanach to nic się dotąd nie przetarło. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne tuniki, dobrze modelujące ciało masz w https://www.lejdi.pl/ i praktycznie pod każdy styl i rodzaj urody można dobrać. Nie ma kosmicznych cen. Fajne aplikacje, np. w postaci kryształków. Nawet bym oceniła ich ciuchy wyżej od popularnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lolittafashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.selaya.pl odziez marki Wiya bardzo dobre gatunkowe 100% bawełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggyyyska
Ja na pewno mogę polecić Dolcevita Boutiqe - ich ubrania bardzo mi się podobają. Przeglądam sobie właśnie sweterki - https://dolcevita-boutique.pl/swetry/ Już jest coraz chłodniej więc czas pomyśleć o czymś cieplejszym w garderobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Od siebie dorzucę netmoda.pl Ubrania stylowe, modne i wygodne i co najważniejsze w rzeczywistości wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie www.MalyBucik.pl mają szeroki wybór dobrego, markowego obuwia dla dzieci w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mofree.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Ja korzystam, albo z bezpośrednich stron producentów takich jak: Zara, Crossjenas, Bigstar. Poza tym często też korzystam z taki ogólnych wyszukiwarek jak ceneo.pl jak i platform typu allegro.pl czy domodi.pl, texasclub.pl Ostatnio kupiłem spodnie jeansowe męskie Jack w kolorze niebieskim z CJ. https://www.texasclub.pl/produkt/jeansy-cross-jeans-jack-deep-blue.html Bardzo są wygodne, do tej pory się nie przetarły, są bardzo elastyczne :) Myślę, że któryś z tych sklepów Ci się spodoba i wybierzesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simolka
nico.com.pl - polecam. Sklep ma spora ofertę, można wiele upolować. a teraz 30.11-8.12 mają akcję akcja kup 3 sztuki a najtańsza za 1zł. Także bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrych i godnych polecenia sklepów internetowych z obuwiem i galanteria skórzaną, polecam www.Merg.pl szykują fajne promocje na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztyna

polecam Nico - bo mają bardzo fajne i ciekawe ubrania. i dobrego gatunku. a do dzisiaj mają promkę że 3 sztuki i najańsza za złotówkę. to jest na prawdę bardzo fajna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja natomiast poszukuję sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą, najlepiej markową dobrej jakości :) Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję często Mayorala tutaj: modadladzieci.com.pl , robimy z koleżankami wspólne zakupy to jeszcze się załapiemy na rabat za większe zakupy, i do każdego zamówienia mamy kolejny rabat. i drugą firmę stąd, fajna na codzień do przedszkola itp bo solidne ubranka i mniej mi szkoda :-) to Blue Seven, w tym samym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym sklepem odzieżowym, w którym można znaleźć dużo ładnych i modnych ubrań damskich i męskich jest www.shark.com.pl w Poznaniu. Sama regularnie ich odwiedzam i polecam ich wszystkim z tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Dla mnie po raz kolejny wygrywa Carry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×