Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beka z cebulaków w PLu

Polecane posty

Gość gość
16:19 to debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach nie moge sie doczekac jak was gołodupców cameron deportuje z UKa :D mi to nie grozi paszporcik w kieszeni i prawo głosu w wyborach , zagłosuje na brexit :D wypad szczochy do PLu tam wasze miejsce niedojdy robiace karjere na warehousie lub cleaningu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet dowodu jeszcze nie masz, marzycielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17-24, british passport ma 10x wieksza moc niz twój załosny polaczkowy dowod co do USA nie wjedziesz na nim :D a ja z paszportem moge na visa waiver program cymbałku gnijący z katolandzie :D heheeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz myc gary menadzeze w JUKEJ, bo arabusy cie zaraz zastapia i nici z drim lajf w jukej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super klip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusanna
Tez mam z nich bekę, a najbardziej z palanta co załozył podobny watek tylko z "UK" w tytule :D tępak co zazdrosci imigrantom ze sam zarabia 1500zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnijcie w PL niedojdy za 1500zł, za ryj was trzymac przez rzad na to zasługujecie rasistowskie skurfysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ że zarobki takie jak w Polsce są we wszystkich państwach postkomunistycznych bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygłupy nie wiedza co to państwa postkomunistyczne. Oni myślą, ze Tusk z Kaczyńskim naprawdę nie chcą dać im zarabiać tyle co na Zachodzie. To przygłupy, śmierdzące fish and chips i english breakfast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymysly ludzi, wojny, walki o ziemie, pieniadze, religie :D itd qrwa co za totalni pokur/wiency od czasow pojawienia sie tego gowna na tej planecie czyli ludzi robiacych sobie na zlosc, zabijajacych sie, co za prymitywy... i co tepaku, moze mi powiesz ze to takie madre jest, jakies roznice w zarobkach itd. To jest chore co tu sie dzialo i dzieje. Rzygam :o moglaby ta planeta wybuchnac, by byl qrwa spokoj tepe qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No qrwa znawco dlaczego nie mozna w Pl zarabiac tyle samo co w UK np, za dokladnie ta sama prace? Bo co, chcesz mi wmowic ze wojna miala taki na to wszystko wplyw? Skad UK maja tyle pieniedzy, na zasilki, wyplaty itd ty qrwa tepaku myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales a gowno wiesz. Tak to wszystko wyglada bo ktos tak sobie wymyslil, nie dlatego ze nie ma pieniedzy :D ekonomia to jedna wielka sciema i kazdy myslacy dobrze o tym wie ale ty do myslacych nie nalezych bo masz wyprany mozg przez jakies brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nalezysz* ty szmato, to samo "wyksztalcenie" qrwa co za matoly, szczyt glupoty spedzac tyle lat uczac sie debiluzmow ktorych pozniej 99% ludzkosci w zyciu nie wykorzysta i po kilku latach zapomni. Zapytaj tych super wyksztalconych po studiach itd co z tego pamietaja po 10 latach. Chu/ja pamietaja z 99% tego czego tak sie namietnie uczyli i mysleli ze da im to dobrze platna prace a koncza w jakims zakladzie czy urzedzie za 1500zl. Ch/uj ci w doope pseudo znawco zycia. Nie zmarnuje zycia w jakims kraju tylko dlatego ze mialem pecha sie w nim urodzic. Lepiej umrzec niz gnic w takiej wegetacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie qrwo yepana z 20:13 nawet 1000zł nie nalezy sie, yepany nieudaczniku siedzacy w PL, gnij w bidpolandzie i utrzymuj z konkordatu te bende katabasów , ja dzisiaj ide do royal philaharmony orchestra a ty bedziesz ogladac badziewiaków w domu na kredyt a potem walic kapucyna tepaku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy i te wasze wymysly super rozrywek buahaha tepaki wole obejrzec film z dziewczyna (a zapomnialem ze nie mam dziewczyny bo bingol jest gejem i nikt nie moze miec dziewczyny bo on nie ma i wali konia kilka razy dziennie, dlatego wszyscy robia to samo :D)w domu niz tluc sie do kina, nie mowiac o innych gownach np filharmonia? Nie ran mnie takim gownem. To samo zarcie buahaha chwali sie kapusniakiem qrwaaa szmata tak pier/doli o UK a nie umie udowodnic ze tam jest, a dlatego ze gnije w Pl bo wszyscy gnija w Pl. Chu/j ci nieudaczniku w doope. Poczekaj kilka tygodni a obsrasz gacie szmato :D jak ci pokaze fotki mojego nowego auta :D ty nic nie pokazesz bo nic nie masz w tej brudnej noze u mamusi w Pl, oprocz laptopa sprzed 10 lat ktory 5minut odpala chrome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norze mialo byc qrwo nedzna bingolu teraz jestem pewny ze ty to ten troll, wiek okolo 70 lat. Milego czekania na smierc, tylko to ci pozostalo dlatego tak wychwalasz polaczkowo. Raj dla emerytow. Czekanie na smierc przed tv. Mam nadzieje ze taki nie bede w tym wieku albo lepiej nie dozyje takiej chu/jni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie masz dziewczyny cfelu z 20:43 hahaha, dowaliłem aż miło i zabolało miernotę za 1500zł z bidopolandu :D UKa pozdrawia szczochu, wytrzepałeś juz kapucyna przed p****lem zj/ebie? :D bo przescieradło zajszczane matka bedzie musiała prac jutro hahahaha jak sie w nocy spuścisz :D :D :D ty mendo niedorobiona przy porodzie, UK to potega a ty wpiepszaj sobie twój smierdzace kopytka z rasizmem w gratisie zj/ebie a ja tu mam tu gdzie mieszkam wszystkie kuchnie świata wiec na kolana pedrylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 szczojchu nie dozyjesz nawet 40tki bo syf na mózgu juz masz wielki piertolone rasistowskie zyeby heheh, wal opłaty na konkordat jutro to cie czeka a na koniec cie czarny pedofil pochowa za bóg zapłac czyli kilka tysi w tym twoim polandeszu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha zartowalem bo naje/balem sie troche polskim piwem w UK :D cos pieknego, faza tutaj i zaraz idziemy do znajomych jeszcze bardziej sie naje/bac :D kocham Cie UK nad zycie :) dzis koniec shifta i wolne 3 dni hahaha jak co tydzien a w Pl 5 dni minimum trzeba zapier/dalac a slyszalem ze nawet 7 dni pod rzad robia na 3 zmiany i to za takie psie pieniadze 1500zl :D a tu pol tygodnia mamy wolne, cos pieknego :D zycie a nie praca i 1 dzien na rozrywki wy nieudaczne qrwy w Pl :D gnijcie tam sobie i zryjcie kopytka kapusniaczki i krupniki a ja wole 10000000000000x bardziej moje ukochane UK!!!! NIGDY NIE WROCE DO S**TU PL NO CHYBA ZE W TRUMNIE ALE PRZYNAJMMIEJ BEDE WIEDZIAL ZE PRZEZYLEM ZYCIE JAK CHCE A NIE ZE JAKAS MENDA ZARABIAJACA MILIONY ROBI ZE MNIE BIEDAKA JAK W PL. ZAPYTAJCIE TUSKA ILE ZARABIA. I NARA TEPAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I niech ktoś mi nie powie, ze uki to nie przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe hehehehe hehe hahahahahahahah buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol 21.06 pamietaj karma zawsze powraca i za te zyczonka do mnie pewnie sam nie dozyjesz 40 a wlasciwie karma jest najgorsza suka i moze ci skrocic czas twojej meczarni z samym soba do wieku lat 20 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongi
bingol ale cie zniszczyl ten koles. chcial ci dac 1000f za tylko udowodnienie ze jestes w UK a ty nie chciales, kto by tak zrobil? i wlasciwie niszczy cie na kazdym kroku bo kazda wypowiedz potwierdza faktami a ty tylko wymyslasz te swoje teorie ktore na pewno bierzesz z wlasnego zycia bo np nie mozesz wiedziec gdzie kto jest (nawet po ip bo mozliwe ze korzystaja z proxy dla bezpieczenstwa, no ale nawet do ip nie masz dostepu). fakty vs twoje wymysly latwo pokazuje kto wygrywa w moich i wszystkich oczach. nie pisz nic idioto bez dowodow bo cie jeszcze bardziej pograzy, to taka moja mala przyjacielska rada. milego wieczory kochani, gdziekolwiek sie bawicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Mongi :D pozdrowionka z Nottingham qrwa jak ja Cie kocham UK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 3 dni wolnego bo pewnie robisz po 12-16 godzin dziennie. Tak samo maja u nas w pracy panowie ochroniarze. W fabryce też takie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole 12x3+4x1 niz 8x5 :) albo 8x7 i jeden weekend wolny a reszta "weekendy" w tygodniu. tepaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły debil z tego bingola, chodziło o to, że nie masz dowodu więc nie masz też obywatelstwa bo żeby je dostać trzeba mieć 18 lat, jak z dowodem a ty przecież jeszcze w podstawówce jesteś. Ale spoko nie przejmuj się, może kiedyś dostaniesz, tylko wiedz, że łatwo nie jest. Musisz np mieć nieskazitelną, nieposzlakowaną opinie w UK i znać perfekcyjnie angielski więc ucz się dziecioku i zmień słownictwo oraz podejście bo z twoim to nie powinni cię z Polski wypuścić bo wstyd niemiłosierny, że istnieje taki posrany polaczek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze takie zeeby jak ten bingol juz sie nigdy nie pojawia w Polsce. Dziekuje ci UK ze przechwycilas tego IIerdolca na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×