Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beka z cebulaków w PLu

Polecane posty

Gość gość
Bingol jak zwykle pisze o sobie :D zeby nas zmylic, mysli ze inni sa gorszymi debilami od niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah 1000f to bingol ma w tydzien wiec z czym startujesz przygłupie :D pętaki z notingam na zmywaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze tyle ma :D ale kootasow w osranej doopie tygodniowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "weekendy" w tygodniu sa jakies gorsze? Tepaku? ;) ja mam 1.5 dnia wolnego raz na 2 tyg w ciągu tygodnia i wtedy właśnie jest najlepiej gdzieś wyjść lub wyjechać, bo wszyscy są w pracy. A raz na 2 tyg długi weekend pt-nd. I tak najlepiej. No i nie tyram jak wół po 12h tylko normalnie 7 dziennie. Ale jak tam sobie wolisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaaaa
bingolowi buty czyscic mozecie heheeeeeeeeeeee :D gnijta na kasie w tesco lub value bibeloki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes za to samotnym glupkiem dlatego tak ponizasz swoich rodakow w kraju.Oni maja kochajace zony,dzieci,milosc,szacunek ,rodzine przy sobie,a nadmiar pieniedzy do niczego dobrego nie prowadzi.Ludzie sie kochaja i sa razem a ty nokogo nie masz,nikogo nie kochasz,nikt cb.nie kocha,wszystko sztuczne udawane nawet przyjaznie sa interesowne,nie zazdroszcze .bylem,widziałem,wrocilem do zonki i dzieci,rodziny,za dotyk zony tam oddałbym wszystko kiedy tam byłem.kto nie potrafi kochac wysmiewa takie wartosci.zal mi cb.koles,tak naprawde jestes biedny mimoze forse masz,rozumiesz przekaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do mnie ta nedzna litania to smiechu warta :D jestesmy tu w UK z dziewczyna i nigdy nie bylismy bardziej szczesliwi. Wlasciwie to poznalismy sie w tutaj wiec zryj kal. Zaraz pewnie prawik bingol sie odezwie "ty nie masz dziewczyny" buahaha co za mongoly jasnowidze od siedmiu bolesci, a myslcie sobie debile co chcecie, kiedys was bronilem i Polski a teraz zaluje, je/bac was, nie zaslugujecie na moj cenny czas. Nigdy nie wrocimy szmaciarze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko zdanko o mojej pracy hehe powiem tak w skrocie, nie tyram jak wol i mozna powiedziec ze co godzine mam przerwe :D pracuje lekko przez 6h a placa mi za 12 :D praca poezja! Szczegolow brak bo sobie to przeciez wymyslilem i jestem bezrobotnym bez grosza u mamusi na garnuszku w Pl. Pozdrawiam was serdecznie, w szczegolnosci bingola wszystkowiedzacego :D to moj ostatni post 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie chodzi o tyranie. Wole w pracy spędzić te 7 czy 8 godzin a potem o 15 skończyc i mieć jeszcze pół dnia na rozrywkę niż przez 4 dni siedzieć po 12 godz. Ale jak kto woli. Mi nie płacą na godziny na szczęście wiec wychodze na tym wszystkim ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wrocicie szmaciarze bo jestescie zerami :D bingol rulezz ścierwa zmywakowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś zerem w Pl, we własnym kraju jesteś ścierwem zmywakowym.. a bingol jest gejem więc wszystkie geje mu kibicują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie 4 dni tylko 3 po 12 godzin, a 4tego tylko 4 godziny, reszta wolne - system znany z fabryk, więc nie ma się czym podniecać ale przerwa co godzinę? To nie wiem co ten ktoś tam robi, chyba opierdziela. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, on robi w fabryce czy w jakims innym przyziemnym miejscu. Ja wolę robić coś konkretnego niż marnowac życie w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z was szczury z nottingam, london to jest prawdzima metropolia i stolica swiata , a nie jakis zacofany polandesz smierdzacy pusniak i kopytka. Zryjcie swoje polskie smaki i wdychajcie najgorsze powietrze w UE. Taki wasz los wy antyemigranckie skurfysyny piertolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Tłuku jak tak traktujesz pracowników w tym UK to na Ciebie są paragrafy a po drugie wątpię że jesteś menagerem chyba że kibli w Burger Kingu :) ja mogę powiedzieć że też mam takie stanowisko ale takim prostakiem nie jestem jak Ty bo szanuję ludzi.A benefity są dla nierobów którzy lubią jak im opieki społeczne na karku siedzą itp. i pożniej zabiorą i budzą się że są w gó wnie po pas znam takich z przeszłości jak zaczynałam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem account manager nawet nie wiesz co to znaczy, beka z ciebie cebulaku, gnij dalej w bidopolandzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem akont menedżer buehahahahahaah co za kurfa cebulak buehahahahahahw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet debilu z 20:04 nie potrafisz nazwy napisac buahahah ale cymbał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z koniobijców od golonki i kapuśniaka w PLu. Chodzą w zajszczanych majtach i robią laske klechom po koledzie heheh. Gnijcie w bidopolandzie skorfysyny UKa to potega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczek odkopuje stare tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×