Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zatrudnianie osób z urzedu pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie są korzyści za zatrudnienie osób z urzedu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie na stronach kazego urządu pracy. Jestes pracodawcą??? 1.skladasz w UP wnioskek ze chcesz zorganizowac staże...(jak przyznaj ci te staze) to masz pół roku darmowego pracownika . To samo prace interwnecyjne.Urząd opłaca jego skladki,urząd płaci mu 800 zł wypłaty.Ty masz go tylko wyszkolic,poduczyc,i wystawić ocenę. Wiem ze Urząd Pracy dofinansoweuje miejsca pracy ludziom bezrobotnym w szegolnej sytuacji ,czyli ociąza pracodawcę z kosztów (jak bezrobotny ktory podejmuje prace jest dluugo bezrobotna,jak jest w wieku 50+,jak wraca po maierzynskim) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Chcę zatrudnić do siebie pewna młodą dziewczynę, która jest zarejestrowana w urzędzie pracy i posiada właśnie ten status osoby w szczególnej sytuacji na rynku pracy. Proszę mi jeszcze powiedzieć czy zatrudniając taką osobę poprzez te prace interwencyjne czy to może być np sklep/magazyn? Jeszcze interesuje mnie jaką umowę musiałabym dać oraz wynagrodzenie, zakładając że praca na pełny etat, plus ewentualna premia od obrotu. Czy są do tego określone wymagania że nie mogę mniej lub więcej niż dana kwota. Będę wdzięczna, pytalam w urzędzie pracy ale póki co pieniążków jeszcze nie ma więc i rozmów na ten temat nie będzie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×