Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubolinaa

Dukan 2016

Polecane posty

Gość gośćgfredswa
Dieta jest bardzo skuteczna. 4 lata temu schudłam na niej 7 kilo. Najważniejsze jest to, że na tej diecie nie jest się głodnym, nie ma ssania ani podjadania. Można jeść do woli. Polecam najpierw bardzo dokładne zapoznanie się z książką, wydrukowanie przepisów, a potem czas zaczynać :-) Dieta jak każda jest na całe życie. Dukan jest fajny, łatwy i co najważniejsze chudnie się z dnia na dzień. Skutecznie. Dla mnie rewelacja, nie rozumiem tych co tak straszą tą dietą. Byłam na niej kilka lat temu i nic się nie wydarzyło, jestem zdrowa do dziś. A poza tym ładniejsza, szczuplejsza, weselsza i bardziej aktywna. Chce mi się żyć, nie jestem już ociężała i śpiąca. Polecam ludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagość
Na diecie Dukana schudłam 15 kg, przez 3 miesiące. Polecam. Choć muszę przyznać , że dieta nie należy do najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo79
"Gość", pewnie nie jest to zdrowa dieta, jednak rezultaty bardzo kuszą. 10kg mniej w 2 miesiące, to wynik którego nie dała mi żadna inna. Niestety strasznie mi wypadają po niej włosy...mam nadzieje ze to chwilowe. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Dukanie, jakieś paru lat temu i schudłam jakieś 8 -10 kg, wszytsko super, ale niestety ta dieta, to zło dla organizmu, przez brak węglowodanów, organizm się zakwasza i póxniej po zjedzeniu nawet sały masz wrażenie że tyjesz. Dziewczyny jest tyko jedna droga do sukcesu 1. jedzenie co 3 h (posiłków dziennie, dużo warzyw) 2. pijemy wodę ( minim ( 2, 5 l płynów) 3. ruch Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martullla5
Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Dukan OK, ale może jeszcze coś do tego - czasami trzeba wspomóc jakoś swój organizm. Poczytaj o jagodach acai, oczyszczają organizm, dostarczają witaminy i minerały, no i oczywiście wspomagają odchudzanie. Mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
startuję od jutra waga 96 wzrost 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś ćEwa
jutro wielki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo79
"Gość" trzymam kciuki. Pisz jak Ci idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti89
Hej:) Ja też od kilku dni zaczęłam DUKAĆ:) Czuję się bardzo dobrze na tej diecie, nie chodzę głodna, lubię produkty białkowe i dlatego ją wybrałam. Życzę powodzenia i... wymarzonych efektów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejovva
Dieta Dukana na dłuższą metę jest niezdrowa, więc nei polecam, bo efekt jojo murowany! :) ja jem normalnie, wszystko to, co lubię i biorę piperine max i waga spada sama. nie dajcie sie namawiac na ciezkie diety bo i tak wrocicie do wczesniejszej wagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda_Zdrowia
Byłam na tej diecie 2 razy. Pierwsze podejście zakończyło się po kilku dniach. Żałuję, że drugie podejście miało w ogóle miejsce. Na początku była euforia. W czasie fazy ataku chudłam w oczach. W fazie naprzemiennej waga wzrastała i malała. I jakoś nie mogłam przekroczyć magicznej granicy 62kg. Po paru tygodniach się poddałam. Efekty byłyby lepsze gdybym nie poszła na skróty i po prostu ćwiczyła, zamiast bawić się w dietę, która zniszczyła mi zdrowie. Pierwszym niepokojącym sygnałem były nocne bóle nerek. Piłam dużo wody, ale to nic nie dało. Włosy wypadały mi garściami. Nawet 2 miesiące po tym jak zmądrzałam i przerwałam dietę. Kilogramy wróciły jak tylko zaczęłam jeść owoce i normalne produkty, a na głowie mam może 1/5 włosów co kiedyś. I nie pomagają żadne witaminy, odżywki, wcierki na porost itd. Włosy kompletnie nie odrastają! Już od 3 miesięcy! Zapadnięte policzki, ogromne worki pod oczami, które nie znikają i łysina nad czołem i na czubku głowy, to jedyne co mi zostało po tej diecie. To wysoka cena za głupotę. Naprawdę nie warto, dziewczyny. Szkoda zdrowia i urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta Dukana działa i to żadna głodówka przeciwnie jedyna dieta gdzie chodzisz z pelnym żołądkiem! Trzeba tylko rozumieć co się przeczytało aby potem zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggiemeggie
Najlepsza aby rozwalić sobie gospodarkę hormonalną. ;( Wydaje mi się, że zbilansowana dieta z dobrze dobrą ilością kalorii + jak najmniej przetworzone produkty z których robimy posiłki + witaminy i symbiotyk dadzą super efekty!! Może nie będzie to szybki sadek wagi, bo nie da się zdrowo szybko schudnąć, ale efekty po zmienieniu nawyków żywieniowych zostaną trwale ;) Lepiej schudnąć 20kg w rok niż w miesiąc, chyba że chcemy po roku mieć z powrotem +40kg. https://www.myprotein.pl/elysium.search?searc h=witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dietę dukana!!! jeśli robi się to z głową to wszytko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od 2 dni jestem na tej diecie. Glodu nie czuje. Jadam ok 5 posilkow dziennie tzn rano serek wiejski lekki potem jogurt odtluszczony grecki z otrebami nadtepnie obiad roladki z piersi kuraka nadziane zblendowanym twarogiem i korniszonek. Potem jogurt 0% pitny i na kolacje 2nserki wiejskie. Jak narazie jedyne co odczuwam to rozluznil mi sie brzuchol. Mam 180 wzrostu i 106kg. Mysle ze chociaz zejde ponizej 100. Wrocily mi kg z ciazy. Myslalam zenopieka nad malymi blizniakami cos pomoze ale d.... Jadlam przy dobrych wiatrach jeden posilek tzn obiad kolo 15-16. Pozdrawiam wszystkich dukajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam o jakiejs troszeczke mniej rygorytstycznej opcji tej diety. ogolnie sama przechodzilam przez Dukana i u mnie skonczylo sie to bardzo duzymi problemami z jelitami ;/ zwyczajnie nie moglam sie wyproznic przez tydzien i nic nie pomagalo. u lekarza polecili mi dicopeg 10g i zakazali tej diety. teraz jestem na bezglutenowej i tez widze ze dziala moze wolniej, ale powoli do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zawstydzony}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×