Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
Jak cie PO dymalo 8 lat w d**e to ci to nie przeszkadzalo no pewnie bo ty masz kupe hajsu i teraz mozesz wygadywac sobie po prosbie tych wszystkich idiotow dalej te brednie!! Zrujnowali kraj zrobili z polakow murzynow pracujacych za grosze w zamian za co ? za jakies kilka dróg przystanki barierki i stadiony to ma byc ten luksus zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie skończycie z tymi wydumanymi problemami i nie przestaniecie się skłócać o nic to taką nauczkę dostaniemy przez was wszystkich/z Saletrą na czele/,że wszyscy zjednoczymy się w bólu i żałobie. 16.01.2016 godz.19.00 wspólna modlitwa i medytacja o pokój i jedność na żywo z Aron Jasnowidz youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan Pospieszalski na przykładzie Węgier pokazuje co najprawdopodobniej nas czeka w najbliższym czasie. Niegdyś Węgry wymknęły się z pod kontroli Niemiec, w wyniku czego Berlin dokonał totalnego ataku medialnego i przy pomocy instytucji unijnych na Viktora Orbana. Aktualnie podążamy tą samą ścieżką co Węgrzy, możemy więc oczekiwać coraz silniejszego napierania na nasze władze w celu uzyskania ustępstw. Niemcom nie podoba się, że ich sieci handlowe i banki mają płacić w Polsce realnie podatki. Berlin zrobi więc wszystko, by obalić Polski rząd, lub przynajmniej na każdym kroku utrudniać mu działanie i kompromitować go. Na razie jesteśmy świadkami pierwszego etapu działań dywersyjnych, przy użyciu polskojęzycznych mediów niemieckich w Polsce, które podburzają naszych współobywateli do przeciwstawiania się władzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech spiertala do tajlandii rooochac sie z shemalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi co robi i myśli przemysław saleta człowiek, którego notorycznie obijają po głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że rząd Polski poruszy problem łamania praw człowieka w Niemczech gdzie rząd nie pozwala na demonstracje i we Francji gdzie nie można było wystawiać szopek bożonarodzeniowych, to jest poważny problem a nie wymiana prezesa TK czy prezesów TV, tam rząd bije w zwykłych obywateli a w Polsce w oligarchów. Polacy to mądry naród już nigdy ci złodzieje i oszuści, popieram rząd Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław Gowin, w liście do absolwentów Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, napisał m.in.: "Nie zamierzam Was przekonywać, że obóz rządowy we wszystkim ma rację. Popełniamy błędy. Nie jesteśmy wirtuozami politycznej elegancji. Nie wszystkie decyzje są dla mnie zrozumiałe. Mam nadzieję, że z czasem nastąpią korekty." Do tego listu odniósł się na antenie TVN24 minister kultury Piotr Gliński. - Nie zgadzam się z tym zdaniem, ale Jarosław Gowin ma prawo do swojego osądu. Mamy w Polsce pluralizm i dotyczy on także członków rządu - zaznaczył. Gliński skomentował też fakt, że prezydent Andrzej Duda postawił oddać narty na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Ja sam jestem po stronie działań obywatelskich. Jednak Jerzy Owsiak nie od dzisiaj wpisuje się w działania polityczne w Polsce i to jest bulwersujące. Andrzej Duda stoi ponad tym. Jerzy Owsiak nie jest dla niego partnerem, ale pan prezydent odwołał się tu do działalności społecznej i filantropijnej - podkreślił minister kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kogoś intersuje co myśli o sprawie pudzianowski? czy wyjeżdża do tajlandii czy do nibylandii i dlaczego? jakoś nie widziałem wielkich banerów reklamujących 3 mln polaków wyjeżdżających za chlebem na zachód "3 mln polaków wyjeżdża do tajlandii bo uważaja, że polska to zielona wyspa":D ni ma. za to jak saleta wyjeżdża pewnie zarobić w ryj od jakiegos tajskiego boksera to zara o tym kooorfa piszą jakby jakąś łaske robił komuś, że tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga sprawa jest taka, że wcale nie zdziwiłbym sie gdyby wrócił z tej tajlandii z dwoma nerkami;) u nas w polsce jeszcze wolny rynek nie jest jeszcze na tyle wolny żeby można sobie było zakupić jakąs głupią nerkę od jepanego żula, któryi tak umrze na wątrobe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy Owsiak nie jest dla niego partnerem, ale pan prezydent odwołał się tu do działalności społecznej i filantropijnej - podkreślił minister kultury. X :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
O tym samym pomyślałam w kwestii Salety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś trzeba tłumaczyć działania Duda pomoc :-P ale to przekazanie nart wbrew ostrzeżeniom posła Pięty , to symbol niezależności prezydenta, może mały i niewiele znaczący ale zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zwrócić uwagę, że wsparcie WOŚP to jedna z niewielu decyzji prezydenta Andrzeja Dudy, które są sprzeczne z główną linią Prawa i Sprawiedliwości. Wspomniane na początku ostrzeżenie Stanisława Pięty dla funkcjonariuszy publicznych chcących pomagać fundacji Jerzego Owsiaka nie było bowiem jedyną prezentacją ostrego stanowiska PiS wobec tej organizacji. WOŚP i jej twórca są na celowniku partii Jarosława Kaczyńskiego od wielu lat i pierwsze kłopoty mieli już w latach 2005-2007, gdy pierwszy raz rządził on krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEżeli minister Gliński, premier z tabletu widzi w działalności WOŚP działalność filantropijną to też się naraża na opr od prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sieci
Przypominam, że Andrzej Duda w kampanii wyborczej złożył publiczną przysięgę, że jeśli w ciągu roku nie zrealizuje swoich obietnic, poda się do dymisji. Panie Andrzeju Dudo, zostało sześć miesięcy bez jednego dnia. Trzymamy za słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Brąka reż rozliczaliscie ? Może namowicie tego wybitnego męża stanu by na aukcję WOSP przekazał sokowirowke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polacy będą wracać z emigracji "."Jesteśmy zieloną wyspą "."Przykra sprawa ;zajmę się nią "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym zaproponować działaczom KOD jak będą protestować w obronie mediów by protestowali przy okazji w obronie mediów w Hiszpanii. Tam prezesa publicznej telewizji mianuje premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie w tej chwili Prezydent Komorowski, ani kwestie związane z PO, to jest topik o PiS, więc jeśli chcesz sobie poglińścić, to załóż inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chciałbym zaproponować działaczom KOD jak będą protestować w obronie mediów by protestowali przy okazji w obronie mediów w Hiszpanii. Tam prezesa publicznej telewizji mianuje premier. X Tu jest Polska. G****o mnie obchodzi jaki burdel mają w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
zielona_owieczka dziś Nie interesuje mnie w tej chwili Prezydent Komorowski, ani kwestie związane z PO, to jest topik o PiS, więc jeśli chcesz sobie poglińścić, to załóż inny temat. } o A mnie nie interesuje co ciebie nie interesuje. A topik, jak można przeczytać nie jest o PiS, raczej ogólnie o polityce w Polsce, choć i o rozciągających się stanikach momentami także. Więc takie posty są kompletnie nikomu nie potrzebne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Tu jest Polska. G****o mnie obchodzi jaki burdel mają w Hiszpanii. } Wolisz burdel w Polsce? Do Hiszpanii za daleko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pić piwo niż pracować w Hiszpanii. :classic_cool: Szczególnie że zarobki tam teraz wcale nie takie wielkie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×