Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
teletubisie mowia pa pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona zaloguj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sama pewnie nie wie ile ma lat, podobnie jak dzieci. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sobie tutaj kłapać na Otuloną ile chcecie skoro sprawia wam to zboczoną radość. A najważniejsze jest to, że spotkała człowieka, który zaakceptował ją taką jaka jest i wyraził się o niej, iż nie spotkał dotąd tak interesującej kobiety. Chyba niektórzy stąd zazdroszczą jej udanego związku i dlatego ich hejtują. Zastanówcie się najpierw nad sobą i własnym życiem zanim zaczniecie krytykować innych. Miłego dnia dla wszystkich, dla ciebie shatyn także mimo iż nie zgadzam się właściwie z każdym twoim poglądem [ oprócz tego na przyjmowanie emigrantów]. W sumie twoja nienawiść niszczy ciebie samego a nie tych, których nienawidzisz. Zastanów się czy twoje zawały nie wzięły się poniekąd ze złych emocji , które masz w sobie. Nie od dziś wiadomo, że choroby ciała biorą się z choroby psyche. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Największa porażka shatyna_ dziś Facet bez poczucia humoru i dystansu do siebie to dopiero porażka smiech.gif x Iftara, a co Ty wiesz o facetach... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możecie sobie tutaj kłapać na Otuloną ile chcecie skoro sprawia wam to zboczoną radość. A najważniejsze jest to, że spotkała człowieka, który zaakceptował ją taką jaka jest i wyraził się o niej, iż nie spotkał dotąd tak interesującej kobiety. Chyba niektórzy stąd zazdroszczą jej udanego związku i dlatego ich hejtują. Zastanówcie się najpierw nad sobą i własnym życiem zanim zaczniecie krytykować innych. Miłego dnia dla wszystkich, dla ciebie shatyn także mimo iż nie zgadzam się właściwie z każdym twoim poglądem [ oprócz tego na przyjmowanie emigrantów]. W sumie twoja nienawiść niszczy ciebie samego a nie tych, których nienawidzisz. Zastanów się czy twoje zawały nie wzięły się poniekąd ze złych emocji , które masz w sobie. Nie od dziś wiadomo, że choroby ciała biorą się z choroby psyche. X Wiesz co... zastanów się przez chwilkę o czym piszesz. W du/pie mam, czy ktoś ją zaakceptował, czy nie. Laska latami wielu osobom tutaj i nie tylko ubliżała, zarzucała kłamstwa i w ogóle. Zachowywała się jak zwykła szmata. Mnie też kiedyś w tym swoim amoku, bo już nie nazwę tego pijackim widem, zwyzywała zupełnie bez powodu. Teraz myślę, że po prostu nie docierały do niej pewne kwestie. Nie mam zamiaru się nad nią litować w tej chwili. Dostała to, na co latami ciężkiego hejtu sobie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
won od otulonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NARODOWY.Słowo na ,które UE reaguje wysoce alergicznie.Jak myślicie dlaczego? KATOLICKO-NARODOWY-słowa o randze przestępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasługuje na pełne potępienie, razem zresztą z tą grubą pindą Iftarą i myrevinem, którzy sobie zrobili tutaj kółko różańcowe i od rana do nocy latami hejtowali Shatyna. Tylko po to tutaj wchodzili. Nie ukrywam, ja wielokrotnie też. Ale inaczej już na to wszystko patrzę. Gdzie jest ożywiona dyskusja polityczna, jakakolwiek dyskusja? Nie ma.... bo nie ma Shatyna i Jego wklejek. Latami się podniecali tym co tu wklejał, podkręcali nawazajem siebie i innych do hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta kretynka wyskakiwała wiecznie z tekstem... no powiedz, powiedz kto był Twoim promotorem, a grubaska wtórowała.... Shatyn, polonisto po ujocie, powinieneś dobrze to wiedzieć... Banda przygłupów. Edek, to z Was najnormalniejszy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Kukiz do Wałęsy : 26 lat za późno,panie prezydencie. Brak dekomunizacji i "gruba kreska" doprowadziły do systemu "hakowego" w Polsce. Do systemu opartego na szantażu, na wszechwładzy tych, którzy byli dysponentami teczek. Nie trzeba było czekać aż pańska spłonie albo zjedzą ją mole.To dzięki panu, Mazowieckiemu i innym Michnikom mamy dziś w Polsce partiokrację i skłócone rodziny. O 26 lat za późno, Panie o Wielu Imionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, nie ma co żadnych filozofii do Otulonej dorabiać. Przyszła po prostu kryska na matyska i już. Całymi latami lżyła na Shatyna i orendżów, którzy się z nią nie zgadzali. Całymi latami kpiła i wyśmiewała swoich rozmówców (nie tylko szatyna) w sposób rynsztokowy, ohydny, poziomem zbliżonym do gimbazy. No więc kto mieczem wojuje od miecza ginie, nic więcej. A że jeszcze się sama podłożyła tymi kłamstwami, mieszaniem, motaniem i ściemnianiem - boziu, toż to miód na nasze serce :D A tak najzupełniej poważnie - żal mi kobity. Bo dopiero TO pokazuje jak smutne miała przez te wszystkie lata życie mimo tego, że usilnie każdemu tutaj wmawiała, że jest kobietą silną, niezależną, mocną, szczęśliwą i spełnioną. No chyba coś nie do końca 🖐️ (swój do swego ciągnie, na marginesie. i powtarzam: z nieba się trzy rozwody w życiu jakiegokolwiek człowieka nie biorą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była tu sobie kiedyś na forum (lata lata temu, może właśnie otulona czy myr by ją pamiętali) babeczka pewna. Fikała tu do wszystkich tak, że ojezu. Riposty na poziomie mistrz, prowokacje - połowa tematu o najlepszych z kafeterii jest jej. Język cięty jak brzytwa, każdego tu gnoiła, miała jakieś tam swoje TWA, które potem zresztą też się rozpadło. Mniejsza o szczegóły skąd wiem i jak to się wszystko potem potoczyło ALE w realu okazało się, że jest to tak pokiereszowany życiowo człowiek, że hej. Po próbach samobójczych, po epizodach z psychiatrykiem, psychotropami, nałogami. Ze związkami - porażkami, bez dzieci, mieszkająca z rodzicami, z nędzną pracą - słowem porażka. Tak więc brałabym poprawkę na wszystko co się tutaj pisze o sobie zwłaszcza, bo psycholu tutaj naprawdę nie brakuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to własnie świadczy o ułomnosci psychicznej. Ze komuś się chce szukać jakiś topów sprzed lat i wyszukiwać niezgodności. :D To przecież dobitnie świadczy o chorobie psychicznej. A nie co ktos o sobie pisze. Tylko idiota będzie pisał o sobie, zwłaszcza tutaj, prawdę. No i tam ktoś wyżej że ktos hejtował shatyna... pierwszy heiter na jego topikach to on sam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Największa porażka shatyna_
Świrów na kafe jest pełno. Takie prawo forum. Można napisać wszystko. Od rzucania mięsem po udowadnianie studiów wyższych. Kilka osób poznałam osobiście. Z tymi fajnymi relacje są fajne. Z niefajnymi relacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to własnie świadczy o ułomnosci psychicznej. Ze komuś się chce szukać jakiś topów sprzed lat i wyszukiwać niezgodnośc X Oj tam, jakiej zaraz ułomności. :D :D :D :D Nie trawię tej laski, a raczej zapewne jej kreacji na forum, jak zwał, tak zwał. Chwilę mi zajęło wyszukanie kilku jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie trzeba szukać. Wystarczy wejść na jej profil i te jej smutne wywody sprzed lat wyświetlają się w pierwszej kolejności (przynajmniej wyświetlały 2 dni temu, teraz już są inne). Wejść, kliknąć, kopiuj-wklej, żebyście wiedzieli z jaką kłamczuchą i wariatką macie do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, weź juź k****a nie knuj. Zostaw te swoje niedomówienia i niedopowiedzenia dla siebie, już dość złego obie zrobiłyście na topikach Shatyna. I przestań pieprzyć, że od Edka zalezy poziom topiku. Zależy od userów, takich jak Ty, ja, otulona, Myrek, u którego ostatnio też głównie dominuje słowo "kretyn". Otulona życzyła Edkowi wielokrotnie śmierci, zastanów się trochę, zanim coś następnym razem napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą nie jemu jednemu, wielu kazała być od sisbie "na odległość strzału".... Chora, popieprzona baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, bo kaczki Shatyn założył po to, żeby lżyć na innych :D No to może spójrzcie sobie (ja nei muszę patrzeć, bo doskonale pamiętam) jak na PIERWSZYM temacie Wybory, który założył, jatkę z wyzywaniem zaczęła otulona ze swoimi przyjaciółmi (jeszcze wtedy trochę więcej ich było, ale się wykruszyli, bo normalni ludzie zajęli się swoim życiem w realu i bywali tam coraz rzadziej, aż w koncu wcale). Ja pamiętam. To od nich zaczęła się pyskówka i walka na wzajemne wrzuty. A że Shatyn dał się w to wkręcić i trwa to aż do dziś -inna para kaloszy. Ja tutaj na tym temacie 3 razy pisałam wprost do Otulonej z orendża (w konkretnych odpowiedziach na jej argumenty dotyczące polityki, żadnych osobistych wycieczek), jeszcze specjalnie jakiś pomarańczowy nick sobie walnęłam, żeby mogla się odnieść konkretnie do mnie. 3 razy, dokładnie 3 razy mnie wyzwała od sprzedawczyków, półgłówków i marginesu społecznego. Wystawia laurkę sobie, nie mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiota,pisze o sobie prawdę w necie!Jak pokazuje,ten hejt,otulona miała rację,tak naprawdę nic o niej wiecie.Dalej się bryndzluj,pod jej posty chory człowieku.Tak zgadłaś, jestem otuloną i miałam 30 mężow i 30 rozwodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, ty to zamilcz stara krowo, bo jesteście siebie warte. Przyjaciółki od siedmiu boleści :o :o Z Kuchciekiem już się pogodziłąś? Kolejna świruska zawierająca związki przez internet :D :D :o :o :o (jeszcze sobie osiemset nicków załóż najlepiej 🖐️ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko idiota,pisze o sobie prawdę w necie!Jak pokazuje,ten hejt,otulona miała rację,tak naprawdę nic o niej wiecie.Dalej się bryndzluj,pod jej posty chory człowieku.Tak zgadłaś, jestem otuloną i miałam 30 mężow i 30 rozwodów. X Nie znam słowa "bryndzluj", ale znam inne, równie piękne i poetyckie.... S/P/I/E/R/D/A/L/A/J/. X Wiem, że nie Jesteś otuloną, ona zapewne karmi. Buahahahaha X I to jest właśnie odpowiedź na pier/dolenie Iftary, że Shatyn kształtuje poziom tego topiku. Nie. Kształtujemy my. On i tak się bardzo długo zachowywał kulturalnie, mając przed sobhą takie sztuki jak otulona. Siebie z tego kręgu nie wykluczam, też mu dałam popalić nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko idiota,pisze o sobie prawdę w necie! X Pisz o sobie, deklu. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Edek znowu zepsuł topik. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, pamiętamy! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×