Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
To chyba dobrze, że spotkała na swej drodze Myrevina, który teraz się nią opiekuje. We dwoje zawsze łatwiej w życiu. Tylko życzyć im szczęścia, zdrowia i długich lat zgodnego życia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takze nieodebranianimndzoecka przez opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, wyjdź zza gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściekłość opozycji Jan Pietrzak felieton https://www.youtube.com/watch?v=F_5Qg_URa_s x W III RP do tej pory najbardziej szkodziła Polsce władza, która nas okradała, oszukiwała, zdradzała, niszczyła przemysł, kulturę i narodowego ducha. Teraz najbardziej szkodzi Polsce opozycja To jest zupełna nowość. Nigdy tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że Max kłamie i opowiada bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szkoda że Max Kolonko do nich nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariusz Max Kolonko - "polewka" z TVP :D https://www.youtube.com/watch?v=yeuxU718hrQ x Dobre z tym Jowiszem i Saturnem, naprawdę dobre, ale i tak te kmioty z reżimowych mediów tego nie zrozumieją, bo oni nie mają ani godności, ani honoru, ani przyzwoitości. To zwykłe sprzedawczyki, które za garść grajcarów zdradzą każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariat nie wie ze jest wariatem. Nie Otulona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak Max Kolonko pracując dla USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że Otulona wszędzie widzi Shatyna. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, to jak to jest... w 2006 masz 9cio letnie dziecko, a w 2011 starasz się dopiero o pierwsze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co Cię interesuje cudze życie osobiste? Twoje jest tak mało interesujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55, dokladnie tak jest, nie mam problemow, nie mam zmartwien wiec mam duzo czasu na sledzenie internetowych psycholi :D Mnie poza tym nic nie interesuje, pytam tylko o to czemu Otulona klamie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche slabo to wyglada na tle tego, jak Otulina plula sie tu i spazmowala kiedy ktos platal sie w wypowoedziach albo przytaczal nieprawdziwe informacje. Jak to sie nazywa przypomnijcie? Obluda? Dwulicowosc? Hiipokryzja? Zenada?? :o Nie mam na szczescie w kregu swoich znajomych takich lidzi wiec nie jestem pewna jak to nazwac, ale moze Otulona nam wyjasni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.55 - A Myrek o tym wie????? Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest ta sama otulona, która przez lata wyśmiewała się z Shatyna, zarzucała mu kłamstwa? Nie wierzę. Jak można bredzić w 2006 roku, że się ma 9cio letniego syna, po czym w 2009, że się stara o pierwsze dziecko??????? Jestem w szoku. To jest chora osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stop przemocy na tym topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychoza. Totalna. Otulona, obciach to taki, ze na twoim miejscu zmienilabym nicka. Spalilabym soe ze wstydu przed myrem i ifka gdybym byla toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Otulona swoimi postami zrobiła komukolwiek krzywdę? Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy każąc czytać i wierzyć w to co ona tutaj pisze. To jest net i trudno zweryfikować czyjeś słowa, zwłaszcza na swój temat. W necie każdy może wykreować się na kogo chce, jeśli ma tylko ku temu powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23, nie broń jej, łaziła za Shatynem i wyśmiewają jego rzekome kłamstwa. A grubaska jej wtórowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×