Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzegorz6

spedycja miedzynarodowa

Polecane posty

Gość gość
Teraz to wiadomo, Internet w telefonie każdy ma i nie ma z tym najmniejszego problemu. Co do pracy w spedycji.. Miałem przyjemność pracować jako kierowca w Mag-Trans i chwaliłem sobie.. pieniądze na czas, pracowników dobrze traktują, firma naprawdę przyzwoita.. tylko, że stwierdziłem że to nie dla mnie :) No bywa i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od dłuższego czasu z oferty http://blau-speed.com/3/oferta i nie mogę na nic narzekać. Jak na moje firma spedycyjna godna polecenia, zaufani ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja dostarczenia ładunku na czas - Blau Speed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

Pracowałem długi czas dla Blau-Speed i byłem zadowolony. Bardzo dobre pieniążki i praca. Na pewno się nie nudzisz. Jednak od kiedy urodziła mi się córeczka musiałem być bliżej domu i zrezygnować z pracy. Ale ogólnie jako pracodawcę mogę z czystym sumieniem polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalala

Niestety w tej kwestii się nie orientuje, ale zajrzyj do nas na stronę Blue-Speed i zobacz co mamy teraz w ofercie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruuu

Jeśli międzynarodowy to polecam Blau-Speed. Bardzo solidny pracodawca. Mają dobre stawki także zajrzyj do nich na stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruuu

Jeśli międzynarodowy to polecam Blau-Speed. Bardzo solidny pracodawca. Mają dobre stawki także zajrzyj do nich na stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z usług firmy transportowej Blau Speed. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć. Bardzo dobry kontakt, realizacja zamówienia zgodnie z planem-ogólnie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz znaleźć dobrą i zaufaną firmę ze spedycją międzynarodową nie jest tak prosto. Potraktowałabym to jako wyzwanie bo wiem ile czasu szukałam właściwych ludzi. Miałam dużo szczęścia, że usłyszałam o Blau Speed, dobrze, że tak dużo ludzi ich poleca. Wreszcie firma godna zaufania i stawiająca zadowolenie klienta na pierwszym miejscu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIko

Pewną i sprawdzoną firmą transportową jest Blau Speed. Profesjonalne podejście do klientów, towar należycie zabezpieczony, ceny też nie są wygórowane. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×