Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie się masturbuję.Kto

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli ja nie rozumiem! To nic juz nie rozumiem! Popatrz na jakim jesteśmy Temacie a o czym piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zmienić? nie zmienisz ludzkiej mentalności. Dam sobie wyrwać łechtaczke że 80% tutaj nie ma 18 lat, a 3/4 z tego jest tu dla jaj. szczerych ludzi będzie z 10%,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracilabys lechtaczke gdyż statystycznie jest tutaj 20-25% ale i tak pewnie ze mna sie nie zgodzisz bo taka masz naturę. Ale troche ciebie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentną rozmowe można uznać za rodzaj masturbacji. Po jednym i po drugim czujesz się dobrze, w masturbacji z zaspokojenia a z rozmowy że jeszcze można z kims tak pogadać. Inteligentna rozmowa to masturbacja szarych komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz racje może nie... Sama już nie wiem. co niektórzy madrze pisza o naprawdę różnych sprawach ale znaczna większość sobie z nich jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sie z toba zgodzę i z ta masturbacja tez chociaż każde hobby to można uznać za swego rodzaju mastrurbacje. Ale nie bede wredny i nie każe tobie wyrywac lechtaczki. W ogóle to jeśli nie tajemnica to jakiej Jestes orientacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wvhodz z takimi w polemikę i sami odeja to nie wyścig nie idź łeb w łeb. Szkoda ze jest tak pozno bede tu jeszcze troche bo mam chec popisac z toba troche dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evełyn666ya
Zadanie dla Pań i Panow! Nagrodą będzie moje erotyczne zdjęcie oczywiście z twarzą lub fachowe obrobienie pałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie okreslilas swojej orientacji! Zdjecie mogę zobaczyc a co do pałki to nie wiem bo pisalas ze lubisz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×