Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obiad weselny i nocleg

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś ma do polecenia jakieś miejsce w Krakowie i okolicach na obiad weselny dla piętnastu osób? Nie przepadam za wielkimi weselami, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę, ale wszyscy są przyjezdni i musimy zapewnić im poza kilkugodzinnym obiadem/kolacją także nocleg i jakieś śniadanie. Dlatego szukam miejsca w Krakowie i okolicy, w którym wszystko to mogłabym dostać w jednym miejscu - jakiś pensjonat z restauracją na przykład. Od dłuższego czasu czegoś szukam, ale nie znajduję nic ciekawego a trochę tracę już siły. Będę wdzięczna za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zobacz sobie ofertę Restauracji Trzej Kucharze w Krakowie? Ja miałam właśnie tam nieduże przyjęcie weselne i wszystko super się udało! Wystrój tam jest bardzo ładny, a jedzenie przepyszne! :) Z tego co pamiętam znalazłam ich na www.gdziewesele.pl/Krakow/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimba
A może obiad i nocleg załatwić osobno, skoro nie możesz znaleźć razem? Np. możesz zabukować kilka apartamentów na noc przez http://bookapart.com - wcale nie wychodzi jakoś specjalnie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad w restauracji - rozumiem. Ale zapewnianie noclegow to lekka przesada. Goscie sa przeciez w stanie zarezerwowac sobie nocleg (Telefon, Internet, itp.) i po imprezie na wlasna reke i na wlasny koszt pojechac do hotelu i przenocowac. Jestescie mloda para, a nie biurem podrozy i rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×