Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smutny29

czy ona mnie kocha

Polecane posty

W lipcu poznałem pewna kobiete na fotce zaczeliśmy pisać ze sobą. Pisało się super po półtora miesiąca spotkaliśmy się gadaliśmy flirt poszedł i pocałowaliśmy się. Mówiła że chciała tego i wgl super. pisaliśmy ze sobą codziennie i spotykaliśmy sie po 3 tygodniach pocałunków i pieszczot miałem się jej zapytać o związek ale jej były napisał i ona powiedziała że jego kocha a mnie nie, załamałem sie lekko ale dałem spokój, nie pisaliśmy ze sobą kilka dni po czym napisałem zaprosiła mnie na ognisko do siebie. pojechałem wypiliśmy nocowałem z nią w łóżku ale nic nie było poźniej powiedziała że widzi że nie zależy mi na sexie tylko jej i wyznała mi że tamtego nie kocha i wybrała mnie po tygodniu zapytałem sie o chodzenie. byliśmy razem miesiąć i temten były znów się odezwał i ta sama sytuacja była dałem spokój ale ona napisała po kilku dniach i prosiła o wybaczenie dałem szanse . było cudownie nasi rodzice byli za nami planowalismy ze slub wezmiemy zamieszkamy razem bedzie dziecko. po kolejnym miesiącu jej inny były sie odezwał do niej co zerwala z nim bo byl z nia dla sexu. a znali sie 7 lat i byli przyjaciolmi przed zwiazkiem. ja rozmawialem z nia i mowi ze nie kocha go ze chce ze mna byc i wgl. ale zaczeli pisac i wieczorami na przejazdzki jezdzic zaniepokoilo mnie to i klotnie sie zaczely o niego ale ona mowi ze chce odbudowac przyjazn i tak trwalo 2 tygodnie az sie poklocilismy i tego samego dnia sie z nim spotkala. i dwa dni pozniej mi powiedziala ze to koniec ze nie chce byc ze mna ze kloce sie o niego a jak ta rozmowa byla to on rowniez byl w drugim pokoju. na koniec powiedziala ze bylem najlepszy w lozku z wszystkim partnerow. i nie odzywalismy sie kilka dni nadszedl sylwester zlozylem zyczenia ona mi i ze ma nadzieje ze im wyjdzie ja wsciekly pisze ze bylem zabawka ze byla ze mna dla kasy i zdradzila mnie. ona mowila ze nikt jej tak nigdy nie zranil. ja zalamany bylem kolega to widzial i napisal do niej bo dowiedzial sie ze ekg serca bd mial. ona napisala do niego ze chciala odemnie odpoczac tylko a ja jej naublizalem ze nikt ja tak nigdy nie potraktowal. i napisala do mnie ze chce pomoc ale nie jako moja dziewczyna. zapytalem czy mnie kocha ona nic nie odpisala czy wybacze tamte slowa mowi ze wybaczy i mamy sie spotkac jakos teraz i nw kim dla niej jestem czy jest sens walczyc. bo ona z nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×