Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
oczywiście słonko. Jeśli goście to goście a nie grzebanie w telu. Rano tu zajrzę, a narazie buziaczki słonko. Miłego wieczorku i spokojnej nocki słonko. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie właśnie godz temu odebrałam pępkowe mamcia szczęśliwa buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pempkowe? Łał. To super. I tego słonko ci życzę jak najwięcej. Międzyinnymi oczywiście. Miłego dzionka słonko. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha zaraz będzie drugie pępkowe chyba się załapie kochanie na 500 plus buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mineła niedziela ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 500 plus to oczywiście ci się należy. Musisz tylko złożyć papiery. Jutro do gmyny i załatwione. Tylko czekać na listonosza. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku te papiery to chyba od kwietnia dopiero . Wiesz co ale niektórzy faceci to naprawdę świnie pamiętasz jak żeśmy się poznali mówiłeś mi jak facet wydzwaniał do kobiety aż ty do niego zadzwoniłeś i posłałeś mu wiązankę tak pewien facet napisał esy do pewnego faceta dla mnie to świnia jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam słonko. To naprawdę świnia. Po tylu latach to ja bym to olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek dzisiaj on napisał do tego faceta kobieta miała młyn w domu kiedyś ci o tym opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę szuja. Nic mimo upływu lat ci faceci są nierefolmowalni. Aż mi wstyd za tych fdcetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kotku że ja nie szukam wrażeń i mogę spać spokojnie trzeba być jednak kotku w czepku urodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i prawidłowo słonko. Ja też już od dawna tak uważam. Zresztą jak dawałem kiedyś ogłoszenie to znalazłem to co chciałem. Znalazłem? To pewna fajna pani odpowiedziała na moje ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak fajna kotku to trzymaj się jej rękoma i nogami bo w dzisiejszych czasach nie wiesz z kim zaczynasz tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzymam sią trzymam. I jak narazie wychodzi mi to na plus. Narazie? Ja napisałem narazie? No to musi być te dłógie narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku i tak trzymj a na dobre ci to wyjdzie . Kochanie a teraz zmykamy spać bo muli mnie już i napewno i ciebie także rano pewnie wstajesz więdz musisz się wyspać buziaczki kochanie na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no miałem to samo napisać bo oko mi leci. Spokojnej nocki życzę. Buziaczki słonko. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jaką miałam ciężką noc nic się nie wyspałam buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam w nocy miałaś? Buziaczki na dzieńdobry. Miłego dzionka słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz wiarę 1 w nocy pępkowe nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czasem bywa. Tego nieprzeskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotem muszę zmykać buziaczki gorące i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór lece do baru z mamcią oj dawno tam nie byłam czas na odwiedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buźka słonko. Dzisiejszy dzień można zaliczyć do dnia dziecka. Taki rozwleczony ten dzień że aż do pszesady. No ale za to jutro będzie tak jak lubię. Co tam u ciebie słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to na chleb nie zarobiłeś ? Hehe ja to pół dnia spędziłam na mieście potem do pracy bo wieczorna zmiana już się zaczeła a teraz lece do baru bo mamcia mnie wyciągneła nawet swojego serjala nie obejrzałam przez ten bar buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no. Na chleb to zarobiłem. Tylko ja lubię na obrotach, a tu, jeden tel. Po jakimś czasie następny. Potem znowu. Wolę poustawiany cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuuu jaka kolejka dobrze źe mam kawkę i kanapki a na temat tych obrotów to trochę zwolnia a dalej zajedziesz kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem słonko. Na to wziąłem poprawkę. Nielatam już na wysokości lamperii ale normalnie. ale na obrotach. Słonko. W tej kolejce i ciężarowe stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kotku oni mają pas obok ale nid ma ani jednego ciężarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku ja już zmykam bo zasięg powoli trace może gdzieś przy dobrym układzie na 1 wrócę buziaczki kochanie na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kotku miłego dnia życzę i śle buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×