Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
dobrze słonko. Po części to ja cię rozumiem. Ale tak się nie da uciec od wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mi się wali jeszcze mamci koleżanka zaczyna stawiać focha a co ona myśli że zrobi mi nazłość mam na nią wyj****e szkoda mi tylko jej drógiej połówki bo tak bym w oczy jej powiedziała przy mamci niech mamcia by wiedziała jaką ma koleżaneczkę ale narazie nie mogę ale kiedyś nadejdzie ten piękny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego właśnie cię rozumiem. Narazie jesteś między młotem a kowadłem. Tak to są takie spółki. Na twoim miejscu może tak samo jak ty bym się zastanawiał. Tymbardziej że masz możliwości i masz gdzie jechać. Wrócić zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza by była rozłąka z tobą a jak by nie było od czasu do czasu jadę do twojej miejscowości i wpadam na ciebie i jak się mówi lepszy rydz jak nic . Kochanie my du gadu gadu a już późno a rano trzeba na obroty wchodzić miłych snow skarbie dobranoc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spadam i ja bo już czas na mnie. Dobrej nocki życzę słonko . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo nie śpimy ja wiem że zimno na podwórku ale wstajemy czas na gimnastykę poranną buziaczki na dzień dobry kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już nie śpimy nie śpimy. W nocy miałem dyżur i musiałem jeszcze trochę potrenować oko. Miłego dzionka słonko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jak mamcia nocny tryb życia prowadzisz lece zaraz na miasto trochę urzędników poprzestawiać bo zapomnieli gdzie ich miejsce buziaczki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzę w bojowym nastroju jesteś. Od poniedziałku tak zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zła dosłownie podminowana trzeba się na kimś wyładować a że poniedziałek to bez znaczenia ja już cały miesiąc chodzę w****iona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dobry wieczór jak tam w domku już jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam słonko. Załatwiłaś tych użędasów? Ja miałem trochę takiego rozwleczonego zajęcia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moich kotku tak jutro lece do twoich zobaczymy co twoi urzędale mi powiedzą buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak trzymaj. Dokop im. Trochę wiem na temat działania tych ( pożal się Boże) tych urzędasów. Jak dostaną op*****l to trochę inaczej do sprawy podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kochanie od twoich urzędasów będzie zależałao czy zostaje w Polsce z mamcią czy Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to aż tak? Ja pierdziu. Jutro jakoś musimy pogadać. Myślę że po obiedzie już będziesz wiedziała o co codzi. Napiszę ci eska tak około 16.ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku ok to tak o koło 16ej bo potem ja do pracy idę a może jutro znowu wpadniemy na siebie kto wie twoja wiocha mała a autko masz spore widoczne z daleka mamcia jeszcze zamulacza polała chyba wpadne w nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam zaraz w nałóg. Możliwe że wpadniemy na siebie. O której ruszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak o 9ej . Kotku zmykam spać bo jutro jeszcze raniej muszę wstać oby dyżuru nie było ty też zmykaj bo pewnie od rana na obroty wejdziesz miłych snów kochanie buziaczki namiętne na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rano tu zapukamy i ustalimy co nieco. Narazie to ja też spadam oko potrenować. Dobrej i spokojnej nocki życzę. No i buziaczki ślę. Do jutra słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helo kotku nie śpimy czas na kawkę buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. Czas na kawę. W nocy miałem tyle roboty że niewiedziałem za co pierwsze mam się zabrać. Jak wstałem to normalnie zmęczony. Buziaczki na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha roboty ? I nie wiedziałeś za co się zabrać ? To co z ciebie za facet ? A może pracy ? To dobrze kotku że nie lunatykujesz bo dopiero byłby ubaw buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. Pracy. co do roboty to chyba będę musiał wystąpić o przyznanie grupy inwalidzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wie? Może jaką protezę mi zasponsorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasponsorują ? Haha umniesz liczyć to licz na siebie teraz w modzie jest zbieranie korków mogę ci dać bo zbieram zawsze ktoś jest w potrzebie to daje kotku zmykam bo właśnie lece do twojej miejscowości miłego dnia buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a korki to i ja zbieram. Czas i na mnie. Pora za robotę się wziąć. Miłego dzionka słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam słonko dzionek? Ustawiłaś te biurwy trochę do pionu? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku czy ustawiłam no cóż okarze się dopiero za jakie 2 tyg buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak myślisz, załatwiłaś sprawę? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×