Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy ubieracie sie modnie?

Polecane posty

Gość gość

czy czesto kupujecie ladne fajne ubrania by fajnie wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ubieram się modnie, bo nie wiem jaki teraz jest modny kolor czy długość spódnicy. Mam swój styl, lubię dziewczęce ubrania, sukienki i jasne kolory, wzory w kwiaty.. kupuję to co mi się spodoba w sklepie i w czym dobrze wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladnie tak, fajnie tak, ale nie modnie. Jak mi w sklepie ktos probuje reklamowac ubrania mowiac, ze sa popularne, automatycznie mi sie odechciewa. Nie zalezy mi na tym, by wygladac tak jak inni, a do tego moj gust zmienia sie duzo rzadziej niz co sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miesiac pol mojej wyplaty idzie na ubrania, nie wyobrazam sobie chodzic ubrana jak lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Nie znam się na modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co tym piszecie,mi jest przykro np jak to czytam. Zarabiam 1300 zl i jak widze te wszystkie dziewczyny kupujace ciuchy, albo sterty ubran na allegro ktorych nie moge miec to plakac mi sie chce. Chwalcie sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram się dobrze a nie modnie. Nie kupuję badziewia z sieciówek typu h&m, reserved, orsay itp. Wolę kupić coś droższego ale dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak, bo lubię mode i zakupy. Jednak potrafię też połączyć rzeczy sprzed kilku sezonów z aktualnymi trendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham ubrania, buty i torebki. Mogłabym kupować codziennie:) kupuję często, i nie chodzę w starych jeansach kupionych 5 lat temu:) trzeba dbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wybór ubrań w Polsce, to nie ma czegoś takiego jak niemodne i modne sklepy. wszystko jest szyte tak samo teraz i ludzie noszą te same rzeczy. nie okłamujcie się, że wyglądacie inaczej, nie możecie wyglądać inaczej, bo w Polsce nie ma oryginalnych, ciekawych ciuchów (Mediolan, Japonia, Londyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lubię kupować ubrania i na pewno część z nich jest modna (w końcu kupuję je w sieciówkach), ale trzymam się swojego punkowo-rockowego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wybór ubrań w Polsce, to nie ma czegoś takiego jak niemodne i modne sklepy. wszystko jest szyte tak samo teraz i ludzie noszą te same rzeczy. nie okłamujcie się, że wyglądacie inaczej, nie możecie wyglądać inaczej, bo w Polsce nie ma oryginalnych, ciekawych ciuchów (Mediolan, Japonia, Londyn) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja akurat nie chodzę ubrana jak wszystkie laski:) kupuję drogie porządne ubrania tak by nie wyglądać ja reszta tych które ubierają się w hm czy zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecyduj się autorko, czy pytasz o ubieranie się modne czy fajne, bo to najczęściej dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak.. kupicie 1,2 ciuchy w miesiącu i macie się za modnisie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi więcej? Minimalizm to elegancja, mniej - znaczy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góra to albo polary north pole, alpinus, Columbia, ew jaka bluza. T shirty to w wiekszosci jak kupuje se spodnie z leee Wranglera tam maja ok buty wygodne :x a jak matke jedzie do Usa stamtąd przywozi mi ciuchy w których tez chadzam głownie z russell athletic itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 i jak wyglądają te drogie, porządne ubrania? wyróżniają się czymś? czy może mimo ceny wyglądają jak 90% ciuchów na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię elegancji i minimalizmu, to dobre dla sztywnych ludzi :P gość dziś - chciałabym tyle kupować. Niestety kupuje więcej i nie mam miejsca w szafie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubieram się w lumpeksie bo mnie nie stać i pewnie wielu z was tak robi tylko się nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi ubrania kupuję ktoś. Nie wiem jak nazwać taką osobę, Personal shopper?. Umawiam się dwa razy do roku, przygotowywuje mi kilkanaście zestawów i mam na cały sezon. W sumie wychodzi mnie taniej niż jak robiłam zakupy sama a problemów o niebo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by szlag trafił, ale to dlatego, że mam już swój wyrobiony styl i nie chciałabym żeby mi ktoś wybierał ciuchy z porad na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA osoba pracuje przy produkcjach TVN więc można powiedzieć że jest profesjonalistą. Mnie bardziej trafiał szlag jak cały dzień chodziłam po galerii i nic nie wybrałam, albo kupiłam coś co po przeniesieniu do domu okazało się brzydkie. Pewnie każdą z was tak kiedyś miała coś wydaje się fajne w sklepie a pozniej okazuje się beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodze na randki to zawsze, koszula spodnie.... konkretnie wloska elegancja, smart casual, zalezy od okazji... na codziennie to mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam tak nigdy i nie chciałabym wyglądać jak ludzie z TVN'u Ta projektantka co chodzi z wielkich perukach (zapomniałam nazwiska) - też niby profesjonalitka, a jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pierwszą randkę z przyszłym narzeczonym poszłam w płaszczu jak z Matrixa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie lubię elegancji i minimalizmu, to dobre dla sztywnych ludzi x nie, dla ludzi z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasa to zachowanie, nie musi przekładać się na ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ubieram się w lumpeksie bo mnie nie stać i pewnie wielu z was tak robi tylko się nie przyznaje. x Nie, nie zamierzam donaszać łachów po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×