Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogodny Gość

Zarost mężczyzny a pieszczenie kobiety oralnie ( minetka )

Polecane posty

Gość Pogodny Gość

Jak wiadomo przyszła moda na zarost u faceta. Popularne ostatnio brody , bródki , wąsiki i 3 dniowy zarost całej twarzy. No i właśnie. Tu pytanie do kobiet których partner, mąż, kochanek posiada ową cechę lub które miały do czynienia z takim facetem. Czy podczas robienia Wam przysłowiowej minetki nie odczuwałyście dyskomfortu związanego z kłuciem ,drapaniem właśnie przez taki zarost ? Czy może w takim momencie nie ma to dla Was żadnego znaczenia. Za poważne odpowiedzi z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od wrazliwosci, ja mam brode od dawna ale dopiero moja ostatnia mi powiedziala "zrob mi minetke broda" i zamiast jezyka zaczalem uzywac brody - byla zachwycona, innym to przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie było do kobiet. Czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydniowy zarost kłuje. Poza tym, jak facet nie ma wyczucia to zwyczajnie boleśnie zatrze. Jeśli jednak ma wyczucie i doświadczenie ;) to przy użyciu tego zarostu można zwiększyć doznania ;) Osobiście lubię zarost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
W takiej chwili nie zwracam uwagi na takie detale jak zarost, po mogą być jakiś niewielkie otarcia, ale można z tym żyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×