Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pieknewlosyonline.pl Znacie?

Polecane posty

Gość Majawaroww
Ja nie znam. Ale mam swoje ulubione olejki do włosów z Venity i szamponu też używam z tej firmy - ziołowego z pokrzywą, dzięki niemu nie przetłuszczają się szybko i są miękkie i fajnie lśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep znam od niedawna, ale powiem wam, że dawno nie byłam tak zadowolona z szamponu do włosów mianowiecie wydajny produkt za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni mają naprawdę dużo fajnych produktów, już nie kupuję w rossmanie czy w naturze wolę ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze , że powstał taki fajny sklep internetowy z takimi produktami dla potrzeb moich włosow! na razie kupiłam jeden produkt i jestem zachwycona bo jest wydajny co do ceny - nie mam uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep godny polecenia połączenie dobrej jakości z dobrymi cenami szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam,miły kontakt,i przede wszystkim szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają jakieś kosmetyki na wypadanie włosów????? proszę o pilną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam revitacel.pl i kurację do skóry głowy i włosów. Kuracja zawiera w swoim składzie komórki macierzyste przez co nie tylko odżywia włosy ale też odbudowuje i pobudza cebuli do wzrostu. U mnie bardzo pomogła po porodzie:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep z produktami true Keratin miła obsługa szybka wysyłka polecam.Maska true Keratin nie oceniona w regeneracji włosów.Po 20 min i ciepłem włosy są wygładzone.Silnie odżywia włosy bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep piekne wlosy fajny, już drugi raz zrobiłam tam zakupy, można fajne produkty tu poszukać, które działają natychmiastoow w wielu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o Global Keratin Deep Conditioner ? maska kosztuje 150 zl, więc trochę dużo, ale inspirują mnie efekty po jej nałożeniu czy ktoś ma ja w domu? stosujecie? jakie efekty? po każdym myciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś GK maskę wygładza i regeneruje ale sprawdziłam true keratin i bezapelacyjnie wolę tę.włosy mam blond zjechane u fryzjerki balejażem,uratowałam je kosmetykami true,Teraz są już zregenerowane więc dzięki nim doprowadziłam je do porządku.Ta maska uzupełnia keratynę we włosie i dlatego one nabierają gładkości,nie puszą się i są zregenerowane.Jest super Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklep gdzieś kiedyś na jakimś forum o nim usłyszałam, bo szukałam właśnie masek wygładzających na włosy i postanowiłam wejść od tamtej pory chętnie robię tu zakupy i czekam zawsze na nowości :) czasem można trafić też na fajne promocje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam już na kolejną wysyłkę :) kiedy przetestowałam pierwszy produkt, to byłam tak mile zaskoczona, że od razu zrobiłam kolejne zamówienie lubię dbać o swoje włosy i chcę mieć produkty z najwyższej półki, które spełniają określone wymagania produkty z tego sklepu są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega działanie maski true keratin z tego sklepu bardzo polecam jeśli masz bardzo zniszczone włosy i chciałabyś je wypielęgnować.Efekt stosowania maski?włosy błyszczące,wygładzone i zdrowe.Rewelacja bardzo polecam sam sklep szybka wysyłka a obsługa bardzo uprzejma doradza i nie naciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jaki produkt polecacie na prostowanie włosów? jakaś maska? odżywka? szampon? a może jakaś konkretna kuracja prostująca? zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wygładzającą maskę global keratin oraz wygładzający spray z tej samej firmy one obie chyba kosztują po 100 zł, ale wg mnie opłaca się je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam sklep dzięki kolezance ta maska keratynowa, którą testuje, mimo iż nie była tania, to warto było ją kupić, bo widać, ze starczy na długo jest wydajna na razie efekt jest taki, że mam miękkie włosy i błyszczące zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o odżywce Wella SP Color Recharge Cool Brunette? faktycznie kolor zachowuje sie na dłużej? na jak długo starcza wam ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku sprawdza się doskonale przede wszystkim nie jest droga , więc można ja spróbować jestem zadowolona i działa tak jak trzeba, a to chyba najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinkaCinka
ja uwielbiam zakupy na organicznewlosy.pl :) sklep znam od roku, paczki szybko przychodzą i kosmetyki mają naturalne składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Sklep bardzo polecam kupuje w nim kosmetyki true keratin i od nie dawna w Polsce hairfinity,Pani obsługująca to przesympatyczna osoba,doradzi nie naciągnie,szybko wysyłają.hairfinity polecam tabletki rewelacja korzystałam z nich w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja fajne produkty do pielęgnacji włosów zawsze sobie zamawiam na https://kontigo.com.pl/wlosy.html sa na prawdę dobre a ceny też nie są wysokie więc się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknewlosyonline.pl to przede wszystkim sklep promowany przez bardzo dobry salon Hr Studio, który również mnie nie zawiódł ich produkty prócz skuteczności są przede wszystkim wydajne warto dołożyć te parę złotych i kupić coś tak dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkali
ooo. nie znam, ja znam organicznewlosy.pl :) i to bardzo fajny sklep <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep miła obsługa szybka wysyłka,kupuję tam aerolifter piankę volumize na objętość z serii energy code wella system,rodzaj odżywki rewelacja daje objętość,zresztą cała seria z tej linii daje mega efekt.Długo szukałam kosmetyków dające efekt volume,inne albo sklejają włosy albo obciążają włosy,albo nie spełniają swojej roli.Energy code volumize bardzo polecam super działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknewlosyonline.pl to wg mnie sklep z dobrymi markami przetestowałam jeden szampon, ktory całkowicie zdobył moje serce używam go już od wakacji, a jeszcze się nie skończył produkt jest wydajny,a moje włosy po nim są gładkie i lśniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknewlosyonline.pl olbrzymi punkt za dbałość o klienta,udzielają bardzo wyczerpujących odpowiedzi nie naciągają szybko wysyłają produkty,ja kupuję po raz kolejny,tym razem Szampon i maskę Volumize Energy Code System baaardzo polecam dziewczynom z cienkimi włosami,chyba żadem produkt a używałam ich dużo nie daje takiego volume,super,a wiem co piszę bo mam cienkie włosy i wiem ile muszę się namęczyć przy stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ten sklep, i to już nie tylko dlatego, że wysyłka jest błyskawiczna, ale chodzi o samą jakość porduktów dawno nie byłam tak zadowolona z produktów do pielęgnacji włosów uważam, że spisują się doskonale dla moich niesfornych , puszących się włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×