Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pieknewlosyonline.pl Znacie?

Polecane posty

Gość gość

Znacie ten sklep ? Jakie macie opinie? A może macie mi do zaproponowania inny z kosmetykami do pielęgnacji włosów ? Tylko, że przyznam, ze zależy mi na dobrych markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i polecam ;) dawno nie byłam tak zadowolona z szamponu na moje zniszczone włosy. sklep jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam:) szybko wysyłają produkty, które w rzeczywistości są wydajne i po prostu działają, a to jest dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep z kosmetykami do włosów. dobre marki, to ich największy atut. Osobiście nie mam do czego się przyczepić. szybka wysyłka, dobre podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła obsługa,szybka dostawa.Ceny niewygórowane w porównaniu z innymi sklepami.Ja akurat kupowałam maskę i szampon Moroccanoil.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj kupuję w tym sklepie produkty Moroccanoil ponieważ mają w bardzo atrakcyjnych sklepach.Polecam bo szybko realizują zamówienia,a kontakt z obsługa jest bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem maszynę do strzyżenia Contura.Polecam wszystkim dobry sprzęt.Poza tym szybko wysłali towar.Polecam sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony ze współpracy ze sklepem.Zakupiłem kilka produktów z Moroccanoil dla moje dziewczyny.Szybko wysłali przesyłkę,a chyba o to chodzi.Polecam sklep,to 3 zakup w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka wysyłka,rzetelność i kompetencje.Polecam.Zrobiłam dwa zamówienia,namieszałam przy nich i przy płatnościach,.Dzięki uczciwości i wyrozumiałej a jednocześnie przemiłej obsłudze już dzisiaj cieszę się otrzymaną przesyłką i zwrotem nadpłaconej kwoty.Sklep naprawdę warty polecenia po każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep.Kupuję w nim zestaw True Keratin szampon i odżywkę w korzystnej cenie.Szybka obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjne ceny,szybka obsługa.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kontakt,szybka obsługa,fajne ceny na niektóre produkty.Tak jak mówiły przedmówczynie Moroccanoil i True Keratin,mają w wyjątkowych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sklep :D znalazłam go przez przypadek i do dziś z niego korzystam fajne produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w tym sklepie suszarkę.jestem bardzo zadowolona i z ceny i z obsługi.Widać,że dbają o klienta.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka wysyłka miła obsługa.Kupiłam zestaw true keratin bo cena jest bardzo dobra.Polecam sklep robię w nim zakupy i jestem zadowolona mają fajne ceny na niektóre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mają jakieś dobre szampony przeciwłupieżowe? bo te wszystkie nizorale nic nie pomagają.. ;/ już załamuję ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój łupież zastosowałam dermabrazję Nioxin,oczyściłam skórę głowy a potem używałam szamponu Balance kupione właśnie w tym sklepie.Mnie pomogło to i Tobie pomoże bo oczyści skórę głowy i uspokoi ją pięknie pachnącym szamponem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam, że zrobiło się głośno o tym sklepie i sama na spróbe postabowiłam zakupić szampon powiem wam, że jestem w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam szybka wysyłka dobra obsługa.Zakupiłam Zestaw Moroccanoil.Polecam sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajną promocję na zestawy True Keratin.Zadowolona z zakupu.Szybka dostawa i dobry kontakt.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no działanie niektórych produktów jest naprawdę natychmiastowe... już od dawna nie kupuję w rossmannie, czy innych drogeriach, bo znalazłam już sklep który spełnia moje oczekiwania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłam na ten sklep przypadkiem.Ale zaglądam często bo mają promocje.Czasami łączą także kosmetyki w zestawy wystawiają w promocji.Warto tam zaglądać,ja zawsze coś upoluję,polecam.Poza tym obsługująca pani jest bardzo miła i szybko wysyła produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem, że ten kto założył ten sklep musi się bardzo dobrze znać na włosach , bo te produkty są cudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pokazała go fryzjerka i poleciła abym kupiła maskę true keratin do prostowania włosów.Jestem w ciąży więc zabieg prostujący włosy mi odradziła.Ale maska jest super,kupiłam ją za jej namową i jestem bardzo zadowolona bo wygładza włosy regeneruje a przede wszystkim zapobiega puszeniu i elektryzowaniu.Polecam i sklep i zestawy w nim polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wg mnie każdy może znaleźć w tym sklepie coś dla siebie produkty są skuteczne,dobrych marek, w dobrych cenach, więc nie ma co żałować. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam w tym sklepie zwłaszcza zestawy kosmetyczne.Jakość produktów bardzo dobra,ceny niewygórowane,dobry kontakt z obsługą.Polecam sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten sklep bardzo dobrze :) a ich produkty jeszcze lepiej nie są takie drogie , a na dodatek bardzo wydajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam. Duży wybór, szybka dostawa i fajne produkty. Osobiście jestem zadowolona bo znalazłam w końcu odżywkę na moje sianowate włosy :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×