Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lilka990

Meble na zamówienie

Polecane posty

Gość Lilka990

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł, aby zrobić sobie meble na zamówienie na poddasze. Znalazłam już nawet firmę, która wykonuje tego rodzaju zamówienia, a tak konkretnie http://www.mebelplyt.net.pl , jednak kompletnie nie mam pojęcia z jakimi kosztami może się to wiązać. Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii i możecie mi coś podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kuchni warto zamówić meble. Do innych pomieszczeń da się znaleźć ładne meble już gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja meble do kuchni do mojego domu zamówiłam już prawie rok temu, dlatego mogę tylko opowiedzieć jak to wszystko u mnie wyglądało. U mnie realizacją mebli zajęło się jedno studio z sieci Max Kuchnie, z tego co wiem mają szeroką sieć oddziałów, dlatego można znaleźć studia Max Kuchnie w wielu miastach Polski. Tutaj jeszcze kilka informacji na ich temat - http://maxkuchnie.yolasite.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zastanawiam czy decydować sie na gotowe czy na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poszukać kogoś kto sam robi meble. Firmy kasuja ogromne kwoty. Różnica zwykle miedzy kimś kto robi sam a firmą to kwota rzedu kilku tysięcy a nie raz kilkunastu tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze meble drewniane możesz zamówić na meblewoskowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnie to bym robiła na zamówienie bo można piękną i bardzo funkcjonalną zrobić. A meble do pokoi tak samo. Teraz jest z czego wybierać. Moi znajomi korzystali z firmy Sopranno z Koszalina to ich mogę polecić bo mamy sprawdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×