Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwelinaPE

Siostra szaleje

Polecane posty

Moja siostra za pół roku wychodzi za mąż. Czy Wasze siostry również tak szalały przed ślubem? Już nie daję z nią rady - to suknia nie tak skrojona, jak chciała, to nie ma biżuterii, jakiej potrzebuje, to nie ma kwiatów, jakie sobie wymarzyła... To ma być miłe wydarzenie, a nie pasmo udręk! Jak myślicie - czy jeśli zafunduję jej jakiś upominek, coś związanego z przygotowaniami, ale takiego, co ją odrobinę zrelaksuje to podziała? Pomyślałam o wizycie na jakichś masażach lub zabiegach kosmetycznych połączonych z masażami, np. czekoladowe (widziałam takie w Gabinet Kosmetyki Francuskiej Wyspa Piękna), ale nie wiem, co ona też może sobie pomyśleć, jeśli taka sfrustrowana jest... Co mi radzicie, bo chciałabym ją jakoś wesprzeć, choć przyznam, że już zaczyna brakować mi pomysłów i cierpliwości również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak miłe wydarzeníe ale przedewszystkim dla niej więc nic dziwnego, że sie wszystkim stresuje bo chce żeby wszystko było idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METBUD
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie poleć jej serwis http://www.gdziewesele.pl/ , moi znajomi dzięki niemu zorganizowali dzięki niemu cały ślub w ciągu miesiąca! Myślę, że to ułatwi jej przygotowania do ślubu i obniży przedślubną gorączkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×