Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile dajecie ksiedzu po koledzie

Polecane posty

Gość gość

I w jakim wojewodztwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze dwa razy woj mazowieckie Babcia Hela i wnuczka Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woj.łódzkie darmozjadów do domu nie wpuszczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opolski 20 zł na mszę po koledowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daje nic a z jakiej racji , moje dziecko potzrebowalo rozaniec , powiedzialo ksiedzu ze nie ma kasy zeby mu dał , a potem zapłaci na 2 dzien , ksiadz powiedzial "a z jakiej racji ja mam ci dawac , przynies pieniadze wtedy doataniesz rozaniec " rozaniec kupilam , ale juz nie od tego palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa 50 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro przyjdzie i nie wiem.ile dac. Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 zł, łodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20zl i 5zl dla ministranta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjmuje domokrążcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30zł i 10zł dla ministrantów, dolnośląskie, kilka razy przyszedł taki ksiądz ze nie chciał pieniędzy wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie malo.dajecie. u rodzicow trzeba dac conajmniej 50zl.na.msze wiec na.koelde nie wypada dac mniej. Chrzest300-400 slub 600-700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chrzest zaplacilismy 400 jeszcze bede koledy sponsorowac gdzie mam drugie dziecko w drodze. To oni nam powinni pomoc jeszxze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym niby maja ci pomoc?Chcialas dzieciaka?To nie marudz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to wogole za zebranie po domach? Nie dam ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50zł. Zawsze tyle daję. U nas ministranci nie chodzą. W zeszłym roku w rozmowie powiedziałam, że jestem w ciąży (nic jeszcze nie było widać) i ksiądz nie wziął. Powiedział, żeby pieluchy lepiej kupić. Ciekawe co będzie w tym roku, jak zobaczy niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ani grosza. 2 zl ministrsntom do puszki. Moj partner sie rzucil z koperta do klechy ale nie wiem ile dal, jak glupi to niech daje. W zamian uslyszal pouczenia bo jak to tak? Mieszkamy razem, dziecko w drodze a my bez slubu? Haha. Ja ksiedzu nigdy nie dam. Wolalabym podrzec. Do dzis pamietam jak w szkole sredniej ksiadz chwalil sie kolegom z klasy ile to on stoweczek za opony zimowe do auta nie dal ale jak to ujal " na byle czym jezdzil nie bedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 u mnie koncowka ciazy, i ksiedzu reka nie zadrzala zeby wziac od partnera.Ja absolutnie nigdy nie dam mawet grosza. Maja mohery sponsorki co na leki niby nie maja ale do kosciolka zawsze ma tace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co ma do tego ciąża... Można dawać mało, można dużo, można w ogóle, można też księdza nie przyjmować. Ale o co chodzi z tą ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko (30 zł) oddałam Owsiakowi, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam mu cukierki a ministrantom po lizaku, będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dam księdzau? Dwa, dwa rachunki do zapłaty, za gaz i prąd. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie rozumiem co ma do tego ciąża... Można dawać mało, można dużo, można w ogóle, można też księdza nie przyjmować. Ale o co chodzi z tą ciążą? xxxxx Do tego, ile ja daję i czy w ogóle przyjmuję księdza, ciąża nic nie ma. Czego nie rozumiesz z mojej wypowiedzi? Przecież napisałam wyraźnie, że chciałam mu dać w kopercie tyle, ile zawsze daję, ale to on nie chciał jej wziąć. Akurat trafił mi się taki ksiądz, który nie przyszedł tylko po kasę, jak 99% czarnej mafii. Porozmawiał z nami, dowiedział się, że jestem w ciąży, to nie wziął koperty, bo uznał, że będę miała ważniejsze, niemałe wydatki. Mimo że pewnie proboszcz go rozliczy, ile przyniósł. Akurat ten taki był. Wielu księży by wzięło i jeszcze potem marudziło, że mało. Coś jeszcze jaśniej wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak że jak chcesz to dajesz jakąś kwotę dla księdza i jakaś kwotę na kościół i ksiądz zapisuję wtedy ta kwotę w karcie. Więc jest twój wybór czy dajesz tu i tu czy raczej tylko na kościół ..nigdy nie było..problemu że ksiądz nic nie dostał..A na kościół było dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł księdzu i 2 zł ministrantowi. Śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ksiądz nie bierze na koledze jest msza po kolejowa i większość daje po 20 zł choć są i tacy co dają 50 zl i więcej. Ministrantów dałam 5 zł plus słodycze za ok 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł dają księdzu, a np. na WOŚP 10-20zł, nie ogarniam. 50zł wolałabym dać na dom dziecka lub harytatywna zbiórkę niż opływających w luksusach księży. No ale o to się nikt nie burzy, ile kler zbierze kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to przeznacz je na słownik ortograficzny. "Harytatywnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 50 ksiadz, 10 ministranci i 20 organista. Na msze zazwyczaj też się tyle daje. Jak się nie chce to albo się nie daje albo nie wpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×